Skocz do zawartości
Szmugler

Abit An8 - An8\an8-v\ultra\sli

Rekomendowane odpowiedzi

ustaw HTx3 to mzoe byc problem duzo osob o tym zapomina :wink:

...

mam ustawione

 

Ustawienia:

Pamięci ustawione na dzielnik DDP266.

HT 3x, mnoznik cpu x9,

Problem następująćy:

Thx za odp.

Edytowane przez yui

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustaw HTx3 to mzoe byc problem duzo osob o tym zapomina :wink:

wystarczy winda z sp1 tylko aby byla od razy na plycie, reszte partycji utworzysz windosowskim programem :wink: jakie resety???? zrob jeszcze update biosu to wersji 2.0 narazie oficjala ci radze :)

Ok. dzięki za odpowiedź. To postaram się po kolei rozwiązać problem dysku i wgrać nowy bios.

Komputer się resetuje po zamknięciu systemu, to znaczy ze od razu rusza znowu, nie wyłącza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest bios od tictaca 20 156 z dzieliniekm 150 (300 efektywne)

Dostalem go od virusa ale virus teraz ma male problemy z zalogowaniem sie wiec moge ci go wyslac na maila...

To jeśli można bardzo prosze yu_i (at) tlen (dot) pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako dysk mam WDka 250 SATAII i ogólnie jest średnio, strasznie hałasuje (jestem uczulony na hałas, więc innym może tak nie przeszkadzać) najgłośniejsza część w kompie (poza rozpędzonymi CD) a także wysokie temp, normalnie w windzie bez obciążenia dysku 52 a temp na płycie 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YO,

nareszcie się zalogowałem :) bo już 2 dni kombinuje i nic :P

OK, mam pytanko bo patrząc po opisach co niektórych widze ze maja an8xx plus 2 gb ramu - gdzieś widziałem kongstonka i geile valu nieb. radiatorki :) mozecie dać cynka jak się wam te ramki sprawuja i jak poszły > Ja jade na 2 gb corsair value za całe 590 pln i 450 mhz max rock stabilnie z 3-3-3-8 na kościach xxx sam nie wiem na jakich :P Ale jak miałem kumpla value na uccc to szły na 530 max :( a na epoxie na 562 mhz :) ach ten abit -->> znowu musze ich bąbardowac mailami aby coś z biosem zrobili :P A swoja drogą kidy wyjdzie jakiś nowy bios :) Nawet tictac śpi ;) albo czeka na jakiś oficjalny aby na warsztat go zabrać

p.s. jak ktoś ma 2 gb na samsung uccc niech zapoda info jakie ma timingi.

tnx

pozdro

Edytowane przez V1rU$®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YO,

nareszcie się zalogowałem :) bo już 2 dni kombinuje i nic :P

OK, mam pytanko bo patrząc po opisach co niektórych widze ze maja an8xx plus 2 gb ramu - gdzieś widziałem kongstonka i geile valu nieb. radiatorki :) mozecie dać cynka jak się wam te ramki sprawuja i jak poszły ....

Narazie 221Mhz max ;/ na 2.55v ale dopiero zaczynam pozatym walcze z klocem :/ 3338

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepotrzebuje z nich wyciagać wiele mają działać i tyle :)

postaraj sie obniżyc timingi jak najniżej i tyle :wink:

 

@ V1rU$ - podaj mi na PW maila albo jakiś inny kontakt bo jak zwykle nie można ci odpisać :D

mam jego gg jest w pracy, ale wiesz bez jego zgody nie bede podawal B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xrobcio

a o co pytasz o ide sw ? cz jak ?

A co do sterów do ide jakie na an8 instalujecie itp ? Bo kumpel dziś zakupił hdd 200 gb samsunga na sata 2 i mi tu na gg pisze ze wolno biega mu :( i że winda mu sie dlugo uruchamia i ze jest ślimak :(, pasek przy windzie leci z 15 razy zanim winda wskoczy ? Co naryłi co ma nie tak ? Bo wiem ze ma winde z sp 2 i stery do nf najnowsze officjalne ??

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom mi chodzi wlanie o NVIDIA IDE SW :P Jaka wersje polecacie :?:

I jakich uzywacie wersji driverow do mobo

Sterów używam zawsze najnowszych. A IDE SW nigdy nie instaluje. Wogóle w 90% przypadków powodują problemy. NVidia zaleca ich instalacje jak na systemowych są problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterów używam zawsze najnowszych. A IDE SW nigdy nie instaluje. Wogóle w 90% przypadków powodują problemy. NVidia zaleca ich instalacje jak na systemowych są problemy.

Mam AN8 Ultra od pazdziernika i caly czas z zainstalowanymi IDE SW - nie uswiadczylem chocby najmniejszych problemow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz HDD i jak mocno kreciles mem :?:

Barka 7.200 120 GB, memki mialem 4 x 512 hynixy no i nie krecily sie wcale w tej konfiguracji niestety :-D, wlozone 2 x 512 bez problemow 240 FBS, procek chodzi @2400. Wymienilem teraz pamieci na 2 x 1G samsunga, moze te sie beda jakos krecic - albo i nie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Wymienilem teraz pamieci na 2 x 1G samsunga, moze te sie beda jakos krecic - albo i nie ;-)

To przy okazji zapraszam do topiku o 2x1GB - mógłbyś się pochwalić osiągnięciami i wrażeniami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barka 7.200 120 GB, memki mialem 4 x 512 hynixy no i nie krecily sie wcale w tej konfiguracji niestety :-D, wlozone 2 x 512 bez problemow 240 FBS, procek chodzi @2400. Wymienilem teraz pamieci na 2 x 1G samsunga, moze te sie beda jakos krecic - albo i nie ;-)

Bo jak ja mialem zainstalowane IDE SW oficjane to podczas O/C mem mialem probme po sie wylaczyl WD 80GB :/ Bios go nie wykrywa...Pomoglo jedynie odlaczenie zasilki...Bios go znalaz, ale hdd teraz chdzi wolniej i glosniej.

Po "awarii" testowalem go przez noc Data Lifeguard-em i wyktyl bledy :/ Podal kody bledow i ze niby mam sie skontaktowac z WD... Od tego czasu wole nie isntalowac tych driverow...

 

 

A wczoraj podczas O/C CPU w Sp2004 wystalpi fatalny error :/ Dołączona grafika

 

O co chodzi :?: W momencie testu byl 260x10 v1.5

Dodam ze moj A 3200 Venic nie najlepiej sie kreci bo 2450 przy napieciu 1.425 :/ Gdy nawet ustawie sobie na 2600 przy 1.5 to wykrywa bledu w pierwszych sek...A wiekszego napiecia nie chce miec na codzien...

 

 

P.S

Ja max napiecie wytrzyma venice E6 :?: Takie do testow 3dmarka :P

 

 

EDIT:

Kurcze nikt juz nie odwiedza tego tematu czy moze mnie tu nie lubicie i nie odpowiadacie na moje posty czy ja zadaje zbyt trudne zagadki...:)

Edytowane przez xrobcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...