Skocz do zawartości
e!Gr00bY

Stałki w W-wie do ~150zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się na twoim miejscu przeszedł do tpsa, i pogadał osobiście z kimś kto zajmuje się sdi/n+, pomimo tego że mówią Ci że nie ma możliwości technicznych czy innych aby Ci założyć, to jak pogadasz osobiście i będziesz mieć argumenty (czyt. koperta lub 3/4) to założą Ci sdi w 2 dni, tak było w moim przypadku, przez pół roku słyszałem ten sam tekst - nie ma możliwości technicznych, a po rozmowie, następnego dnia, telefon że his na mnie czeka :)

Przykre to, ale przawdziwe, wiem od qmpli że w wielu innych miejscach wawy i nie tylko, też trzeba było tak zrobić, bo inaczej nie ma szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDI już dawno nie zakładają :(

Jak ja zakładałem (w lipcu tego roku), to oficjalnie też już nie zakładali, ale jakiś his się zwolnił i przypadkiem ja go dostałem,

aha, żadnych znajomości (wujków, itp.) nie miałem i nie mam w tpsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDI już dawno nie zakładają :(

Jak ja zakładałem (w lipcu tego roku), to oficjalnie też już nie zakładali, ale jakiś his się zwolnił i przypadkiem ja go dostałem,

aha, żadnych znajomości (wujków, itp.) nie miałem i nie mam w tpsa

Fakt, ze nie mieszkam w warszawie, ale mi SDI zalorzyli bez zajakniecia :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja podstawowa Astercity kosztuje poniżej 150zł (128Kb - ale przez proxy 512Kb), Chello jest chyba po 160zł, ale jeden miesiąc za darmo (chyba), więc wychodzi ok 150zł. Ja mam Aster 256Kb, ale transfery mi się wachają 100-150KB/s z większości serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby do mnie dochodzilo ACN qrde:( to bym wywalil przez okno to cale UPC i tyle bo od zlodzieja (czyt. TPSA) nie kce miec nic wspolnego.co do kabloofek w wawie to nie wim czy jeszcze jakas inna oferuje net przez "kabel"

gdybym mial do wyboru acn i upc BEZAPELACYJNIE wybralbym UPC!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby do mnie dochodzilo ACN qrde:( to bym wywalil przez okno to cale UPC i tyle bo od zlodzieja (czyt. TPSA) nie kce miec nic wspolnego.co do kabloofek w wawie to nie wim czy jeszcze jakas inna oferuje net przez "kabel"

gdybym mial do wyboru acn i upc BEZAPELACYJNIE wybralbym UPC!!!!!!!!!

Taa same zalety, transparent proxy i limit downloadu 15 gb na miesiac :evil:

Gdyby u mnie aster sie oglosil, ze net zaloza( jak zakladalem rok temu Chello to mowili ze za 2 lata), to od razu bym wypieprzyl to UPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby do mnie dochodzilo ACN qrde:( to bym wywalil przez okno to cale UPC i tyle bo od zlodzieja (czyt. TPSA) nie kce miec nic wspolnego.co do kabloofek w wawie to nie wim czy jeszcze jakas inna oferuje net przez "kabel"

gdybym mial do wyboru acn i upc BEZAPELACYJNIE wybralbym UPC!!!!!!!!!

??? Dlaczego ???? Ja miałem to i to, z tym, że Aster 256Kb, a Chello 512Kb i musze powiedzieć, że aster jest 2x szybszy od chella i transfer ma stały, a nie skaczący od zera do 50KB co sekundę. No i jest 30MB na stronę a nie 10MB i trzy konta emailowe a nie jedno.

 

Nie rozumiem twojego wyboru, zwłaszcza, że Chello w Wawie chodzi podobno fatalnie.

 

Varrol - a czytać umisz? Jakbym miał możliwość to byś już dawno wisiał na kablówce.

Jakoś nie zauważyłem, że nie możesz podłączyc kablówki. Co miałes na myśli, pisząc że bym wisiał na kablówce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke spuzniona odpowiedz ale dopiero teraz przeczytalem pytanie.

Zobacz http://www.net-serwis.pl dziala w Warszawie w wielu miejscach.

Za 128/128 place 80 PLN + VAT Polaczenia krajowe realizuja przez supermedia.pl a zagraniczne przez telia.net. Moglo by byc lepiej bo IP nadaja z klasy 192.168.xxx.xxx :(

Moze nie jest to taki bajer jak NEO+ albo Chello ale dziala. Prawie zawsze jak cos sciagam z sieci idzie z predkoscia 128.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e!Gr00bY przeprowadź sie do Szczytna ;) Za 40 zł będziesz miał dosć szybki net(1-250KB/s ja tak naprawdę nei nzekam tylko że są momenty ze jedynym programem który uruchamiam a ączy si z netem to gg :) No chyba ze chesz zawszaleć tak jak ji kupić publiczne ip.. oo to juz full wypas ;) 10 zł to kosztuje :).

 

No ale nic Warszawa tez fajne miasto i ceny spoko :) heheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Astera czekalem i czekale i gowno. Moj kumpel z podworka sie wkurzyl i poszedl do TPSA (wrrrr) i zaczol gadac. I tez mu nagadali ze nie ma mozliwosci. Ale jak sie zebralo kilka osob (6) i sie zlozylismy to nam w ciagu tygodnia podciagneli 512. Teraz place 60 zeta miesiecznie za necik.

Na jakiej dzielnicy mieszkasz ze tak zapytam jeszcze bo moze cos pamietam albo mam jakies materialy co do netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda. U mnie na osiedlu namawiali do kupna ich uslugi jak Mormoni ale poczatki nie byly obiecujace. Te 30 chetnych to nie musi byc w jednym budynku a na osiedlu. Codzi o to aby bydynki byly blisko siebie. Ponaciskaj ich troszke, zachec aby roswiesili ulotki na klatce o mozliwosci kupna dostepu do sieci, zachec moze administracje osiedla o ile mieszkasz w wielopietrowym budynku.

Przechodzilem przez to i po 3 miesiecach siec ruszyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...