Skocz do zawartości
daniel11111

A64 Fsb Ponad 300...jakie Pamieci Podolaja Zadaniu

Rekomendowane odpowiedzi

witam... mam AMD Athlon 64 3000+ (Socket 939) Venice, do tego oczywiscie plyte glowna dfi lanparty nf4 ultra D, 120 gb barracude 8 mb cache, zasilacz chieftec 360 W i karte graficzna 6800gt. zostala mi do kupienia tylko ram.. zastanawaim sie jakie pamieci 2x 512 mb.... uciagna te 300 fsb procka lub wiecej.... co byscie poradzili kupic.... cena do 1000 zl. mozecie podac od razu link gdzie mozna kupic pamiec.. z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że te będą dobre:

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13187

 

a resztę kasy wydaj na mocniejszy zasilacz

pozdro

Pod warunkiem że są na kościach TCCD a nie BH-5.

 

daniel11111 Zajrzyj tutaj: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=131322&hl=

 

Przecież w A64 są dzielniki pamięci a synchro/asynchro pamięci w stosunku do proca nie ma znaczenia (miało w przypadku AthlonaXP). Poczytaj FAQ w dziale o A64

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 900 zł masz coerasiry na tccd. w tej cenie nie zjadziesz chyba nic lepszego :D

1614852[/snapback]

Ludzie, nauczcie się korzystać ze słownika, takie błędy walą po oczach, czytać się nie da. W szkole za takie coś by was potępili. Istnieje również taka funkcja, która się nazywa EDYTUJ. Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla informacji wszystkich:

 

nowe geile ultraxy PC3200 sa na pamieciach CH-5 UTT!

TCCD od CH-5 poznaje się po tym, że TCCD miały: PN0746

now ultraxy sa (najprawdopodobniej na "new CH-5" i maja: PN1243

 

jedyne pamięci w 100% produkowane na TCCD to GEIL ULTRAX PC4400 (550)!

 

i obecne GEIL ONE TCCD (chociaz w tym przypadku nie ma 100% pewności, że nie są na TCC5, które wg jednych mają identyczne mozliwosci, a wg innych kręcą się trochę słabiej)

 

i odnośnie tych pierwszych czyli Geil UltraX PC3200 PN0746 - niestety NIE WSZYSTKIE REWIZJE osiągają magiczne taktowanie 600 MHZ, pomimo że są na TCCD - niektóre stają na 560-570 i nic im wiecej nie daje!

 

za to UltraX'y PC3200 na UTT lubią napięcie jak każde winbondy i powyżej 3,6V i porzadnym wygrzaniu sa w stanie pracowac na 2-2-2-6(8) przy taktowaniu rzędu 520-540 Mhz

 

pozdro

mrdn669

 

*a tu dowody z forum geil-usa (poza tym bylo sporo testow tych pamieci na zachodzie, ale nie mam linkow bezposrednich a nie chce mi sie szukac) a to miałem w zakładkach :D

 

http://www.geilusa.com/forum2/topic.asp?TO...ultrax%2Cpc3200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...