Skocz do zawartości
Tasior S-C

Jaki Tani Ram?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zamierzam ulepszyc swojego PC nieco,poniewaz jego wydajnosc jest tragiczna(100 % niewina software,mam go juz rok...)

teraz mam pamiec kingmax ddr256mb/400mhz

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...tid=3&grupa=226

takie jak w linku,tylko ze jedna mam,zastanawiam sie czy dokupic taka sama i w dualu je puscic czy moze sprzedac ta co mam,i wziac dolozyc do tego i kupic

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...tid=3&grupa=433

i rowniez w dualu puscic

Co byscie poradzili?

 

Pozdrawiam

Tasior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw podaj cały konfig sprzętu a potem się pomyśli bo wróżką nie jestem <_<

1574825[/snapback]

 

Celeron 2400 northwood

fx5200128bit 64 mb

kingmax 256/400mhz

seagate baracuda 80 gb

abis is 7

megabajt 350 W pmpo w nastepnym tygodniu Fortron FSP350-60MDN

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz druga kosć tych kingów i nie będziesz pewny na 100% czy ci pójdą w dualu, co do tych geli chyba takie sobie pamiatki ja bym kupił twinmosy :D .

 

Ale niech się wypowiedzą madrzejsi odemnie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te kingmaxy powinny pujsc w dualu,w sklepach pisze ze moga pracowac w dualu i gdzies jeszcze wyczytałem ,plytka tez obsluguje dual wiec mysle ze by poszly,ale czy bedzie roznica w wydajnosci? napisalem o geilach bo sa dosc tanie wygladaja na pozadne noi jakos mam o nich opinie ze sa dosc dobre ramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mozesz kupic pamieci na kosciach innego producenta i w dualu ich nie puscisz

1574858[/snapback]

na tej stronce co wyzej podałem wygladaja identycznie,naklejki itp ale szkoda ze niema wiekszego foto to bym zobaczyl dokladnie(jesli da sie to wyczytac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale komputer to zlozony z niezlych czesci masz.... tylko karty 64bit do kompletu brakuje . ja osobioscie bym to psrzedal i kupil jakiegos taniego durona 1,4 , jakiegos asroka za 60zl (k7s8x) i 9550 , zaoszczedzisz jeszcze kase a sprzet bedziesz mial lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się podłączę, mam okazję kupić tanio ramy, ale jedna firma to nanya (nieźle tu niektórzy ją zjechali) a druga to pqi (o tej firmie w ogóle nie słyszałem). Jak myślicie działały by jako tako w 2x512MB 400Mhz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wlasnie nanya 400 i super wszystko stabilne, dokupilem dzisiaj do tego drugie 512 Pc400 oczywiscie tylko ze Good (shit) ram. To gufffno nie chce isc nawet na 180 (efekt. 360) :mur: przy timigach 3.4.4.11. Gram sobie elegancko w battlefielda 2 i co chwile wychodzilo mi do windowsa, nie wiedzialem o co chodzi, wyjalem nanya i zostawilem good ramy i prime po 1 minucie wywalil blad wiec wszystko jasne. Jutro je zanosze do reklamacji.

 

Dru musisz potestowac bo widzisz jak to jest

Edytowane przez medievil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Z tanich i dobrych kości to polecam TwinMOSy, zwłaszcza na M-TECach. Skokojnie chodzą w dualu, lubią niskie timingi i wysokie częstotliwości. Ja je mam i bardzo sobie chwale. A i ich cena nie jest aż taka wysoka. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mi jutro kumpel zaproponuje (z hurtowni), ale wciskał mi tew kości na nanya, więc już sam nie wiem. Szukałem tu na Tweak`u i mnóstwo ludzi na nich psy wieszało natomiast na temat pqi nic nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczora z wieczora kupiłem 2x512MB 400Mhz ramu firmy nanya (proszę się teraz nie śmiać i przeczytać do końca), no i trochę się zdziwiłem, bo wg opinii wielu uczestników tego forum jest to kupa nie z tej ziemi. A ja Was zaskoczę, gdyż moje nowe memki poszły na 400Mhz na 1T (NF7-S) na timingach 2 3 3 6, przy default`owym napięciu 2,6. Zobaczę jeszcze dzisiaj jak pójdą na wyższym FSB i wyższych timingach przy normalnej magistrali (obydwie opcje przy podwyższonym napięciu, tylko nie wiem jaka jest bezpieczna granica)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...