Skocz do zawartości
kamilo23

Serial Niania Na Tvn

Rekomendowane odpowiedzi

lpc-to zalezy od podejscia i oczekiwan./.....

 

ja w tv staram sie ogladac ambitne programy, ale czasami czlowiekowi opotrzebny jest prosty i bezposredni humor, totez ogladam swiat wedlug kiepskich a teraz ogladalem ta cala nianie......

 

chociaz fakt faktem niektore sceny byly wybitnie kiepskie, to jednak reakcje tej laski pana prezesa i wspomniane teksty kamerdynera byly naprawde neizle :)

 

jak chce cos ambitnego to ogladam discovery :)

 

a i jeszcze zaleta, ale akuratn ei jestem pewien...to jest dosyc krotkie hcyba?

30 minut?

krotki, prosty serial...akurat na przerwe w nauce i odstresowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jak koledzy mówili...czysta kopia pomocy domowej.

Czego tu oczekiwać, skoro TVN najprawdopodobniej dogarał się z producentem Oryginału i zrobili polską wersję, więc odcinki powinny być kropla w kroplę podobne, tylko, że z typowymi polskimi docinkami, jak w dubbingowanych filmach, np. Shrek.

 

Owszem serial nie jest zbyt ambitny, ale dobry na krótki odpoczynek.

 

Niektóre docinki kamerdynera potrafią rozwialić typu "dowcip subtelny jak armia czerwona" czy z dialogu:

- Przesadziłem?

- Jak Jaruzelski 13 grudnia... :lol: :mrgreen:

 

Mam nadzieję, że serial rozwinie się w dobrym kierunku, bo te brazylijskie/hiszpańskie/meksykańskie/portugalskie i ostatnio ich polskie montaże przyprawiają człowieka o ból głowy...

Edytowane przez Allen3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niania absolutnie niesmieszna, natomiast MagdaM i nowi Kryminalni daja rade.

ale przynajmniej cos nowego do obejrzenia na wieczor, po coraz gorszym "Na Wspolnej".

1643887[/snapback]

No tylko że to jest słaba kopja "Cobra 11" :)

 

A tak w ogóle to amerykańska może być o tyle śmieszna że sami amerykanie są niezbyt rozgarnięci i lubimy jak to okazują ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko że to jest słaba kopja "Cobra 11" :)

 

A tak w ogóle to amerykańska może być o tyle śmieszna że sami amerykanie są niezbyt rozgarnięci i lubimy jak to okazują ;]

1644002[/snapback]

Nie wiem co maja wspolnego ze soba "Kryminalni" i "Cobra 11" ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust to ten serial ratowałby tylko Adam Ferency ale niestety pozostali aktorzy tak bardzo zaniżają poziom że jeden Ferency nie da rady wyciągnąć tego sitcoma do odpowiedniego poziomu żeby dało sie toto oglądać.

 

Nie no rozwala mnie ten serial z aktorką w głównej roli

1643713[/snapback]

A kogo widział byś w głównej roli jak nie aktorkę, kuchenkę mikrofalową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie razi kopiowanie kropka w kropke amerykańskiej wersji. Zgodze się że kamerdyner "daje rade" ale np dzieci to totalna porażka.

Wole "Gotowe na wszystko" na Polsacie :P

Magdy M jeszcze nie widziałem ale wydaje mi się ok. Jeśli ma to być kopia Ally McBeal to J.Brodzik bije na głowe jej amerykański odpowiednik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dno  ta niania i kamerdyner z bidą ujdą ale te dzieciaki  i txty to porażka !

1643776[/snapback]

nie lubię jak w serialach polskiej produkcji grają dzieci :? Np. "Lokatorzy" - ten mały dzieciak wogóle tam nie pasuje. Tutaj tak samo. Dzieciarnia jest za sztywna imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kseroboje... Totalny syf dla mas... A ludzie to lykaja i sie ciesza, slinia, jak pies na widok kosci...

Edytowane przez CH3RRY-JU!C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...