Skocz do zawartości
R.i.P.

Fahrenheit

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie ukonczylem gre :D - jak dla mnie jedna z najlepszych gier w jakie dotychczas gralem (na rowni z mafia i paroma innymi tytulami :D).

 

Dawna gra nie przyklula mnie do monitora na tak długi czas, musze powiedziec ze nie moglem sie oderwac - tak ta gra wciaga - mam osobista nadzieje ze takich gier jak Fahrenheit bedzie wiecej ;)

 

A co do tych roznych zakonczen to mysle ze koncowe decyzje podejmowane przez nas w dialogach maja najwieksze znaczenie (mam nawet pare koncepcji na 2 pozostale zakonczenia ;)), chetnie je poznam ale to raczej juz z tutorialem or sth, bo szukanie wlasciwych kombinacji rozmow bedzie trudne (chociaz tak jak mowie domyslam sie ktore sa decydujace :))

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z biblioteka, dostalem ksiazke, wybadalem nazwe kolor i pietro, ale co dalej??

 

Biegam juz chyba z godzine po tej bibliotece, plz help! Chce zobaczyc co bedzie dalej !! :D

1665012[/snapback]

Spoiler

Odłuż książkę i biegaj z pustymi rękoma. Książka, której szukasz jest na ostatnim pietrze, podajże w białej półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie trochę :P a nie od razu pytania na forum, naprawdę nie ma tam jakiś trudnych zagadek ( chyba, że coś ominąłem ;) ). Jest jedna rzecz denerwująca jeśli się gra na padzie ( tak jak ja ). Jak trzeba się wspinać po siatce albo słupie to trzeba wykonywać analogiem 1/4 obrotu i to jest tak cholernie precyzyjne, że trzeba robić to jak chirurg :o bo inaczej przerwie :P Jedyna rada to w tym momencie przełązczyć na sterowanie mychą, a później wrócić ( bo z czasem robi się to irytujące ). Gra jest niesamowita, trzeba ją potraktować chyba jako film, a granie jako dodatek :> Tak wciąga, że za "jednym tchem" można ją przejść.

 

BTW. czekam na reakcje reżyserów, bo mają jak kawa na ladzie wszystko, byle dobrać dobrych aktorów i nie zje... tego :=)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra roku, bez dwoch zdan. W tej grze nie ma ani chwili by sie choc troche nudzic czy zastanawiac co dalej, caly czas cos sie dzieje. I to mi sie podoba nie ma sztucznych przerywnikow, ktore wydluzaja gre. Dla jedych to wada, bo gra sie szybko konczy, dla innych zaleta, bo w koncu gre mozna przejsc na rozne sposoby. Heh i jescze w to wkomponowali scene milosna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem miejscami wrażenie że gram w filmie Matrix 4.Sceny akcji wniatają w fotel.

Zresztą nie jestem w stanie opisać jak cudowna jest ta gra.Muzyka jest tak wspaniała i tak genialnie dopasowana do wydarzeń w grze że brak słów.Pamiętacie jak Carla bierze prysznic a później w samej bieliźnie chodzi po mieszkaniu?.Miazga.Chyba przez 30 minut chodziłem bez celu po pokoju i słuchałem tej muzy.Idealnie dopasowana.Na taką grę czekałem wiele lat.Jak dla mnie to Fahrenheit już dziś jest kultową grą.

 

PS.Scena miłosna naprawdę przecudowna.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem :/

Gdy Carla przychodzi do mnie na przesłuchanie, ja za każdym razem wariuję i końże w psychiatryku:/ jest jakikolwiek sposób na poprawę samopoczucia w tym biurze tuż przed wizytą pani detektyw?

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz dalem rade :) Głupia misja :P

 

A co do gry to jestem na 23% z tym ze jutro do pracy z rana wiec sobie odpuszcze na dzisiaj. Jednak coś sobie uswiadomilem...podczas boxu (sparing LAPD :) ) przyjzalem sie dokladniej tej policjantce i twarzy bylej dziewczyny zabojcy :) Czy to nie te same dziewuchy? Bo cos nie wydaje mis ie zeby tworcy gry oszczedzali na modelach i texturkach :P a te dwie paie sa bardzo podobne do siebie...przynajmniej tak mi sie zdaje :)

 

A co do grafiki to jestem w szkokku (1280x1024 i chodzi pieknie). Moze grafika nie powala to jest dosc dobra. Czuje tu klimat maxpayne :) (zima, te muzyczki ). Ogólnie wporzo :> a mowi to osoba ktorej ostatnio nic nie bawi oprocz CSS :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem :/

Gdy Carla przychodzi do mnie na przesłuchanie, ja za każdym razem wariuję i końże w psychiatryku:/ jest jakikolwiek sposób na poprawę samopoczucia w tym biurze tuż przed wizytą pani detektyw?

1665349[/snapback]

Trzeba skopac te kolorki w momencie jak spadaja robaki z sufitu i jak pojawia sie robal kolo Carli, potem Kane pojdzie do kibla (ja sobie tak poradzilem bo koles mi sfixowal chyba z 10 razy z rzedu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada odnosnie sterownia.

 

Pierwsze kierunki, te ktore domyslnie są na strzałkach, zróbcie na WSAD

Te, które są na numerycznych, zróbcie na strzałkach

Bieganie na lewy SHIFT

 

A'propo

 

Ktoś z Was korzystał z PDA w tej grze? Mi sie ani razu nie zdażyło :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom giera wyczesana , przeszedlem w 7-8h imho 8/10 , bo po pewnym czasie nudne staje sie wciskanie klawiszy jak w jakiejs stepmanii , np podczas walki zajebiscie by bylo moc walczyc "wlasnorecznie" i np zwalniac czas jak w max payne, tego troche brakowalo no i ta historia z purple clan taka troche wyssana z palca :D ( AI wtf ?? ) :D , ogolnie daje rade .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem ,pogralem i olalem, niestety gra ma jedna bolaczkie ,poprostu nalezy nauczyc sie wykonywania pokoleji wszystkich mozliwosci i odkrywac fabule, mnie jednak to zrazilo bo nie wszystko w tej grze jest pod wzgledem narracji zdarzen poprawne ,np gosc myje podlogie po morderstwie ale paska krwi ktory zostaje przed drzwiami gdzie ukrywa trupa nie da sie zmyc, wiec policjant odkrywa zwloki , takich podobnych zagran bylo jeszcze kilka ktore zniechecily mnie do takiego trybu gry jakim go przedstawili tworcy,nadomiar zlego lokacje malutkie i grafa troche z przed 3 lat albo i wiecej,fajna rzecz to czasem fachowo prowadzona kamera, aha i jeszcze jedna glupia wpadka moim zdaniem, wyobrazcie sobie ze jestescie glina i na miejscu zdarzenia wypytujecie pijaka ktory pije sobie na mrozie kolo wyjscia z knajpy ,a kiedy ten was olewa wasze samopoczucie spada!! a przeciez co to ma z realnoscia jaka prubuja nam pokazac tworcy gry jesli chodzi o metody sledztwa,przeciez ktory glina mialby stresa od takiego czegos???? itd itp podobnych rzeczy napewno mozna znalesc,oczywiscie nie mam na mysli fabuly bo to juz cos innego. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem jeszcze jakos dlugo, ale gra mi sie jak na razie podoba..

Nie bede sie rozpisywal bo juz duzo zostalo powiedziane..

Rozwalila mnie natomiast jedna rzecz.. dzieci bawiace sie na sniegu.. toz ta animacja wyglada jak film.. patrzylem chyba z 10 minut i bylo mi malo :] piekne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja wlasnie skonczylem gierke, 3 rozne zakonczenia, kilka drog do tych zakonczen, a i pewnie i to nie wszyskie, warto czasami "dac sie zabic" zeby inna droga zostala ukazana :) Polecam po skonczeniu przejsc do BONUSU i wykupic wszystko bo WARTO, duzo ciekawych rzeczy tam jest :)

 

ponizej screeny robione podczas przechodzenia gierki, wiec pewnie dla niektorych

 

SPOILER

SPOILER

SPOILER

SPOILER

SPOILER

 

Screens

 

Gra jedna z lepszych, scenariusz i wykonanie pierwszorzedne, zima r0x :D, szkoda, ze taka krotka :/

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi z kolei gra za bardzo nie podchodzi. Dobrze ze tworcy probuja czyms nowym nas zaskoczyc a nie tylko powielac pomysly innych, ale kurde... te bezplciowe wciskanie klawiszy ? To imho jakas pomylka. Mamy XXi wiek.

Fabula fajna, muzyka tez bardzo mi sie podoba ale jednak wole obejrzec sobie zwykly film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...