Skocz do zawartości
eskob

Nowa Karta Graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zmienilem swojego gf 4mx na radeona 9550xt ver 2.2. Wszytko by bylo ok. gdyby nie to ze czasami podczas gry monitor wylacza sie a komputer zawiesza wtedy pomaga tylko reset. Karta chodzi na agp 4x, probowalem na roznych sterach i z wl i wyl fast write. Moj zasilacz to codegen 300W i pierwsze co pomysalem ze to wina wlasnie tego zasilacza ale odlaczalem dvd dvdrw kiesze i nadal problem byl wiec nie wiem czy to moze byc wina zasilacza. Pozatym karta bdb taktowana u mnie 418 / 648 bez krecenia. ver 2.2 ma zmieniona grafike na chlodzeniu inna niz poprzenie wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydawalo ze to wina zasilacza ale po odlaczeniu dwoch napedow problem nie powinien ustapic ? Wiem ze codegen to niezly shit :))) Czy pod p4 2ghz radeon 9550xt dwa napedy optyczne i jeden dysk twardy 7200obr wystarczy 350w np modecoma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam modecoma lepiej wziąć chiftecka

ps spróbuj obniżyć taktowanie grafy może pomoże

1595608[/snapback]

A co masz do Modecona? Ja mam go i jest spox, moze nie jest to jakis cud ale z moim konfigiem razem z wykreceniem proca i grafy dziala stabilnie i napiecia nie sa tragiczne(nie wykraczaja poza +/-5%).

 

A propo czy nie pomyliles modecona z codegonem? Bo to 2 rozne firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zasilka to codegen 300W i mysle ze to wina tego zasilacza ale czy problem nie powinien ustapic po odlaczeniu napedow ? Czy to moglo nic nie dac ? Jaki zasilacz polecacie jezli nie mam zbyt duzo kasy chiftec za drogi.

 

GA-8IE p4 2Ghz 512ddr gecube radeon 9550xt ver 2.2 (425/650)

Codegen 300W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co masz do Modecona? Ja mam go i jest spox, moze nie jest to jakis cud ale z moim konfigiem razem z wykreceniem proca i grafy dziala stabilnie i napiecia nie sa tragiczne(nie wykraczaja poza +/-5%).

 

A propo czy nie pomyliles modecona z codegonem? Bo to 2 rozne firmy.

1595697[/snapback]

A co masz do Codegena? Ja mam go i jest spox, moze nie jest to jakis cud ale z moim konfigiem razem z wykreceniem proca i grafy dziala stabilnie i napiecia nie sa tragiczne(nie wykraczaja poza +4% -5v). (grafa r9550 @ 470/260)

 

Jak widac co sie komu trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co masz do Codegena? Ja mam go i jest spox, moze nie jest to jakis cud ale z moim konfigiem razem z wykreceniem proca i grafy dziala stabilnie i napiecia nie sa tragiczne(nie wykraczaja poza +4% -5v). (grafa r9550 @ 470/260)

 

Jak widac co sie komu trafi

1607117[/snapback]

Kwestia czasu :D Mozesz byc pewny ze w przeciagu roku sie spali :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czasu :D Mozesz byc pewny ze w przeciagu roku sie spali :-P

1607149[/snapback]

tylko ze dziala juz 2 lata :]

i mam takiego Codegena 250W ktory ma juz 4 lata i w swoim zywocie ciagnal juz niejeden za mocny dla siebie sprzet (w czasie przeciazenia wylaczal sie a nie palil :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmienilem swojego gf 4mx na radeona 9550xt ver 2.2. Wszytko by bylo ok. gdyby nie to ze czasami podczas gry monitor wylacza sie a komputer zawiesza wtedy pomaga tylko reset. Karta chodzi na agp 4x, probowalem na roznych sterach i z wl i wyl fast write. Moj zasilacz to codegen 300W i pierwsze co pomysalem ze to wina wlasnie tego zasilacza ale odlaczalem dvd dvdrw kiesze i nadal problem byl wiec nie wiem czy to moze byc wina zasilacza. Pozatym karta bdb taktowana u mnie 418 / 648 bez krecenia. ver 2.2 ma zmieniona grafike na chlodzeniu inna niz poprzenie wersje.

1594905[/snapback]

albo zasilacz albo virus...

spotkalem sie z takimi wirusami

Edytowane przez matdys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...