Skocz do zawartości
poca

Geforce 7800 Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że pamięci nie wystają z drugiej strony karty bo bym sobie radiatorki zapodał. A tak to dmucha mojej karcie w du.pe poteżny Fander 120mm ;]

1700611[/snapback]

:blink: co to znaczy ze nie wystaja z drugiej strony :? Miales chyba na mysli ze producent nie wlutowal kosci z drugiej strony :wink: Jak sie zmiescily po stronie rdzenia to nawet lepiej bo radziator od grafy chlodzi rowniez ramy imho jest to lepsze rozwiazanie :wink: pozdrawiam

 

EDIT

Pytam tutaj bo interesuje mnie Wasza opinia. Jak Wam chodzi cod2 w maksymalnych ustawieniach takich jak 1280x1024 AAx4 i AF??

U mnie chodzi to w oklicach 30fps ale czasami zamula :?

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam moje zabawy ze sterami 81.26.

Aquamark3: 93555

3dMark01: 29586

3dMark03: 17725

3dMark05: 8251

 

Linki z najnowszymi wynikami jak zawsze w sigu.

Niestety nie mogę umieścić wyniku Aquamarka3 na ich stronie (ktoś wie dlaczego? - kiedyś mogłem), więc dałem screena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakas lipe :cry: rdzen karty kreci sie zenujaco nisko do 460MHz (domyslne takty w 3d to 450MHz) :blink: Ale za to pamieci kreca sie dosc wysoko dojechalem do 635MHz (1270DDR) i jest czysto :D pozdrawiam

 

@dem i inni mozecie zrobic testy cod2 sp demo :roll: Ja robie testy w ten sposob ze jak zaczyna sie jechac ciezarowka zapodaje fraps'a i jade ciezarowka (bez rozgladania) az mijam bramy miasta i wtedy wylaczam fraps'a :D

Wyniki jakie uzyskalem w grze wszystko na max:

 

400/500

-1024x768 4xAA 35,4fps

-1280x1024 4xAA 22,5fps

 

460/630

-1024x768 4xAA 36,4fps

-1280x1024 4xAA 27,8fps

 

Wnioski jakie moge wyciagnac ze waskim gardlem jest imho procesor ale widac ze karta potrafi sie zamulic w najwyzszym trybie :lol: pozdrawiam

 

BTW. Testy robilem na sterach 81.84 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się zachciało wymienić tą [ciach!]ianą paste na Silver 5 ale nie powiodło mi się.... nałożyłem paste, ale zauważyłem że po założeniu i skręceniu wszystkiego pamięci z radiatorem nie styka się... za mało dałem pasty. Ale nie mogę dać jej chyba zbyt wiele, bo przecież to nie jest zalecane. Mam również problem z VIVO :-| mam kartę leadtek'a ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam moje zabawy ze sterami 81.26.

Aquamark3: 93555

3dMark01: 29586

3dMark03: 17725

3dMark05: 8251

 

Linki z najnowszymi wynikami jak zawsze w sigu.

Niestety nie mogę umieścić wyniku Aquamarka3 na ich stronie (ktoś wie dlaczego? - kiedyś mogłem), więc dałem screena.

1710022[/snapback]

W mojej opinii stery 81.26 sa dobre tylko do bicia rekordow w 3dmarku2k3...w grach sie nie sprawdzaja ......gram zazwyczaj w 1600 x 1200 i na 81.26 mialem spowolnienia w np Battlefield2.........zreszta widac jak wyglada CPU test na tych sterach.....

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrqa... wlasnie zalozylem na GF'a penta XC-80 Cu... nalozylem pasty wg. standardu... przygladam sie po bokach a ten zlom odstaje od rdzenia w 2 rogach ;/ dociskalem, przykladalem inaczej ni diabla dalej to samo... no to dowalilem mu pasty co by zakleic to... w idle temp 42 stopnie na max i low obrotach, w grze 49 max widzialem, zaliczylem 2 zwiechy kompa podczas grania... mozliwe ze to przez OC potem zdejme i sprawdze jeszcze...

ogolnie sytuacja misie nie podoba :(

edit: pasta AS5, moze cos jeszcze da jak sie wygrzeje...

Edytowane przez narkoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom i slicznie, temp stoi w idle na 40 - 41 stopni, crashe byly spowodowane nadmiernym o/c proca, po dokonaniu kabel moda [pentagram podlaczony jest teraz do gniazdka na grafice] sam sie zwalnia i rozkreca jak zajdzie potrzeba... regulatorek odszedl w niepamiec...

wiec rozwiazanie jak najbardziej ok, tylko przy zakladaniu trzeba dokladnie sie wpatrywac czy nie ma szczelin a jak sa to nie zalowac pasty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ja chcialbym sie dowiedziec jakie sa najleprze stery dla tej karty ????????

1728328[/snapback]

 

zrob kilka testow...jako wyjsciowe stery mozesz uzyc 78.01...ja polecam 81.84

 

napisz cos na temat OC swojej grafy, gdyz to 500 mhz na gpu 7800 masakruje wszystkie wyniki jakie sa na forum :-)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...