Skocz do zawartości
Szmugler

Abit An8 - An8\an8-v\ultra\sli

Rekomendowane odpowiedzi

No musze kiedys obadac jego temperature..ale w te okolice (na ram) wieje 1x80mm puszczany w stresie na 3000rpm..co daje bardzo dobry nawiew zimnym powietrzem...moze rozrysujesz nam tu ladnie ten swoj OTESramflow ? :P

 

OTESramflow ---> ekonomiczny za 10 pln hehe wentyl spire 8cm (na 7v) + kilka opasek (dopinałem gdzie popadło i by nie odpadło). Dmucha sobie na ram i okolice :P hehe :P nie ma co rysowac :) ... ale musze sobie w budzie dziure wyciac dac wentyla i grila :) jakos to musi wygladac :)

 

p.s. jak by sie komus rozwalil fatal1ty to odkupie ten orginalny :P

Edytowane przez V1rU$®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to kogoś interesowało to na moje pytanie czy ten bios 1.9 to jest od abita czy jakiś wynalazek dostałem taką odp:

 

Good day, Sir

Thank you for choosing ABIT products!

The BIOS 1.9v still testing, this version will updata CPU code and some USB compatibility issue.

best regards

 

:( nic specjalnego nie zmienili :(

Edytowane przez V1rU$®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o dzielniki to moj poprzedni gigabyte (nf4-4x) miał koło 8 czyli wszytskie co sa potrzebne. Przykre to troche ... mówi sie chyba nędza z biedą ...

co masz na myśli ??? ten GB ma więcej dzielników dla ramu niz abit ??? ma 300 i 366 ??

 

 

p.s. czy ktoś z obecnych ma chlodzony ram (nawiew), chodzi mi o kości samsunga tccd ? bo jak podchodze do htt 300 (ram synchro) i 2,8 v na ram to moge na nim jaja smażyć :P czy to norma ??

Edytowane przez V1rU$®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co masz na myśli ??? ten GB ma więcej dzielników dla ramu niz abit ??? ma 300 i 366 ??

tak, mam to na myśli - miał : 100, 133, 150, 166, 183, 200 (i chyba 120, ale to chyba, nie mam jz jak tego sprawdzić ...)

 

a my mamy: 100, 133, 166, 200 - troceh nędznie ... B) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abit Polska odpisał na maila w sprawie Abita AN8 Ultra

 

Witam,

 

Na rynek wchodzą kolejne generacje płyt, w przypadku płyt AN8 następcą jest

AN8 32x, ewentualnie KN8 SLI. Trudno tu mówić o jakiejś szczególnej

przyczynie - kolejne, nowsze generacje chipsetów pojawiające się w dość

szybkim tempie, wymuszają coraz częstszą rotację produkowanych modeli płyt.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz Morgiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

an8 32? wtf?

32 przeicez oznaczłąo prace kart sli 2x16, rozumie ze to mozem iało byc an8 sli 32?

a seria kn** jest i bedzie do [gluteus maximus]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sie pałują...najwyżej będziemy elitarna grupą posiadaczy AN8 :P

 

Reszta niech sie bawi DFI (ci co sie znają) a reszta z reszty niech sie męczy na ASUSach, Gigaszitach itp :D :P

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam obudowe ModeCom Enjoy - czyli kaszanka a raczej grzejniczek, lipna cyrkulacja.

 

Wiatraki:

-z tylu arctic za 15zł - ok. 1500obr

-z przodu zalman za 17zl - ok 1700obr. (chlodzi tylko dysk bo za slaby jest by cos wiecej dac)

-na sznurku obok ninji wisi coolermaster 1000obr - nie wiem po co ale wisi slabizna straszna ale kupiłem go dawno temu i tak jest (z czujnikiem)

 

mam pasywna grafe wiec tez troche grzeje:

 

temperatury:

 

idle - 34-36

stress - 57 - (po kilku h)

 

 

zegary: 9x250, 1:1, 1T, VCORE=1.4V, VDIMM=2.8V, Hynix d43, Winchester 3000+

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !

Dla wszystkich posiadaczy abita z serii an8 którzy w sygnaturce maja box cooler :P .......... już są :

http://allegro.pl/search.php?string=freeze...y=0&new=0&pay=0

freezery 64 pro :) wlasnie 2 zamówiłem sobie :)

super :D

kupię sobie taki jak kasa się na koncie pojawi :D

 

Witam

Mam Abit AN8 i na mostku północnym jest oryginalnie wentylatorek

i podkręciłem troszeczkę komputer 250x9 i założyłem niebieskiego zelmana do chłodzenia chipsetu czy on da radę to schłodzić czy lepiej aby był ten wiatraczek kręcący się 3500rpm-4000rpm

Słyszałem że nie da rady schłodzić tego chipsetu zelman

Czy ktoś z was posiadaczy płyty z chipsetem nForce 4 ma chłodzenie mostka północnego Zelmanem Niebieskim?

 

mam taki problem że zaczęły mi się robić ekrany śmierci windowsa

ze znajomymi gadałem to mówili że sie przegrzewa chipset, Gdy dotknę do chipsetu przy samej płycie głównej to radiator (Zalman) jest gorący (parzy) i założyłem z powrotem wiatraczek oryginalny i jak dotknę palcami w podobne miejsce przy mobo także Parzy

i komp s się wieszał nadal Zainstalowałem od nowa windę ! i jest ok. czyli te blue screen były z powodu windy uszkodzonej w Niedzielę miałem ciekawy Atak trojanów :/

i może to przez to, dziś zajadę po pracy do domu i założę z powrotem Zalmana

nie wiem jak można sprawdzić temp chipsetu

Edytowane przez xpavlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej miales to przez te trojany bo u mnie standartowy cooler krorego uzywam caly czas, wytrzymal nawet 370x7 :D bez problemu fakt ze byl goracy ale z tego co wiem to u innych uzytkownikow AN8 tez jest zawsze cieply zwlaszcza w wersji ultra gdzie jest uzywany heatpipe spróbuj jeszcze raz zalmana powinien ci to wytrzymac bez problemy ale pamietaj ze musi miec chociaz maly oplyw powietrza. :)

 

Biosika wlasnie sciagnelem zainstaluje zaraz i dam znac jak chodzi :)

Edytowane przez chojrakrock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...