Skocz do zawartości
.icy

Komputer Naścienny

Rekomendowane odpowiedzi

.icy- Po co zamieśliłeś swoje posty i w ogóle zabierasz głos? Każdy kto śmiał skrytykować twój niezwykły "kunszt" rzemieślniczy został zrównany, przez Ciebie z błotem. Oczekujesz samych pochwał? Idź do mamy- ona na pewno powie że ładnie zrobiłeś. :mur:

Nie Pigmej, nie kazdy, tylko osoby ktore krytykuja bez argumentow i takie ktore sa zbyt leniwe zeby przejrzec fotki (czyli Ty np.). W ogole cos taki zacietrzewiony, myslalem, ze spokojny gosc jestes. Zjechalem cie bo nie obejrzales zdjec po malowaniu, a sie wypowiadales; to przez to ten post, prawda? Peeeeaaace... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.icy------Heheh swietna odpowiedz naprawde, nie znam całego twojego dorobku wypowiadam sie na temat tego co zaprezętowałeś teraz a nie przedtem, a co do mojej budy to jest jaka jest, widocznie też jej nie miałeś okazję obejrzeć.

 

Jeżeli nie skonczyłeś moda albo wiesz że pokazałeś coś czego nie powinieneś to dlaczego się rzucasz ?

 

Pozdrawiam.

No wlasnie nie moglem jej znalezc. Zapodaj linka.

 

Bo widzisz...ja dziecinnie wierze w tego moda (mowie o nasciennym). Niestety (a moze stety) tylko kilku osobom sie spodobal, a krytyczne uwagi przyjmuje, rzucam sie tylko kiedy ktos mowi, ze syf a nie uzasadni dlaczego.

Pozdro

Edytowane przez .icy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Pigmej, nie kazdy, tylko osoby ktore krytykuja bez argumentow i takie ktore sa zbyt leniwe zeby przejrzec fotki (czyli Ty np.). W ogole cos taki zacietrzewiony, myslalem, ze spokojny gosc jestes. Zjechalem cie bo nie obejrzales zdjec po malowaniu, a sie wypowiadales; to przez to ten post, prawda? Peeeeaaace... B)

Jestem spokojny tylko próbowałem docieć jaki jest sens twoich wypowiedzi skoro nikt nie może krytykować. Ode mnie dostałeś już argumenty i od paru osób też. Reszta nie widzi potrzeby ich powielać bo twój projekt jest jaki jest i szkoda strzepić języka.

Chodzi cały czas o to żebyś zaakceptował, że budowę trzeba powtórzyć, ale tym razem najpierw zaplanować to wszystko.

 

Szkoda to dalej ciągnąć bo przeradza się to w czat a moderatorzy zdaje się nagradzają taki proceder.

A tak poza tym to bardzo cie lubię i nie żywię do Ciebie urazy :lol2: :lol2: :lol2: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ogolnie kolego icy pokazales jak Ci pieknie sloma z butow wystaje. Nie wytrzymujesz presji krytyki? CO jest z Toba nie tak? Chcesz na sile nam zaimponowac, mamy Cie chwalic i mowic "slicznie"?

Panie kolego takim podejsciem nic nie zdzialasz.

Uswiadom sobie - moder z ciebie jak z koziej [gluteus maximus] traba, i zamiast nadrabiac to przynajmniej dobrym zachowaniem, ty siegasz po najgorszy z mozliwych argumentow:

Obrazasz tweakowcow, ludzi ktorzy zeby zjedli na takich czy innych modach.

Co chcesz osiagnac powiedz mi? Ja tu widze tylko marny koniec marnych wypowiedzi marnego modera o swojej marnej imitacji moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ .icy - to twój 1szy mod ? (nie licząc tego nasciennego). jeśli tak to sie nie martw, gdybyś zobaczył moją 1szą "zmodowaną" bude, to turlałbyś się ze śmiechu. troche czasu, kilka modów i powinno być wypasik ;) nie odrazu kraków zbudowano (czy jakoś tak :P )

 

z czasem umiejętności i pomysły same ci przyjdą :)

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to pierwszy mod.

Nie chcialem nikogo obrazic.

Ponosilo mnie kiedy ludzie komentowali dla samego komentowania a nie, zeby cos wniesc; dla mnie, dla siebie, dla forum...

Przepraszam jesli kogos urazilem.

Zawieszam ten topic tak jak napisalem.

Przynajmniej do czasu az bede mial nowe zdjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale idea forum polega na tym że każdy tu może napisać co myśli i nikomu nie musi tłumaczyć dlaczego mysli tak a nie inaczej. Czasami trudno powiedzieć czemu coś nam sie podoba a czemu nie.. po prostu tak jest i nie mozesz wymagać zeby każdy pisał czemu myśli tak a tak...

 

Pamiętaj że każdy jest inny.. nigdy nie będzie tak że wszyscy zrobią tak jak Ty chcesz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

a mi sie podoba ten mod nascienny

uwazam ze aby krytykowac trzeba pokazac cos wlasnego - lepszego, a takich przypadkow nie widze...

moj pierwszy mod byl powyginaniem listkow w zalmanie nb47j na rodzaj kwiatka zeby pasywnie lepiej dzialal - i obnizal srednio o 2-4*C

popieram kazdy pomysl... :]

byle tak daley .icy... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze aby krytykowac trzeba pokazac cos wlasnego - lepszego, a takich przypadkow nie widze...

Czyli tylko politycy moga krytykować innych polityków, tylko muzycy mogą krytykować muzykę innych muzyków, tylko rzeźbiarz może krytykować twórczość innego rzeźbiarza itd? Tak z twojej wypowiedzi wynika. Bez sensu.

Wypowiedzi które tu padły opierają się na czymś co nazywa się "poczucie estetyki". Każdy ma prawo wyrazić w tej kwestii swój pogląd, niezaleznie od tego czy też moduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz loonkołem na fote to pomyślałem, że jak ja bym tak miał to pies by mi to zniszczył albo ktoś w to uderzył lub coś innego... Następnie wpały mi w oko kable które wyglądaja załośnie tak wisząc, jak już mod ma być ekhem, na stałe to w ściane to wpuścić :) . Na końcu pomyślałem o pomyśle że neidopracowany i to mocno. Prawdziwe mody na ścianie, a widziałem gdzieś w necie takie w przelocie, potrzebują też zmodyfikowania lekko samej sciany ale to już od inwencji twórczej zalezy.

 

Jako moda tego niemoge skrytykować bo dla mnie modem to to niejest. Komputer wyjęty z obudowy i przykręcony do sciany........

 

Jeśli chodzi o modding to dosłowny, fizycznie samej budy lub stworzenia nowej w której będzie znajdować się sprzęt.

 

Jakbyś zrobił jakąś fajną skrzynkę mini która w połowie jest w ścianie, zadnych kabelków czy czegokolwiek, tak jak tv plazmowe wiszą, to byłoby coś fajnego, zresztą na frazpc pisali ze cośpodobnego wypuszcza jakisproducent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta muzyczna na slocie ISA - pol metrowy Sound Blaster AWE32 z 2MB pamieci RAM (to antyk - nie sprzedaje nawet za gory zlota).

Przeciez napisał ze karta muzyczna, w sumie to to chyba bije GF 7800gtx :D napewno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że ja mam głupie pomysły... To bije wszystko, co do tej pory widziałem. Co Twoja matka na to, bo moja by mnie z takim czymś już dawno wywaliła z domu... okryj ten zasilacz czymś bo kogos jeszcze zabijesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@janio: W takiej pozycji ani hdd ani cd-rom dlugo nie pohulaja ;]

A dalczego? Są tylko pod lekkim skosem, może 30* :P Ale i tak to wisi dla "ozdoby" praktycznie tego nie używam, chyba ze coś się stanie z moim normalnym kompem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...