Skocz do zawartości
.icy

Komputer Naścienny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myśle że dosyc orginalne ;-). Co do funkcjonalności to raczej tak sobie... nie musisz np. wieszac plakatów na ścianie- montujesz se kompa-niezły bajer ;-). Najgorsze te kable... POZDRO

P.S: Pomysł bardzo orginalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy straszny S_Y_F jedyne co wg mnie fajne to pomysł powieszenie kompa na ścianie, resztę to tragedia kable, otwarte kurzy się, ogólnie nieestetyczne

 

Pozatym panie P@wle m ORYGINALNIE to zdecydowanie Pan pisze.

Edytowane przez zuczek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero będą jaja jak ktoś o te kabe zawardzi ;)

 

EDIT: postaw sobie jakiegoś kwiatka na tej dźwiękówce, albo telefon połóż bo się półka marnuje

 

ale + za pomysł

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie komputery chyba długo nie żyją... to tak jakby postawić cenną wazę w pokoju dziecinnym. Schludniej by imho wyglądało jakbyś zmodował jakąś półkę ładnie i tak, żeby wszystko na niej było i żeby komp był jednak osłonięty od nieszczęśliwych wypadków.

 

no i uczcijmy mobilność minutą ciszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Znakomity

Pomysl swietny. Tylko jakby pomalowac radiatorki, wyrownac, uporządkowac. Dodac jakaś diodkę-katodke i masz rarytas na scianie, trza chęci i trochu zdolnosci manulanych. Da sie zrobic !.

 

Pomysl przedni, moze go kiedys wykorzystam, po co kase na obudowe tracic skoro sie ma duza sciane nad biurkiem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp na suficie? Brzmi bardzo zachecajaca ale pod sufitem gromadzi sie cieple powietrze. Moze byc problem z pasywką. Zrob sobie gablotke jak w muzeum i tam go wcisnij ;)

 

PS. janio podziwiam winter OC :D oklasky

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze kilka pomyslow, komp przyczepiony do czola, do plecow, do [gluteus maximus]....

Czym wy sie cos podniecacie? Gowniano to wyglada, wstyd komukolwiek to pokazywac...

Dno totalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Pozatym panie zuczek83 ORGINALNIE i ORYGINALNIE obie pisownie są poprawne, pan P@wle m nie popełnił błędu;]

Poza tym Panie HeatheN tylko ORYGINALNIE jest prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Panie HeatheN tylko ORYGINALNIE jest prawidłowo.

nie kłućta się, bo obie od jakiegoś czasu są poprawne (nie pamiętam gdzie o tym czytałem) ;) zadzwońcie do prof. Miodka ;)

 

żeby nie było OT - powiesiłem sobie sprzęt na suficie, ino musze dorwać cyfraka co by fotki porobić i wtedy wrzucę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poniższe 2 linki rozwieją wątpliwości... No chyba ze panowie z PWN jeszcze nie wiedzą tego co wiedza niektóry tłikersi

 

http://so.pwn.pl/slowo.php?co=orginalnie

http://so.pwn.pl/slowo.php?co=oryginalnie

 

wnioski prosze wyciagnac samemu.. ja tam wole uzywać starej bardziej oryginalnej wersji słowa oryginalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp na suficie? Brzmi bardzo zachecajaca ale pod sufitem gromadzi sie cieple powietrze. Moze byc problem z pasywką. Zrob sobie gablotke jak w muzeum i tam go wcisnij ;)

Ale kurz nie osiada :D

 

A tak na serio. Rozbebesznie zasilacza na widoku nie jest zbyt dobrym pomysłem.

Na jednym z radiatorów występuje pełne napięcei sieci!!! w najlepszym przypadku połowa a i to nie jest 115V bo po wyprostowaniu daje to ponad 150V. Goły zasilacz na ścianie to tak jak byś miał niezaizolowane przewody sieciowe położone na podłodze. Ktoś tego dotknie i nieszczęście będzie!! Sprawdź próbówką czy świeci... jak dotkniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale głupoty gadacie !!

 

 

TO JEST DOPIERO MOD :D 99% was nie powiesiło by sowjego kompa.... a krytykujecie !! ;/

 

ziom jestes the best :D <spoko> no i ta cisza :D kurde ile bym za to dał :P CS with SILENCE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale głupoty gadacie !!

 

 

TO JEST DOPIERO MOD :D 99% was nie powiesiło by sowjego kompa.... a krytykujecie !! ;/

 

ziom jestes the best :D <spoko> no i ta cisza :D kurde ile bym za to dał :P CS with SILENCE :D

Zrozum tez ich. Przyznam ze to cos jest brzydkie. :rolleyes: nawet mozna sie przestraszyc. Ale ma tez swoje zalety jakimi jest cisza. Na pewno jest nietypowe i zadko spotykane. Ciekwe jakby wygladala moja MoBo z zalmanem 7700 na scianie :wink: na pewno schludniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz moja kolej - prezentuje wcześniej zapowiedzianego sufit-mod'a :P Sprzęt to: AMDK6 266 MHz@passive, Mobo jakaś gigabyte, 32 mb ram simm, HDD 1.2 gb, zasilator SeaSonic 200W@passive, CD Creative 48X, grafa S3 Trio 2MB. Sprzęt 100% sprawny i działający, ale służy jako "ozdoba" :P . Nie jest jednak podłączony pod prąd ze względów bezpieczeństwa (zasilacz bez obudowy, drewniany sufit, etc.). Nie zwracajcie uwagi na resztę sprzętu nie powieszonego na suficie - jest to w większości bezużyteczny złom, który też robi za "ozdobę". No to by było na tyle, a teraz fotki:

 

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

 

enjoy ;)

 

btw. - sorki za jakośc fotek, ale ani ze mnie fotograf, ani aparat nie był najlepszy :)

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. następnym razem jak bedziesz robiłzdjecia staraj się utrzymać linie horyzontu w poziomie.. 2 zdjecie wygląda jakby wsystko leżało na podłodze a aparat był do góry nogami... Muszi uwzględnić to co ogląda widz... :) a on nie wie ze masz na ścianie cegły i sufit pod kątem 45 stopni z drewna...

 

Mi się nie podoba... tak bez sensu to... czy jeśli mam mobo na biurku to to też jest mod? Kwestia tylko położenia w przestrzeni 3D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to nie ma być do podobania się, tylko coś nietypowego/niecodziennego :P ale mnie i tak na swój sposób się podoba :)

 

@Barthezzo - działa działa, tylko trza klawiere, monitor i inne peryferia podłączyć i bedzie śmigać :D

 

zmieniać, kolorować itp, nic raczej nie będe, bo chce żeby było tak jak bozia każe (nie biorąc pod uwage tego że jest to na suficie :P )

 

EDIT:

 

fotka całośći, co by się można było zorientować co jest gdzie :P KLIK

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...