Skocz do zawartości
tomcyk

Po pijaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Igor - no posikałem z twojej litanii, nie mogę buhahaha :) :)

ja w sobotkę oblewałem urodzinki (eh, stary jestem), miałem w środku imprezki fazę wypatrywania słojów w drewnianej ławie w opcji makro, ale później się przemogłem i ruszyłem w balety.

 

ps.

polecam na kaca: po przyjściu OD RAZU 1 alkazelcer oraz 10 witamin C lub upsarin. następny dzionek wtedy rulzz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igor - no posikałem z twojej litanii, nie mogę buhahaha :) :)

Jakiej litanii? Tej o rodzajach upojenia alkoholowego?

 

Wrocilem z obchodu barow i powiem wam ze obsluga baru Polana w Bialym SUX ( wiedzialem o tym juz wczesniej) .

Byla sobie imprezka ale ze obsluga chciala wczesniej zamykac to o 03:00 zamkneli bar i nie sprzedawali juz nic. Na ich nieszczescie ( obslugi) bawiacy sie ludzie mieli juz niezole w czubie wiec tym sie nikt specjalnie nie przeja i zabawa trwala az do 04:30 co obsluge niezmiernie denerwowalo i pomimo naciskow na DJa zeby zepsul klimat nie mogli wczesniej isc do domu.

Jaki z tego moral ?? Jak czlowiek ma ochote w karnawale sie pobawic to ani zamkniecie doplywu nappojow wyskojkowych ani kiczowata muzyka ( polski dance i Disco-polo ( AGRO-TECHNO :lol: ) nie sa wstanie ich powstrzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie melduje!!!!!

Nie mam duzo do napisania nie jestem zbyt kumaty.....

Fajny topik to jest jak sie można wpisać w stanie wskazującym :):):):):

Polecam wszystkim...

Szacuneczek

 

 

 

 

 

 

 

Ps.Boże ale mam faze :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 browary = rulez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

:P  :D

jak ktos niewytrenowany i wyszedl z wprawy to 2 starczą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obalislismy troche bolsa z kolega w postaci wscieklych psow ;-]]]] teraz ide sie myc... pozdro for twek crew! :>

wsciekle sa spoko w poniedzialek ladnie tankowalismy ale neistety nie bylo najostrzejszego sosu tabasco :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obalislismy troche bolsa z kolega w postaci wscieklych psow ;-]]]] teraz ide sie myc... pozdro for twek crew! :>

wsciekle sa spoko w poniedzialek ladnie tankowalismy ale neistety nie bylo najostrzejszego sosu tabasco :(

bez tabasko to "TerazPolska" tez goood drinkosz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie cos saszy po wczorajszym

kapcia mam w mordzie

i pamietam tylko, ze bylem niezly

nie wiem o ktorej wrocilem

nie wiem ktora winda do domu jechalem (mam tylko jedna :wink: )

nie wiem ktora droga w przedpokoju do ktorego lozka szedlem (a sa tylko po jednym do wyboru :wink: )

i nie wiem jakim cudem wlaczylem muzyke przed pojsciem spac

w kazdym razie trzeba to powtorzyc :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak z kumplami pilismy przed lekcjami ;) i ja z kumplem XXX udawalismy ze robimi minete puszcze hehe a taki jeden pryszczaty Skw udawał ze loda robi :D... wiadomo głodnemu tylko chleb na myśli :D :twisted: a takie pytanie czy sikaliscie przez balkon?? jakie skutki!? bo u mnie waliło na drógi dzień [bo było ogrąco w lecie] :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja sie chyba na winko przesiadam ostatnio chodziliśmy z kumplami na starówke. Kupiliśmy sobie po nalewce porzeczkowej i kulturalnie, jak na studentów przystało, piliśmy je z kubeczków. Oczywiście winko na głowe do tego pare piwek czy taj 2-3 i faza niesamowite ihmo faza straszna. Ciekawe czy mi sie brein wysypie i polecą badsektory.

Lepiej mi sie piło to winko niż browce. Prawie zero kaca no lekki bol głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obalislismy troche bolsa z kolega w postaci wscieklych psow ;-]]]] teraz ide sie myc... pozdro for twek crew! :>

wsciekle sa spoko w poniedzialek ladnie tankowalismy ale neistety nie bylo najostrzejszego sosu tabasco :(

bez tabasko to "TerazPolska" tez goood drinkosz :)
e tam :P lepiej bez soku samo tabasco :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak napisy porozmazywane na tych scianach. jestem na antybiotykach i jeszcze wczoraj nie spalem i rano o 6 jechalem zalatwiac wiercenie bloku, a pozniej praca (zapiernicz) tak ze na 20:20 bylem w chcie. nie bede owijal w bauwumwole czy jak to tam ten cotton szedl. w sumie chodzi mi o to ze jestem zdrowo znietrzezwiony. trzeba bylo wypic w zalu ze koncert beatnuts odwoloany because of war. damn it!

to tyle radosniej tworczosci spod znaku warki. do nastepnego nayebania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kaca najlepsza woda po górach. Mojego kumpla stary mam codziennie w sklepie kilka ofiar jabolowych pytających o ten wynalazek

 

Nie pijcie nalewek, to największy shit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bruce - jezeli nigdy nie miałeś kaca to..... poprostu nie umiesz pić :P Nie ma ludzi co nie mają kaca. Wcześniej czy poźniej tak sie schleją, że kac murowany :D

:D no tak, masz racje, każdy siękiedys od wódy położy ... ja też do pewnego czasu byłem twardy ... piło się widrami do 4:00 a od 8:00 wykłady :D - do momentu ..... do momentu jak przegiołem, nawaliliśmy sie z kumplem eredrynka i ni stąd ni zowąd po wypiciu, 3 browców i połowy wina doszedłem do wniosku, że sie dzis chyba nie dopije .... wiec poszedłem po wóde, z 0,7 śliwowicy dałem kumplowi setke wiecej nie chciał pić, a ja tak sobie w 2 godzinki wysaczyłem ją do dna, rano tak zle sie nie czułem ale postanowilismy zrobić poprawkę, najpierw po secie i na wykłady, w drodze powrotnej kupiliśmy litr studenckiego spirytusu, o 16 zaczęliśmy pic - juz wtedy we 3 nie we dwóch, najgorsze jest to ze obie popijawy były na sucho bo nikomu się nie chciało ruszyc [gluteus maximus] i uszykować zagrychy .... w nocy zaczałem żygać, dosłownie skrzepami krwi, mało co nie wykitowałem, a potem przez ponad tydzień nie mogłem niczego przełykać, teraz myślę - że to była najgłupsza rzecz jaka w zyciu zrobiłem ... od tej pory nie mogę patrzec na wódkę, od samego jej zapachu mi się cofa, właściwie to wogule nie mogępic nic co ma wiecej niż 8% alkoholu choc i po tym czasem mam na drugi dzień niekiepską zadymę - DLATEGO PROSZĘ WAS UWAŻAJCIE ILE I CO PIJECIE _ SZCZEGÓLNIE JAK TO JEST TZW. "STUDENCKI SPIRYTUS"!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kretyn: a ile miales promili?

 

 

Józek, stary wedkarz, chce zaprosic Staska na ryby:

- Stasiek, jedz ze mna w sobote na ryby!

- Józek, przeciez ja nigdy w zyciu zadnej ryby nie zlowilem, bo nie umiem...

- A co tu umiec? Nalewasz i pijesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie po dwoch nalewach surfuje po necie gram w literaki i gadam naczacie loncznie ale mi fajnie obraz skaczeP.S pisalem to z e 5 mint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...