Skocz do zawartości
AceSkubi

Alkoholowe Wynalazki :d

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :) znacie moze jakies fajne alkoholowe wynalazki:D ja ostatnio piłem tanie wino zmieszane z colą i wam powiem ze wchodzi cudownie :D poł na pół najlepiej zmieszac :D normalnie takich trunków nie pije ale wtedy chcielismy poeksperymentowac no i sie okazalo ze piekny "drink" powstał :D moze zna ktos jakies podobne sparwdzone sposoby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nowa metoda :D Drink nosi nazwe KARAMUCZE albo Laa' Karamucze :P ta druga bardziej kojarzy sie z dobrym winem francuskim :P a robimy go tak :D Kupujesz tanie wino typu:Domator za 3.5 z butelka i kubusia najlepiej marchew z malina. Mieszasz poł na pol i pijesz..... myslalem ze bedzie niedobre ale serio jest pyszne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolennikiem nie mieszania, ale jak już mieszam to ekstremalnie. Ze swojej strony polecam zmieszać 0,5l wódki i jakies 0,5l albo 1l wina. Pychota !

 

Kumple mieszają piwo z redbullem, ponoć bardziej idzie w łeb ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drink pod wdzięcznym tytułem "Zulugula":

Denaturat 1/3 objętości + Cola 2/3 objętości!! :D

 

Nie jestem na tyle szalony aby takie wynalazki pić ale krążą pogłoski że dobre to jest i daje w palnik dobrze :D

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie :/ Na wakacjach w Sopocie z kumplami kupilismy 2x0.7  bolsa na 4osoby i kazdy po IceBullu i nas wogule nie sieknęło :/

1603608[/snapback]

Co to jet 1,4 wodki na 4 chlopa ;) nie dziwie sie ze nie sieknelo ...

 

A co do ubotow radze uwazac bo moze sie urwac film ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. uboty pijecie ? mocne piwo + setka vodki. nieźle siepie

2. spirytus rozrobiony z cukierkami ice. polecam ;]

1603785[/snapback]

 

ulepszona wersja ubota ( aka mega-ubot)

piwo mocne + spirytus ---> mniam

 

wersja eko

powi mocne + spirytus salicylowy ---> mniam tylko bardziej cierpkie

 

3) spirytus salicylowy + pol wyduszonej cytryny --> mniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociarz jestem pijany to nie znam ciekawych drinków ;] ale np. można by dać wódki 1/3 kieliszka, reszte dać pepsi, można skropić odrobinką cytryny, pepsi i wódka oczywiście zimne ;] a jak kto woli to można dać 1/3 szklanki wódki, dać troszqe lodów waniliowych i dodać pepsi ;] powinno być dobre ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^^^^^^^^^^^^^

alkohol etylowy - czyli bezpieczny. Z tym ze może cie przezygac i mozesz miec vodkowstręt na pare tygodni (zalezy czy masz ogranizm przepity)

Ale na dluzsza mete nie szkodliwy (przynajmiej nie bardziej niz spirytus spozywczy)

 

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

A mój "drink" to:

Wypić 2 piwa, potem liter domowego winka na 2 (gdzies ze 20% na spirytusie robione - smakuje mniam) znowu po 2 piwa... a potem klutnia komu sie chce isc po flaszke bo sie samku zaczely robic (i tak zawsze na koncu wychodzi ze obaj idziemy), potem niech sie juz dzieje co chce - i tak sie obudze w domu....

Edytowane przez burro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie :/ Na wakacjach w Sopocie z kumplami kupilismy 2x0.7  bolsa na 4osoby i kazdy po IceBullu i nas wogule nie sieknęło :/

1603608[/snapback]

hehe 1,4 na 4 to mozna obalic w parku i wracac rowerem do domu :D

 

zalezy od proporcji, chodzi tylko o to by dalo sie to pic bez zapity np pol szklanki Ice'a i cala 0,7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spirytus rozrabiany + zapijanie ciepłą wodą z kranu. Po takim działaniu robi się z ciebie abstynent.

1603299[/snapback]

Kiedys zagryzalismy sniegiem :P

 

spirytus 98% + bardzo mocno musowany szampan 50/50. pic w kieliszku

 

nazywa sie to gwozdziem, pic w kieliszkach od szampana

1604421[/snapback]

U nas sie nazywa to atomyj zryw.

 

 

Czerwone wino + cola jest b modne na zachodzie europy.

Zas biale + limonka lub gazowana mineralka to tzw: szprycer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vodka Tea:

50 ml Soplicy

50 ml Ice Tea

 

Malinowe Jeb***cie:

95 ml Spirolku

5 ml soku malinowego (takiego jak do piwa)

 

I mój ulubiony tylko ciężko wchodzi opatentowane podczas pobytu nad morzem :D

 

Trance Mind:

Przygotować 1/2 papierosa standardowej dlugości (ja miałem Spike), 200 ml wodki i 0,5 l piwa lub jakis wynalazek w stylu Bols Fusion czy inny Impress i plasterek cytryny ale to tylko dla oslabienia dzialania

 

200 ml wódki rozlać do 4 x 50 ml

posypać pieprzem

ewentualnei po pare kropel soku z cytryny do kazdego kielonka

odpalic papierosa

 

pijemy jak kamikaze z tym ze po kazdym kieliszku walimy porzadnego buszka z papierosa a na koniec przepijamy zdrowo piwem albo tymi syfami bolsami,troche sieka

 

a z takich typowych wynalazkow to lubie 50:50 porzadnego mozgojeba (max 4 pln) i piwo, ew. tak jak culmen spiryt zagryzany sniegiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mój ulubiony tylko ciężko wchodzi opatentowane podczas pobytu nad morzem :D

 

Trance Mind:

Przygotować 1/2 papierosa standardowej dlugości (ja miałem Spike), 200 ml wodki i 0,5 l piwa lub jakis wynalazek w stylu Bols Fusion czy inny Impress i plasterek cytryny ale to tylko dla oslabienia dzialania

 

200 ml wódki rozlać do 4 x 50 ml

posypać pieprzem

ewentualnei po pare kropel soku z cytryny do kazdego kielonka

odpalic papierosa

 

pijemy jak kamikaze z tym ze po kazdym kieliszku walimy porzadnego buszka z papierosa a na koniec przepijamy zdrowo piwem albo tymi syfami bolsami,troche sieka

U mnie to to nazywa sie "na marinera" i stworzono to dosć dawno. Osobiście nie piłem bo nie pale no i za młody jestem ;) Z tradycyjnych to zwykle ubot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...