Skocz do zawartości
grzegrz

Moja Strona

Rekomendowane odpowiedzi

Troche sie ukrywałem z pokazaniem mojej stronki, ale mysle ze czas sie pokazac z innej strony :P

 

Moja Strona

 

Sa tam moje wypociny zrobione, w Corelu. Nie które to perfidne przeróbki, ale chodzi o sama ideę. Nazwa strony jest powiazana z moim starym nickiem (na tweaku byl juz jakis Ozzy to wymysliłem sobie Pluskwa) Zapraszam!

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o ocene grafik (prac) a nie strony!! jak bym sie chciał chwalic strona to dałbym do "Prezentacji"!! nie mam co ukrywac ze to szablon

 

e widze że tu dobry grafik sie trafił, fajne avatarki, ja w Corelu nic nie umiałem zrobić, może umiesz to samo zrobić w Abobe Photoshop? grafika naprawde ładna  :rolleyes:

1585347[/snapback]

dziekuje za ocene :)

 

z Fotoszopy jestem kompletna noga :P

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napis/logo u góry nieczytelne, grafika - jeśli już decydujesz się na szablon, jest masa o wiele fajniejszych. Co do prac niestety nic mi nie zostało w pamięci. Nie chcę wychodzić na jakiegoś gbura, który wie wszystko lepiej, ale brakuje mi w tym wszystkim czegoś, na czym oko zawiesiłoby się na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe.. jednak jeśli widzę literki z nałożoną wypukłoscią to mi od razu smierdzi tandetą :]. Niektóre obrazki jakie domixowywyałeś nie są ostre... powinny być ostre jak żyleta jeśli robisz mix zwiazany w jakiś psposób z nowocześnością (nfsu np). Takie rozmazanie psuje efekt końcowy i nie oddaje pełnego charakteru fotomontoażu.

OBECNIE JESTEM BEZROBOTNY!!!

to moze przejdź się po "fabrykach" (czyt. firmach) graficznych po worcku... Widziałem sporo ofert, że zatrudnią grafików komputerowych nawet bez stażu. Jesli CI sie to podoba i jakieś tam predyspozycje ku temu masz to czemu nie spróbujesz?

 

mam znajomego, który nie miał pojecia o grafice pod żadnym wzgledem.. poszedł na staż i teraz jest jednym z głównych grafików w fimie reklamowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...