Skocz do zawartości
LPC

Nie Ma To Jak Zagrać Sie Na Śmierc Lol

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh zauważyliście że o takich przypadkach najczęsciej słychać w azji??To jest chore żeby tyle siedziec i grac,dotego zwolnic się z pracy przez to.Niedługo stanie sie to normalną chorobą którą sie leczy!!!!

1591277[/snapback]

 

oni wogóle mają chyba jakieś predyspozycje do mani aka pracoholizm w japoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój rekordzik to hmm... ok. 30 godzin... w c's:source, ze zmianami na CoD i unreal 2004, no, w battlefielda 1942 też wtedy grałem ;] ale nie wiem czy bym więcej wytrzymał, mam teraz 13'nastke (nie mylić z tym śmiesznym forum i tą beznadziejną gazetą ;]) i nie wiem czy bym wytrzymał przed kompem 50 godzin... ale będzie trzeba spróbować kiedyś, tak dla przekonania, ale przed tym, będzie trzeba zamówić/zarezerwować karetke ;] ;] ;] xD xD xD :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wy jesteście wariaty :) Ja zawsze jak siedze przed kompem i czuje że musze jeść to ide jeść, jak czuje że natura wzywa to ide sie odlać, jak pies stęka to wyprowadzam :)

1612463[/snapback]

jam mam, biurko zawalone jedzeniem i nie musze isc do kuchni ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wy jesteście wariaty :) Ja zawsze jak siedze przed kompem i czuje że musze jeść to ide jeść, jak czuje że natura wzywa to ide sie odlać, jak pies stęka to wyprowadzam :)

No ja też tak robie, najgorzej jest gdy człowiekowi lać sie chce gdy jest dość ważny moment (ale w grach MultiPlayerowych, a nie SP - bo jeżeli SP to pauzuje :razz:)

---

Jak już gram, to około 4 godziny w Enemy Territory (6 plansz @ 30 minut) [;

Najdłużej grałem w MoHAA - chyba 6 godzin :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne czy bylo czy nie.

Wazne, ze niezly z niego zeznik.

I teraz beda rodzice dzieciakow odciagali od kompa bo jeden czlowiek na 5 miliardow zmarl przy kompie i to pewnie dlatego, ze mial problemy z sercem.

a do tego byl to skosnooki a jak wszyscy wiemy ich nie powinno sie brac pod uwage bo to inna kategoria ;d ;-) ;-) (nie pod wzgledem rasistowskim zeby nie bylo.... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szok. Juz kiedys czytalem o tym. Ci Azjaci nie maja umiaru. Ja sam max gralem w Heroes 3 ok 11 godzin ,ale z 1 przerwa na obiad. Kazdy wie ze jak gra wciaga to czas leci nieublaganie. Ostatnio z kumplami po sieci gralem w CS 1.6 ok 7h ,a po zakonczeniu wydawalo sie ze minela z godzina.. Mysle ze kazdy kto lubi pograc tak mial nieraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zaden szok, idiotow na swiecie nie brakuje. Jeden sie zacpa na smierc, a drugi bedzie siedzial przy kompie az padnie (no i wezmie pigule oczywiscie zeby wysiedziec jak najdluzej ;] ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

tak naprawde jezeli przygotowalibysmy sobie odpowiednie zaplecze zywieniowe itp zeby nie zemldec z glodu czy odwodnienia i znalezlibysmy naprawde swietna dluga gre to mysle ze luzem pobilibysmy te 50 godzin.

to nie jest duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak gram w coś ciekawego - co się nie zdarzyło od dawna, to zapominam o jedzeniu - także zwykle maraton grania kończy się jak jestem tak głody, że nie mogę grać - gorzej jak jakieś ciastka leżą obok, to wtedy dłużej.

 

Ale to się rzadko zdarza - normalnie gram max 3h jak mam czas - czyli w wakacje. Najdłużej siedziałem chyba od 10 rano do 2 w nocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój rekord to 3 dni z rzędu po 18h w GTA SA ;] ( Czerwiec 2005 - koleżanka i koledzy wyjechali na wakacje i totalnie nie miałem co robić)

9:00 - 3:00 :lol:

wstając od kompa szedłem do ... kibla :] obiad , śniadanie i kolację miałem podawane do kompa ;]

 

... wiem wiem hardcore , może kojarzyć się z uzależnieniem ale jakoś mnie wessało ... Zresztą żaden inny tytuł tak mnie nie wessał ... GTA SA jest jak dobry długi film :) - zasiadasz o 9 patrzysz a tu już 20:00 , myślisz a zrobię jeszcze 2-3 misje .. oglądam się a tu 3:00 :] niestety ...

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jak chce jeść to ide jeść, chce pić to idę pić, natura wzywa to ide do WC, oczy bolą robie chwilę przerwy, sprzęt się grzeje robię przerwę. A ile mój rekord wynosi to nie wiem ale coś chyba koło 10-12 godz. Teraz chodze do szkoły na popołudnie i jak wracam to jest 18-19, jem coś i siadam do kompa, siedze zazwyczaj 5-6 godzin. Rano wstaję 8-9 jem, higiena osobista, siadam do kompa, przychodzi czas na wyjście to kończe. Chciałbym zauważyć że nie gram w gry (może czasami) tylko se cośtam zawsze robie-nigdy się nienudze. Ale śmierć tego chińczyka to pewnie przez osłabienie organizmu, wyszedł moze do kibla, usiadł i podczas wydalania-zgon. To musiało być męczące. Ale kolo niezły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szok. Juz kiedys czytalem o tym. Ci Azjaci nie maja umiaru. Ja sam max gralem w Heroes 3 ok 11 godzin ,ale z 1 przerwa na obiad. Kazdy wie ze jak gra wciaga to czas leci nieublaganie. Ostatnio z kumplami po sieci gralem w CS 1.6 ok 7h ,a po zakonczeniu wydawalo sie ze minela z godzina.. Mysle ze kazdy kto lubi pograc tak mial nieraz.

NOm Heros 3 daje rade.MOj rekord to od 18 do 6 rano :). Tylko chodzilem do klopa, a picie sobie wczesniej przynioslem.Te 12h zlecialo mi niczym paltek sniegu z nieba :D

A co do tych 50h ciezko by bylo :)Nie wiem czy bym temu podalal ale zapewne niee.I w sumie to dobrze :D.teraz gry mnie juz tak nie ciagna jak przedtem.wyroslem z tego

Edytowane przez malcolm28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"może kojarzyć się z uzaleznieniem" żartujesz prawda ??

nie bo uzależnienie to takie coś co się robi codziennie i często ;] dzisiejszy binals gier : 0s :] . Reszte dni nie więcej jak 10-15 minut grania, żadko gram bo nie mam w co ... ale jak już jest coś to inna sprawa (musi to być hit na miarę MoH PA , GTA SA , CoD2 , HL2, Far Cry ) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...