Skocz do zawartości
MatI

Które czasopismo komputerowe jest najlepsze?? Help ME!! PLIS

Ktore czasopismo jest najlepsze??  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Ktore czasopismo jest najlepsze??

    • CHIP
      21
    • ENTER
      1
    • PC World Komputer
      5
    • Inna, w odpowiedzi napisz jaka
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ... od roku zastanawiam się, którą gazetę wybrać i ją zaprenumerować ale jakoś nie mogę się zdecydować!!! Co miesiąc kupuję co innego w zależności jakie są testy, programy na CD itp. Chcę żeby magazyn taki był wiarygodny i rzetelny ;) Czekam na wasze odpowiedzi, które są dla mnie bardzo ważne ;) :mrgreen: THX z góry :lol: :!: :!: Aha nie piszcie mi czasem, że Komputer Świat jest najlepszy bo je*ne w bólach o podłogę!!! Chodzi mi tu o czasopisma typu CHIP, ENTER itp. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiałem się nad zaprenumerowaniem któregoś z tych czasopism...

Ale doszedłem do wniosku że to nie mam sensu bo i tak co miesiąc coś innego (nie zawsze interesującego) jest w każdej z tych gazet.

Ja sprawę rozwiązałem tak, że do starej puszki po herbacie :lol: wrzuciłem kasę którą miałem odłożoną na prenumeratę i co mięsiąc idę do Empiku przeglądam czasopisma i wybieram to które mnie najbardziej interesuje (kasę na to czasopismo biorę oczywiście z mojej magicznej skarbonki po herbacie). Czasami zdarza mi się kupić więcej niż jedną gazetę, ale wtedy to po prostu nie moge sie powstrzymać bo najczęściej jest jakiś potrzebny mi artykuł.

Myślę że to jest najlepsze rozwiązanie. No chyba że chcesz zapłacić z góry za jedno czasopismo a potem i tak będziesz dokupywał inne bo będą w nich interesujące artykuły.

 

Osobiście polecam Chip'a. Trochę bardziej "profesjonalny" jest PCWK, ewentualnie PC Format ale tam znajdziesz więcej artykułów poświęconych softowi i obsłudze porgramów biurowych graf itp. ale zdarza sie tam tez kilka ciekawych artykułów o hardware - a od tego miesiąca do każdego PC Formata będzie dodawana pełna wersja mulitmedialnego kursu obsługi róznych programów (w ty m-cu był Corel DRAW)

 

Pozdroofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o PC jest internet, nie raz było głośno o przekrętach różnych gazet komputerowych.

Wraz ze śmiercią Secret Service :cry: nie zbieram żadnych gazet o temateyce pc, i jestem zadowolony nie trace kasy i wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram pieklo. Nie warto zadnego z nich prenumerowac. Najlepszy jest internet. I niestety najlepsze strony to zagraniczne. W Polsce wiekszosc jest sponsorowanych. Np. Benchmark.pl, krew mnie zalewala jak czytalem o HT w P4. Normalnie ach i och i zadnego slowa krytycyzmu. Czytajac natomiast kilka zagranicznych serwisow byly podane rowniez wady nie tylko zalety.Tak samo jest z gazetami. Pomijam fakt ze chyba pracuja tam niekompetentni redaktorzy. Ostatnia wpadka jakiejs gazety to tekst :"Majacy sie niedlugo ukazac nowy procesor firmy AMD o kodowej nazwie Barton bedzie mial 512kB pamieci podrecznej cache w odroznieniu od obecnego Athlona XP ktory ma 384kB" 8O Rozumiem ze Pan redaktor dodal ilosc L1 i L2 bo w AMD pamiec cache jest typu exclusive i mozna tak zrobic ale dlaczego nie zrobil tak w przypadku Bartona ? Rozwijajac watek powinno byc ze Barton ma 640kB cache !

Gazety, niestety musze stwierdzic ze to strata kasy. No chyba ze masz modem i na serfowanie nie chcesz poswiecic za duzo pieniedzy na sciaganie proramow i czytanie newsow.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtrudniej jest się przestawić po podłączeniu się do netu. Ja mając SDI jeszce przez rok kupowałem magazyny dopóki nie zdałem sobie sprawy że to bez sensu. Nowości w takim magazynie pokazują się z co najmniej 2 miesięcznym opóźnieniem ze względu na cykl wydawniczy, tak samo z testami tylko tu opóźnienie rośnie. A przy okazji różne szwindle wychodzą w testach. Teraz czytam tylko serwisy internetowe i nie wyobrażam sobie jak w tak szybko zmieniającej się dziedzinie jak "komputerologia" :) można być na bieżąco dzięki nawet najlepszym magazynowm. Zresztą ma kumpla który interesuje sie komputerami ale czyta wyłącznie gazety i jak on zaczyna mówić o jakiejś nowości to ja muszę sobie przypominać o co chodzi bo to już są jakieś stare newsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam chipa i PC World Komputer 

aaaa no i oczywiscie komputer swiat ;)

Kiedyś przypadkowo zobaczyłem u brata k świat, i od razu go opier####doliłem. POtrem luknąłem do środka a tam były testy coolerów i wiecie co Volcano7+ by na 5 miejscu :mrgreen: Zalmana nie było a pierwsze miejsced zdobył jakiś cooler który kosztyje 45zł w sklepie(nie hurtowni). Ta gazeta nie powinna się nazywać komputer świat tylko BRAVO COMPUTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...