Skocz do zawartości
FrIkO

Hl2: Episode One

Rekomendowane odpowiedzi

a hl2 to ile mial? 7h-9h

To zalezy jak kto gral :) Ja lubie pozwiedzac wszystkie lokacje, odetchnac troche po wiekszej akcji, pochodzic sobie bez celu itd. :) Przejscie HL2 zajmowalo mi ponad 10h i cieszyla mnie kazda minuta rozgrywki. Jezeli HL2: Episode one bedzie mial planowane 7h gry to mysle, ze z 10h sobie pogram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ze pisze post pod swoim postem, ale chcialem wszystkich tych ktorzy jeszcze nie wiedza poinformowac o powstaniu oficjalnej strony Episode One http://ep1.half-life2.com/. Mozna z niej juz pobrac trailer gry :)

 

PS. Przydala by sie zmiana tematu na HL2: Episode One :)

PS2. Episode Two jest juz w fazie produkcji :)

PS3. Prawdopodobnie beda cztery epizody :)

 

EDIT

Literowki :blurp:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL a czemu to ? Od kiedy na forum nie mozna zakladac topicow o dodatkach do gier ?

 

Po drugie proponuje aby ten temat byl tematem zbiorczym dla kazdego odcinka Epizode z wiadomych wzgedow.

Edytowane przez cipri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i taka wiadomosc mi sie podoba :) BTW - ktos gral w ten ruski dodatek ??

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Pfffff mnie już te HL2 nie obchodzą nawet a STEAM to dla mnie kawał niezłego [Maximus;] ]. I co może jeszcze zrobią tak jak z simsami? 10 REWELACYJNYCH dodatków :lol2: W każdym po kilka nowych ubrać i mebli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HL2 to gra wyjatkowa.Zastanawialem sie na zaopatrzeniem sie w dodatek ruski,ale wtedy bym zbeszczescil ta gre wiec poczekam na oficjalny.Jest tam napisane,ze levele beda tak dlugie jak w podstawie wiec mamy zapewnione wiele H dobrej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja i tak kupie :D jako maniak hl2 [; szkoda ze nie bylo mnie stac na wersje gold :) od kilku lat dla mnie licza sie tylko 2 tytuly hl2 i bloodrayne :D nic innego mnie nie przyciagnelo na dluzszy czas:P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro2 czytaj dokładnie

"Mimo iż Episode One pod względem długości jest porównywalny z najdłuższymi epizodami z podstawowej wersji gry, autorzy zdołali upchnąć w nim wszystkie elementy, które zadecydowały o sukcesie pierwowzoru."

 

Teraz rozumiesz czy mam to przetłumaczyć specjalnie dla Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Bijcie się! :lol2:

 

Jak dla mnie mogli by coś poprawić w silniku mnie np wnerwia brak wychylania się i celowania za pomocą muszki, kolimatora itp. No i będą jakieś nowe bronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

news na steamie

Meanwhile, here at Valve, we're frantically trying to put the finishing touches on Episode One for preloading to begin May 1st. The past couple of days have been spent with the team adding commentary tracks. Hopefully it will be interesting for people to gain some insight into our development processes. It's pretty hectic around the office, but it is always a lot of fun to be so close to shipping.

preloading bedzie pierwszego maja. czyli podkoniec bedzie mozna grac Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL a czemu to ? Od kiedy na forum nie mozna zakladac topicow o dodatkach do gier ?

 

Po drugie proponuje aby ten temat byl tematem zbiorczym dla kazdego odcinka Epizode z wiadomych wzgedow.

 

Ja tez jestem za zeby temat byl zbiorczym dla kazdego odcinka, bo w sumie niewiadomo ile ich wyjdzie, a za rok moze sie okazac ze jest ich 5 lub wiecej, wiec nie ma sensu zasmiecach forum tamatmi o tych 'mini-grach' (w koncu te odcinki zlozone do kupy daja nam caly dodatek). Proponuje wiec zmienic nazwe tematu na 'HL2 Epizodes', co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za zeby temat byl zbiorczym dla kazdego odcinka, bo w sumie niewiadomo ile ich wyjdzie, a za rok moze sie okazac ze jest ich 5 lub wiecej, wiec nie ma sensu zasmiecach forum tamatmi o tych 'mini-grach' (w koncu te odcinki zlozone do kupy daja nam caly dodatek). Proponuje wiec zmienic nazwe tematu na 'HL2 Epizodes', co wy na to ?

Ze zmiana tematu bym sie wstrzymal do chwili wydania pierwszego epizodu. Jezeli gra bedzie na tyle dluga by warto jej poswiecic osobny temat to bym zostawil taki tytul jak jest, a jezeli bedzie to "mini gierka" to wtedy upchnie sie wszystko do jednego "worka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co rok wyjdzie 1 nowy temat to rzeczywiscie smietnik sie zrobi niezły. Zroby zbiorczy dla wszystkich geforców bo one tak siednio co miesiac wychodza.

 

A co do tematu:

 

Straszna chała wg. mnie z tymi kolejnymi epizodami, zamiast sprzedać 1 duży dodatek beda kazy level sprzedawać osobno. Czysty marketing, ktorego nie znosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za zeby temat byl zbiorczym dla kazdego odcinka, bo w sumie niewiadomo ile ich wyjdzie, a za rok moze sie okazac ze jest ich 5 lub wiecej, wiec nie ma sensu zasmiecach forum tamatmi o tych 'mini-grach' (w koncu te odcinki zlozone do kupy daja nam caly dodatek). Proponuje wiec zmienic nazwe tematu na 'HL2 Epizodes', co wy na to ?

Zazwyczaj jest tak,ze dobre tytuly maja max 2/3 dodatki,imo w tym wypadq wyjda max 2 epizody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak chcecie to byla tylko propozycja...

 

Dodam rowniez, ze np. taki Sin Episodes posiada 1 temat zbiorczy dla wszyskich odcinkow, wiec nie lepiej isc w jego slady ?

Najlepiej pisac o nich w temacie o zwyklym HL'u 2 a ten zamknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje ze poprawia poziom "zagadeczek", bo te w podstawce byly co by nie mowic zenujace - ja rozumiem gry sa latwe ale w H-L2 to szedlem jak po sznurku :| przydaloby sie troszke wiecej myslenia, nawet mala szczypta bo akurat starszy brat byl pod tym wzgledem o niebo lepszy... a tu ... panie Freeman daj pan spokój :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dokladnie o tym mowie, gra dla dzieci z IQ 80 ... sory jezeli obraze fanow H-L2 ale tak niestety jest...gralo sie przyjemnie ale byla zbyt banalna ... a wogole nie bede poruszal tematu ze z jedynka ma w sumie g.... wspolnego :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...