Skocz do zawartości
Fireblade

Powazny Dylemat Odnosnie Mobo Na S939

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, po przeczytaniu ogromnej liczby watkow na tym forum nie moge sie zdecydowac na konkretny model plyty glownej. Potrzebuje plyty pod procka A64 3000 NA s939 Venice ktora by oferowala jak najwieksze stabilne FSB (wiem ze to brzmi dziwnie bo to zalezy od wielu czynników), zeby miala jak najmniej problemow z obsluga modułow pamieci 2x512MB no i co najwazniejsze zeby POSIADALA INTERFEJS AGP.wszystkich zainteresowanych prosze o rade,z gory thx:)nie wiem czy w dzisiejszych czasach jest roznica nawet miedzy nforce3 a kt800pro:)prosze o odpowiedzi.

 

pozdro to all:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no witam ponownie:) troche sie oczytalem i powiem ze teraz wacham sie miedzy:)

 

 

1.) MSI Neo 2

2.) DFI NF3 ultra-D

3.) Epox EP-9NDA3J

4.) Epox 9NDA3+

 

Chcialem zwrocic uwage ze chcialbym wykorzystac swoje Twimmosy cl2 2x512 przy ustwieniu 1T bo nie na darmo wydam kase po to by pracowaly wolniej,spowodu jakichs dziwnych zachowan plyty. jednoczesnie chcialbym miec duze mozliwosci zmian napiecia i stabilne wysokie HTT ok 320-350. procek oczywscie bylby Venice 3000+.nie wchodza w gre plyty na NF4 bo nie mam zamiaru zmieniac swojego r9800 pro na jakas karte na PCIex bo to za drogi biznas kupic cos porzadnego na PCIex.

 

wiem ze nia ma idealnej plyty ale pytam teraz glownie uzytkownikow ktorzy mi doradza cos konkretnego, zapodadza jakies testy, swoje osiagniecia w o/c.

 

thx bardzo i licze na rady,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...