Skocz do zawartości
Dewey

Scroll W Operze 8.10 Pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zainstalowałem wczoraj Operę 8.01 PL i mam problem ze scrollem na myszce. Po prostu nie działa :/ Nie mogę przewijać stron w górę i dół. Moja mycha to kulkowy a4tech. Próbowałem instalować różne sterowniki, ale nic nie pomoga. Żeby było śmieszniej, to od czasu do czasu, bardzo rzadko (i sam nie wiem od czego jest to uzależnione) scroll zaczyna działać i mogę przewijać strony. Jednak taka sytuacja nie trwa długo, może parę minut. Dodatkowo za każdym razem działa w Operze ZOOM, który robi się za pomocą wciśnięcia Ctrl + przewijanie scrolla. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Nie chciałbym rezygnować z tej przeglądarki, bo naprawdę przypadła mi do gustu, ale bez scrolla żyć nie mogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede zakladal osobnego topicu bo moje pytania rowniez dotycza opery ...

- jak sie w nowych wersjach pozbyc zamykajacych x na nazwie zakladki ?

- w jaki sposob dodac np na dolnym pasku adres np obrazka na jaki obecnie wskazuje kursor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede zakladal osobnego topicu bo moje pytania rowniez dotycza opery ...

- jak sie w nowych wersjach pozbyc zamykajacych x na nazwie zakladki ?

- w jaki sposob dodac np na dolnym pasku adres np obrazka na jaki obecnie wskazuje kursor ?

1589974[/snapback]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...