Skocz do zawartości
natix

Jaki Zasilacz Do Mojej Maszyny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam zasilacza (w miare dobrego) do 260 zł, naczytałęm sie na forum o wszystkich tanganach, chiefach, powertecach i innych badziewiach :-P .

Poprostu prosiłbym aby ktos mi poradził jaki kupic specialnie do mojego kompa.

 

Sempron 2500

Gigabyte ga7n400sl

2x256 twinmos CL 2,5 (bedzie 1GB)

Radeon 9800 pro 128 mb /256 bit

Dysk twardy 120 Gb

nagrywarka

cd-rom

3 wiatraki

katoda (no co :P tez je prąd )

Sound Blaster live !!

 

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nich najlepszy, ale troszke wyje jak na moj gust...

360-202DF Chifteca mam teraz i jestm zadowolony - cichy i dziala i daje krecic :)

 

PS. Czym tak naprawde sie rozni 360-302DF i 360-202DF? Bo co widze specyfikacje, to sa dokladnie takie same...

1634976[/snapback]

typ PFC pasywny (HPC-360-202DF)

typ PFC aktywny (HPC-360-302DF)

 

To do tagana to faktycznie trochę buczy (taki niski dźwięk), ale po przyzwyczajeniu nie zwraca się na to uwagi. Nie jest to jakieś głośne czy uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagan dla was buczy a chieftec jest cichy? Chiefteca u kumpla słyszę, a mojego tagana wcale, nawet kiedy odłącze wszystkie watraczki i dyski. Czyżby tagany się pogorszyły?

W maju kupowalem zasilacz i podlaczylem Tagan 330 i chiefteca 360-202DF.. Tagan buczal okropnie a u Chiefteca tylko delikatny szum powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W maju kupowalem zasilacz i podlaczylem Tagan 330 i chiefteca 360-202DF.. Tagan buczal okropnie a u Chiefteca tylko delikatny szum powietrza.

1643026[/snapback]

No mój jak kolegi wyżej jest niesłyszalny z ogległości 5cm. Ale jeśli tak się pogorszyły to imho nie warte są 270zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...