Skocz do zawartości
poca

Geforce 7800 Gt

Rekomendowane odpowiedzi

ja pod swojego GTX'a mam jedną wtyczkę podpiętą i pisze w instr. żeby 2 nie podpinać ;]

To jesteś qrcze szczęśliwcem bo mojej instrukcji g.....o na ten temat pisze! W ogóle cała ta instrukcja to chała, bo kończy się na GeForce'ach z serii 6800 i pewno do nich była dodawana :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,jestem zaineresowany kupnem gf7800gt,w zwiazkuz tymn mam pare pytan;

 

1.czy nie bedzie problemu z dzialaniem jesli nie zaloze zadnego dodatkowego chlodzenia czy radiaotora na grafe ??

 

2.jakei stery sa najlepsze do gier typu cod2 bat2 ??

 

3.czy na prawde macie po 30 fpsow w cod2 ??<lol>

 

4.czy na pewno nie ma zadnej roznicy pomiedzy produkowanymi przez rozne firmy graf6.ami?? tyko naklejka??<lol2> chyba kazdy wie ze gainward wymiata ,myle sie? --nie stac mnie na nia ;]

 

5.sa sadzicie o tej aukcji,bardzo mnie kusi http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73867675

 

6.co sadzicie o tej firmie point of view

 

7.yyyy..jaki bylby dobry zasilacz??

z gory dzieki pozdrawiam do tego cacka

 

powyzsze pytania dotycza tylko karty 7800gt

Edytowane przez gebel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nie bedzie

2. XTreme-G_81.84.v2 do pobrania STĄD

3. niestety nie wiem

4. Wszyscy mają takie same, jedynie Gainward lubi coś namieszać :)

5. Referencyjna karta Nvidii, i do tego CoD 2 i cena przystępna, brałbym bez wachania

6. PointOFView kupuje karty od innych producentów i sprzedaje je ze swoim Logo, ja i brat kupiliśmy 6800GT i on miał Leadteka a ja Asusa :]]]]

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gebel

1.nie bedzie

2.najnowsze

3.tak

4.gainward nie wymiata tylko kaze za swoje zwykle karty placic jak za zboze :mur: W rzeczywistosci karty niczym sie nie wyrozniaja poza cena :lol:

5.wyglada ok

6.w tej klasie nie trafisz na noname'a a cod2 przyda sie

7.firmowy 400W

:wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gebel

 

ja kupilem własnie Point Of View..grafika bardzo ładna, fajna itp.. na default (rowniez default procka) robi 6500 marków w 3dmarku 2005

 

zasilacz..hmmm..no mi starcza na szczęscie ;)

 

 

do innych: macie ustawione w 2D nizsze czestotliwosci GPU niz w 3d tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sprzedajesz?

zdradz tajemnice na ile podkreciles swojego 7800GT ze masz takie wyniki w 3dmarkach itp..jakas zmiana chłodzenia/napięcia tez?? <_<

 

EDIT-------------

a jeszcze pytanko..pare razy czytalem w roznych tematach ze PCIE powinno byc ustawione na 103MHz..prawda to?? i jesli tak to dlaczego??

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdradz tajemnice na ile podkreciles swojego 7800GT ze masz takie wyniki w 3dmarkach itp..jakas zmiana chłodzenia/napięcia tez?? <_<

 

EDIT-------------

a jeszcze pytanko..pare razy czytalem w roznych tematach ze PCIE powinno byc ustawione na 103MHz..prawda to?? i jesli tak to dlaczego??

Wszystko jest w linku do ORBa (sygnaturka). Zapewniem, że nie jest to moje ostatnei słowo, ale nowe wyniki podam dopiero jak będą robiły odpowiednie wrażenie ;)

 

Co do częstotliwości PCI, to nic mi na ten temat nie wiadomo. Ja mam standardową wartość (nawet nie wiem ile to jest, chyba 100Mhz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w linku do ORBa (sygnaturka). Zapewniem, że nie jest to moje ostatnei słowo, ale nowe wyniki podam dopiero jak będą robiły odpowiednie wrażenie ;)

 

Co do częstotliwości PCI, to nic mi na ten temat nie wiadomo. Ja mam standardową wartość (nawet nie wiem ile to jest, chyba 100Mhz).

no ale tam nie ma czy np. zmieniales paste na GPU, albo czy modyfikowales BIOS na wyzsze V..tylko "stock cooling"

 

ja wlasnie rozkrecilem karte i wysmarowales cieniuteńką warstwą GPU pastą AS 5

 

i co to do cholery sa za hmmm gąbki, szmatki (wyglądają jak podkład(siatka) pod tynki..nasączone białym gownem..leża na pamiątkach..czy jesli by je zdjąc i przesmarowac pamiątki pastą to by się radiator stykał?? czy te gabki tez wypełniają miejsce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm no niesety nowy riva tuner jak narazie nie oferuje mozliwosci odblokowania dodatkowych potokow niemniej jednak wyszla jakas limitowana seria geinwarda 7800gt gdzie odblokowanie jest mozliwe :P

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do dodatkowego zasilania do karty przytocze cytat z instrukcji obsługi od Gigabyte`a

 

"After installing the "nazwa kodowa karty" to your computer, please remember to connect at lease one power cable on the graphic cadr to the power supply connector"

 

- czli trzeba pamietać, aby podłączyć jeden z kabelków z rozgałęźnika do zasilacza, ale:

 

"We suggest to connest both of the two power cables on the graphic card to the power supply to achieve optional graphic performance"

 

ale zalecają aby podłączyć obie końcówki dla optymalnej pracy karty graficznej

 

Jutro składam kompa, narazie podepne jeden kabelek(ten wyżej od PCB), jeśli karta sie odpali tak zostawie, może później jak będe ja kręcił i marnie będzie szło to podepne drugi, ale mam nadzieję, że nic nie uszkodze, bo przeciez zalecają aby podpiąć oba :unsure:

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do dodatkowego zasilania do karty przytocze cytat z instrukcji obsługi od Gigabyte`a

 

"After installing the "nazwa kodowa karty" to your computer, please remember to connect at lease one power cable on the graphic cadr to the power supply connector"

 

- czli trzeba pamietać, aby podłączyć jeden z kabelków z rozgałęźnika do zasilacza, ale:

 

"We suggest to connest both of the two power cables on the graphic card to the power supply to achieve optional graphic performance"

 

ale zalecają aby podłączyć obie końcówki dla optymalnej pracy karty graficznej

 

Jutro składam kompa, narazie podepne jeden kabelek(ten wyżej od PCB), jeśli karta sie odpali tak zostawie, może później jak będe ja kręcił i marnie będzie szło to podepne drugi, ale mam nadzieję, że nic nie uszkodze, bo przeciez zalecają aby podpiąć oba :unsure:

pisza wyraźnie AT LEAST!! czyli CO NAJMNIEJ..wiec napewno nic sie nie stanie jak podepniesz 2 :)

 

EDIT--------------

wgrałem bios na 1,5V..GPU podskoczyło do 470 bez artów..na 480 juz sa lekkie w nature w 2003..

 

i kolejne pytanie..w 3dmarku 2003 mam 15.700 punktów :blink: cos malutko :? ktos wie dlaczego??

 

w 2005 juz mam 7700 więc chyba ok..

 

testujecie marki z ustawioną WYSOKĄ JAKOŚCIA czy WYSOKĄ WYDAJNOŚCIA w sterach??

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sprzedajesz?

 

Miałem ochote sprzedać i kupic blok od Kyńka. Ale niestety (albo stety) ide dzisiaj do MM po PSP i że tak powiem fundusz mulimedialny się już skończył ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem brac winfasta 7800gt ale niestety ceny zbytnio podskoczyly (a polowe ceny biore na raty) i biore gigabyte 7800gt. czytalem recke na in4.pl i na benchamrku (komputronik GWIAZDKI ze polecaja). silencera nv5 rev.3.0 zamowilem juz. takze chlodzenie i tak zmienie. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...