Skocz do zawartości
R.i.P.

Fahrenheit

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz szybciej klepac? Wskaznik musi byc na max lub co najmniej na koncowke przedostatniego prostokata (czy co to jest)

1702069[/snapback]

Omg to zepsuje klawiature... ;]

 

Przypomina mi sie stara gierka na pegasusa: olimpiada, w ktorej trzeba bylo jak najszybciej naciskac na raz 3 przyciski, zeby szybciej biec, nieraz trzeba bylo sobie pomagac broda. :]]]
Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ta gra miala miec 5 zakonczen a ja doliczylem sie tylko 3 w 2 wariantach poprzedzajacych. Skoda ze zakonczenie zalezy od ostatnich wyborow a nie od wyborow w calej grze :(

 

A zakonczenie A.I. prognozuje druga czesc w klimatach Matrixa. Ogolnie ta gra troche taka Matrixowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde klepie naprawde szybko, nieraz pasek dojdzie do 1/4, ale natychmiast spada (klepanie jest jednostajne ;] ). Chodzi jak juz pisalem o ten etap w biurze, gdzie robal bierze nas w objecia. Wystarczy tylko wciskac strzalki <- & -> ? Jesli tak, to wydaje mi sie, ze klepie bardzo szybko... ;] Chce brnac dales, help. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniższej wypowiedzi znajdują się fakty dotyczące fabuły więc jeśli ktoś jeszcze gry nie skończył może śmiało sobie odpuścić dalsze czytanie.

 

 

No i koniec a raczej dwa bo włączyłem sobie jeszcze raz ostatnią scenę i udało mi się wykonać kombinację klawiszy w momencie gdy oracle trzyma pistolet przy głowie Carli. Za pierwszym razem nic nie zrobiłem i Carlą zamiótł po ziemi a za drugim się bardzo zdziwiłem. Nie było już pojedynku z wyrocznią, którą wcześniej przegrałem z premedytacją. Po tej porażce czekałem na wznowienie od ostatniego save'u a tu takie zaskoczenie. Poznałem pierwsze zakończenie.

Jeśli skończyliście w inny sposób to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!UWAGA SPOILERY!!

 

Co do sceny w "przed ratowaniem świata":) to uważam, że nie był to zły pomysł, ale rozumiem że może się wielu ludziom nie podobać, mam nawet teorię na ten temat, otóż gra jest - jak już dużo osób pisało - za krótka. Akcja toczy się spokojnie swoim tempem, a tu nagle szast prast, 2 rozdziały raptem mineły od spotkania i już lądują w łóżku. W ogóle cała gra wygląda jakby w połowie im powiedzieli że gra ma wyjść za tydzień i trzeba szybko kończyć robotę. Fabuła, która najpierw rozwijała się systematycznie i powoli, nagle dostaje takiego tempa, że aż trudno nadążyć, w efekcie gra kończy się szybko, a my chcielibyśmy więcej i to dużo więcej, bo gra mimo tych kilku wad: poza długością uważam że zbyt dużo jest elementów zręcznościowych, a już dawanie ich podczas rozmów jest z lekka dziwne, jak mam słuchać i jeszcze w tym samym momencie patrzeć co mam wciskać. Grafika nie powala, ale to akurat dla mnie nie ma w tym przypadku znaczenia (wyjątek - scena łóżkowa właśnie - gdyby był lepszy engine to mogłoby to dużo lepiej wyglądać, choć niektóre ujęcia i tak są niezłe:). No i jeszcze jedno Fahrenheit tak naprawdę jest grą LINIOWĄ, tyle tylko że ta liniowość jest dobrze ukryta. Jedynie rozmowy można na wiele sposobów rozegrać, a reszta sprowadza się do tego, że czasem możemy coś zrobić lub nie i wbrew zapewnieniom autorów nie ma to aż takiego wpływu na grę. W innych przypadkach jest tylko jedna możliwość i nie ma zadnej alternatywy.

 

Podsumowując: Fahrenheit mimo swoich wad jest grą tak innowacyjną, klimatyczną i wciągającą, że gdybym miał dać jakąś ocenę, dałbym 9/10.

Jest to chyba jedyna jak dotąd gra w "mojej karierze" w którą grałem ponad 7 godzin bez przerwy.

 

Kończę już bo nikt nie będzie chciał tyle czytać:)

 

PS Aa i jeszcze jedno, zróbmy może listę zakończeń, bo chciałby mo jakoś usystematyzować i poznać wszystkie zakończenia. Ja znam dwa i dopiszę jeszcze trzecie (nie miałem już siły kolejny raz przechodzić końcówki)

1. Jak wygrywa ze mną Cyborg, potem zima się pogłębia i mamy zimowy pół-happy-end

2. Ja wygrywam z Cyborgiem i z Oracle i mamy całkowity happy-end

 

!!UWAGA SPOILERY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem że ta gra po prostu RZĄDZI, a scena ucieczki przed glinami (ta z helikopterem) jest chyba najlepszą sceną akcji jaką widziałem w grze komputerowej EVER :)

 

EDIT: no i przeszedłem...

majstersztyk :P

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos przyslac SAVE sa w katalogu documents and settings \dane aplikacji\atari chce save ktory jest gdzies w poblizu tego miejsca w jungli gdzie goni nas jakis tam potwor moze byc troche dalej ale i tak bede gral od tego miejsca...pomozcie prosze !!Bo niestety ale Save mi sie uszkodzil i nie moge grac dalej prosze was bardzo !! Moj mail to nicko14@op.pl

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam chilerny prolem z tą grą - jestem w biurze i lucas nagle dostaje jakiegoś szału i wyobraża sobie że gonią go robaki. No i problem zaczyna się przy tych kolorowych kółeczkach - naciskam naciskam klawisz myszki jednocześnie w z kursorem w ta strone gdzie podświetli się kółeczko - no i i tak mam FAILED. Jak mam to robić no i co znaczy jeśli podświetla sie tylko jedno kółko i jeśli podświetlają się dwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam chilerny prolem z tą grą - jestem w biurze i lucas nagle dostaje jakiegoś szału i wyobraża sobie że gonią go robaki. No i problem zaczyna się przy tych kolorowych kółeczkach - naciskam naciskam klawisz myszki jednocześnie w z kursorem w ta strone gdzie podświetli się kółeczko - no i i tak mam FAILED. Jak mam to robić no i co znaczy jeśli podświetla sie tylko jedno kółko i jeśli podświetlają się dwa ?

1712525[/snapback]

To nie tak.Masz przeciez 2 rodzaje "kierunkow".Lew partia kółek to te,ktorymi chodzisz (defaultowo strzalki) a prawa to strzalki na klawiaturze numerycznej,ktora sluzy Ci z tego co pamietam tylko i wylacznie jako prawe kółko wiec jak sie np pojawia przy lewym dół a przy prawym strzałka w lewo w tym samym czasie to naciskasz kursor w dół i num4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorx za posty pod rząd, ale chciałem żeby ktoś tu zajrzał :) Chodzi o to że jestem teraz w muzeum no i nie wiem jakich odpowiedzi mam udzielać żeby nie wzbudzać podejrzeń profesorka, już kilka razy skonczyło sie na tym że pobiegł on do ochroniarza. Mój angielski troszecze kuleje więc nie do końca rozumiem o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam mały proble z gra.

Nie wiem co trzeba dalej zrobic na etapie 73% rozwiazania sprawy, a mianowicie chodzi mi o to jak sie poruszam dzieciakami po bazie wojskowej i tam jest 2 etap i niewiem jak mam isc. W jaka strone bym nie poszedl to mnie zolnierz lapie i ciagle ten sam, chowam sie tam za wszystkim i nawet jak wiem ze mnie nikt nie moze zobaczyc to i tak jak zrobie krok to mnie lapie:(

Bardzo prosze o pomoc :mur: :mur: :mur:

W załaczniku przesylam screen dla ulatwienia jak ktos moze mi pomoc to niech edetuje te zdjecie i zrobi sciezke.

Dzieki z góry i pozdro dla fanów gry

post-123368-1130332784_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...