Skocz do zawartości
tomcyk

Po pijaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, tez z reguly pije dobre alkohole. Rzadko, ale jak juz to drozsze. I np. Kiedy ostatnio zostalem poczestowany :P:D;) "Chevaluateierem" to pózniej nie wchodzilo mi za dobrze Martini :D:D:D. No i 2 litry + piwko spokojnie wytrzymalem... wrecz bylem trzezwy (dluzszy czas), zadnych problemow. Nie to co kumpel :P Polowe imprezy przesiedzial w kiblu... :D:D:D:P:P:P. Za to na nastepna noc wypilem litr tego syfu na 2 lyki i mnie tak kopnelo, ze poszedlem spac :P:P:P Ale wtedy praktycznie nie spalem poprzedniej nocy, 2h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kawaler jest spox :D

 

a ja dzisiaj pilem gold-a winogronowego za 2.7 i musze przyznac, ze byl calkiem dobry :D

a jak na zula przystalo wypilem go na polanie, siedzac na rurach cieplowniczych ;]

ekheheheh

 

byl mietek zul, bedzie brusiek zul :D

aha....na zagryche mielismy bulki i oscypka ;]

no i piwo na popite...ehhh

musze sie udac na odwyk jakis, or something :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kawaler jest spox :D

 

a ja dzisiaj pilem gold-a winogronowego za 2.7 i musze przyznac, ze byl calkiem dobry :D

a jak na zula przystalo wypilem go na polanie, siedzac na rurach cieplowniczych ;]

ekheheheh

 

byl mietek zul, bedzie brusiek zul :D

aha....na zagryche mielismy bulki i oscypka ;]

no i piwo na popite...ehhh

musze sie udac na odwyk jakis, or something :D

ahhh piekne czasy jak na pierwszym roku opijalismy 21. rocznice slubu starych kumpla z pokoju :) kazdy po dwie nalewki, potem pol litra i rytualne rzygi we czterech (bateria!) z balkonu... teraz to jak piec debowych mocnych to juz mnie odchodzi ochota od picia (choc jeszcze by mozna....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos tam sie pytal, czy starsi wiedza ze pije :D wiedza, jak sie prawie codziennie browar w domu zlopie to trudno zeby nie wiedzieli :D a tak hardcore'owo to sie narabalem raz i jakos teraz trzymam umiar na wszystkich imprezkach. bez rzygania, bez urywania filmu, bez jakis wielkich problemow nastepnego dnia. i tak mi jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos tam sie pytal, czy starsi wiedza ze pije :D wiedza, jak sie prawie codziennie browar w domu zlopie to trudno zeby nie wiedzieli :D a tak hardcore'owo to sie narabalem raz i jakos teraz trzymam umiar na wszystkich imprezkach. bez rzygania, bez urywania filmu, bez jakis wielkich problemow nastepnego dnia. i tak mi jest dobrze.

pochwalam. ja wrocilem z imprezy wypilem jedno pivo :] i rzucilem palenie :] dumny z siebie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jutro ide na siarke (wino za 2.70 znowu ;p )

Ja "waliłem" Gold-a z jakieś 2 latka temu - from Champion :D

Teraz winogronówka, ew. wiśnia lub porzeka z Colą. Heh u studenta trudno z kasą:D:D:D

buahhahahha

ale ja lwasnie na GOLDA ide!! :]

tyle, ze z kerfura ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o <span style="color:red;">[ciach!]</span>a ja wam powiem cos ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] alkocholu sie nie pije :D:D:D:D sruaaaaaaaaaaahuaeuah ale sie upilem kulturalnie mowiac ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] (wiecie gospodarz bylem) hyhyyh ale sie budze a ja pijany jesce :P yhhyyhhihihiih no to mysle se na tłika wejde

aheaha :D anoi kurde wszyscy telefony maja powylaczane :((( lol a bym se z kims pofritowal :P kurde ale moglem nie pic tyle zeby sie nie bodzic squtym [; readman rr----0000x ;d

ide kieliszki sprzatac bo mama chyba jesce nie widziala :P pzodor aahehae :D::D =] ]:-> hiihihihhihi alkoholix rulez ;] bruce kawaler jest do 4liter :P ale bols fuj!! pilem bolsa dzisaj znowu i kurde POLSKA WODKA roxuje hehehe :]]]]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja ide jutro na imprezke od 20 w gore ;]

a raczej najpier w gore, potem w dol ;p

 

ma to byc na zasadzie:

przynosimy gitay, alkohol i zabawa do rana ;]

biore 3 browarki, ganje i red bulla ;]

tak co by bylo milo, ale nie skonczylo sie zle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę na cyku, ale nie potrzebuję jeszcze Worda ;)

btw. Wiecie że Bols jest PODRABIANY!!!!!!!!!

Jak już ktoś gustuje w alkocholach powyżej 20 zł ;) to lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> Smira z hologramem.

ee nejlepiej to Finlandie.. jak kasy brak to Maximus. i nic innego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilem :D

bylo zaje***!!!!

 

fajne jazdy byly :D

jak to na naszych oczach okradlo kilku dresa stacje benzynowa (borygo zaje**) , tzn wylamali takie roletowe drzwi i zabrali ;]

 

a akurat od 0.00 do 0.20 bylo jakies zliczanie kasy or something :)

 

next time tez sie wybioeram (jak mnie zaprosza :D )

ale tyle biernie to nigdy nie palilem

bosh....

okno zamkniete i ciagle min. osoba palaca!!!

dobrze, ze n ta stacje poszlismy......

bo bym sie udusil ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no. Nie mogę się powstrzymać by wam tego nie opowiedzieć :lol: :lol: :lol: .

Mieliśmy przedwczoraj ostrą imprę. Koło 4 rozeszliśmy sie do chatek. W południe wali do mnie kumpel i mówi: " Uwaliłem sobie kurtkę na plecach po imprezie, na przystanku 86 o te pier... barierki, jakimś czarnym syfem. Jak tu oprzeć się o cokolwiek!!!". To ja mu na to,: "A na którym?". On: "No tym na placu Dąbrowskiego". Myśle sobie - Przecież tam nie ma żadnych barierek!

Dziś szedłem do roboty i z ciekawości sprawdziłem. I rzeczywiście były, ale....wysokie na 30 cm!!!!!! :lol: :lol: :lol: A mówił,że nie jest pijany....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieeeeeeeee, ten topic mnie rozwala.

 

ja niestety to kompa po pijaku nie siadam (z różnych przyczyn).

ale wypic to i owszem, ale głównie browarek, ewentualnie siakies drinki (własnoręczne robione)

a najpiękniej jest iść na "dzień drugi" na zajęcia na uczelnie...

ach... wspaniałe... wszyscy mi się przyglądają ze współczuciem i otaczają szczególną troską :lol:

tak powinno być codziennie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...