Skocz do zawartości
Grimlock

Tomb Raider: The Angel of Darkness (Tomb Raider 6)

Rekomendowane odpowiedzi

Agaaaa :) czemu nie lukniesz sobie na opis ????http://www.traider.pl/ng/?Opcja=walk#l1

1. Mam końcówkę 1.a 2.a 3.a 3 AAA // Agaaa

2. Bo jak coś ściągam z netu to mam go do DOOPY i tweak otwiera mi sie znacznie szybciej niż ta stronka z Tomb Rider'em.

Are you understand :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu mam problem choć tym razem nie z przejściem dalej gry a z wystukaniem kodu:14529. Podchodze do tego urządzenia, naciskam enter i strzałkami prubuje poruszac na inną cyferke i to wychodzi ale nie moge już nacisnąć prawego przycisku myszki bo sie nie da. No OK. Sprubuje inaczej. Teraz podchodze do tego czegoś naciskam prawy przycisk myszki, biore strzałkami (to też mi wychodzi) a jak naciskam enter to mi to gaśnie cholerstwooo :!: co ja mam zrobić żeby wystukać kod :?: Odrazu mówie że wziełam te dokumenty Renee :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jak sie rozgladac larą ... ?? Nie moge jakos znalezc tego buttona :wink:

 

Nie num 0 tylko klawisz sprint - musisz go przytrzymac 2 s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

I znowu mam problem choć tym razem nie z przejściem dalej gry a z wystukaniem kodu:14529. Podchodze do tego urządzenia, naciskam enter i strzałkami prubuje poruszac na inną cyferke i to wychodzi ale nie moge już nacisnąć prawego przycisku myszki bo sie nie da. No OK. Sprubuje inaczej. Teraz podchodze do tego czegoś naciskam prawy przycisk myszki, biore strzałkami (to też mi wychodzi) a jak naciskam enter to mi to gaśnie cholerstwooo  :!:  co ja mam zrobić żeby wystukać kod  :?:  Odrazu mówie że wziełam te dokumenty Renee  :!:

 

Kochanie - po 1 o do tomb raiderow nie uzywa sie myszki,do tego to mozna wlaczyc ale lepiej ustawic guziki takie jakie sa bez myszki,wogole ja wylaczyc,a po drugie zeby wybrac cyfre to naciskasz CTRL,podobnie jak to zeby wejsc na guziki to tez trzeba nacisnac ctrl,chyba ze masz inaczej zedytowane klawisze.jak ci sie uda to sie umowimy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu mam problem choć tym razem nie z przejściem dalej gry a z wystukaniem kodu:14529. Podchodze do tego urządzenia, naciskam enter i strzałkami prubuje poruszac na inną cyferke i to wychodzi ale nie moge już nacisnąć prawego przycisku myszki bo sie nie da. No OK. Sprubuje inaczej. Teraz podchodze do tego czegoś naciskam prawy przycisk myszki, biore strzałkami (to też mi wychodzi) a jak naciskam enter to mi to gaśnie cholerstwooo  :!:  co ja mam zrobić żeby wystukać kod  :?:  Odrazu mówie że wziełam te dokumenty Renee  :!:

 

Kochanie - po 1 o do tomb raiderow nie uzywa sie myszki,do tego to mozna wlaczyc ale lepiej ustawic guziki takie jakie sa bez myszki,wogole ja wylaczyc,a po drugie zeby wybrac cyfre to naciskasz CTRL,podobnie jak to zeby wejsc na guziki to tez trzeba nacisnac ctrl,chyba ze masz inaczej zedytowane klawisze.jak ci sie uda to sie umowimy :P

Jejku ale ja to mam posraną tą gre. Teraz nawet nie wystukałam kodu podeszłam do drzwi i sie same otworzyły. A kiedyś to miałam tak że trzeba było takie coś przestawić (w takim deszczu co helikopter latał) i ja na to weszłam i tak jakby mnie coś w głowe uderzyło ona upadła ale nie wyskoczyło GAME OVER tylko przeszłam do następnej misji :twisted: . A potem mi sie coś nie udało tam a nie zapsałam gry to mnie wróciło do tamtego miejsca i już tak nie miałam i nie wiedziałam co zrobić. To było dawno temu... Czy was też wzruszyła ta historia :cry: :cry: :? :( :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde coś mam źle w grze. Bo tak: jestem teraz w The Hall Of Seasons i zebrałam już trzy kamienie a czwatego ni ma :bij: Szukałam i teraz na którym bym nie stanęła to jak wejde w drzwi to potem sie ssuwam do takiego jakby podziemia. To nie zostało otworzone a ja nie wiem co mam teraz zrobić :cry: POMOCY HELP RATUNKU POMÓŻCIE :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi byc ! jest tak...

1....pomieszczenie ze smokami co dmuchają

2....pomieszczenie z wodą , (miasto)

3....pomieszczenie z zawalającą sie podłogą, na początku jest taki posąg co sie rozsypuje.

4...pomieszczenie ( jak by to napisać.....) z podloga na lawie , czy cosik takiego ;)

następnie idziesz do holu w którym zaczynałaś i tam cza umieścić kamerdolce :) a reszte jusz sama zobaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. OK. dzięki za pomoc. Tak wogule to ja myślałam że trzeba 4 kryształy znaleźć i nie mogłam tego czwartego bo nigdzie go nie było, a jak podeszłam do tych drzwi to ona je otworzyła no i coś tam coś tam...Już wiem gdzie dalej iść i co robić (NA SZCZĘŚCIE). Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do przeciwnika :) kliknij na FF , nsatepnie zwiększ sobie rozdziałe i pozaznaczaj wszystko oprucz vertexa i pixelshadera i daj test...i apply :) powinno smigać 100 razy lepiej :)

Dzięki stary za pomoc! Faktycznie pomogło. chociaż Lara i tak Anemicznie się porusza. pograłem dzisiaj troche w tego nowego TR i stwierdzam że bardzo się zawiodłem. Może i grafika jest wypaśna ale to jedyny plus, sterowanie jest do bani, błędy w grafice, Lara strasznie anemicznie biega, gra bardzo często się wczytuje :( a byłem fanem TR !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem i jestem fanem :) błędów jest masa ! aż trudno w to uwierzyć , zobaczysz jak pograsz dłuższą chwile :) ale jusz przywykłem do tego i gram sobie dalej...Niektóre lokacje sa pięknie zrobione i są małe szczegóły które cieszą oko...Jestem ciekaw jaki bedzie Tomb Raider 7 w 2005 roku wydany przez inną firme :)

....pozdrowienia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie jak przejść etap Maximum Containment Area? Chodzi mi konkretnie o fragment jak sie idzie facetem i trzeba pokonac potwora.

Strzelaj do niego ile się da. Co jakiś czas potwór na przemien ucieka do szybu wentylacyjnego, albo pada na ziemię. Podczas tych małych przerw można się podleczyć albo zabrać amunicję i apteczkę. Bądź cierpliwy, a za kolejnym razem, gdy Proto padnie na ziemię, włączy się scenka, w której Kurtis podejdzie do bestii i użyje swojego ostrza. Tyle w temacie Proto. Przestaw jeszcze tylko dużą dźwignię na centralnej instalacji i obejrzyj scenkę kończącą ten poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak: gra się zainstalowała bardzo ładnie odpala się też, wybieram sobie ustawienia co do rozdziałki detali itp., odpalam grę iiiiii... tu pojawia się problem. leci sobie filmik eidosa iiii.... czarny ekran i nic poza tym - enter czy esc nie działa do windu wyjść można przez alt+tab no ale czego gra się ie odpala? niby wszystko oki a jednak nie. co do sprzętu to karta jak w podpisie ati 9700 zmodowane softem (omegi) na 9800 no i kurde nie działa - może ktoś miał taki problem - jak tak to proszę o info. aha zmiana detali czy rozdziałki nie pomaga - ustawianie zgodności z win2k0 czy 98 też nic nie daje - HELP!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wsystkim ostatni patch, potem poszukaj na oficjalnym forum TRAOD (link jest na stonie TR) - wałkują tam to do oporu

zgadza się nie zdołałem juz odpowiedzieć po noc była a gra wciąga :) ostatni pach dał dolegliwości radę :) jeśli kogoś intresting to tu zapodaje adres do patcha :) http://guest1.download.filefront.com/xjakl...raod_pc_v49.exe (8,5 megola)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...