Skocz do zawartości
RONIN3579

Coś Zamiast Past Pod Blok.

Rekomendowane odpowiedzi

a czemu niby zastąpić paste czymś innym? Każdy użytkownik wc posiada między blokiem a procesorem normalną paste termoprzewodzącą wiec nie widze sensu jej zamieniąć, ale odpowiadając na Twoje pytanie to można zastąpić taśmą termoprzewodzącą tyle że ma ona gorszą przewodność cieplną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taśma termoprzewodzącia :lol: Srebrna pasta titana kosztuje 5 zł, albo jeszcze taniej badziewna pasta silikonowa coś koło 1 zł. Czemu nie kupisz sobie najtańszej pasty przewodzącej zamiastko kombinować ? PS. Silikonowej nie polecam szczególnie do wc, bo po jakimś czasie wyschnie i sie wykruszy, a rozbieranie wc i ponowne samrowanie to niezbyt przyjemne zajęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że nie mam kasy na paste i na nic wszystko jast w WC :oops: (chodzi mi oćoś corych znajduje się w domu) :blink: myślałem o czymś takim jak wazylina ale ona podobno nie przewodzi ciepła :blink:

Edytowane przez RONIN3579

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaraj sie wyskubać 5 zł. od babci albo od dziadka :P i idź do po komputerowych poytaj czy nie mają jakiejś pasty termoprzewodzącej. Na twoim miejscu nie kombinmowałbym z wazeliną albo z żadnymi innymi specyfickami, bo jeszcze coś się sprzętowi stanie. Ja jak już mówiłem kupiłem tubkę 1.5 grama srebrnej pasty titana za 5 zł i jakoś przewodzi :lol: powiedz babci że chcesz na loda i powinna ci dać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że nie mam kasy na paste i na nic wszystko jast w WC  :oops: (chodzi mi oćoś corych znajduje się w domu)  :blink:  myślałem o czymś takim jak wazylina ale ona podobno nie przewodzi ciepła  :blink:

1655275[/snapback]

wazylina :wink:

gdzieś widziałem test, gdzie zamiast past termoprzwodzących używano różnych innych past (wliczając w to pasty do zębów), czy kremów ;] z róznym skutkiem czywiście.

 

nie masz nawet 2zł na titana ? toć 2 zł to 1 piwo B)

a z tych lepszych to AS5. OCZ, tylko to już kilka więcej złociszy kosztuje, to bym zrozumał, ze na tą moża nie mieć.... ale na titana ?? ee...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona mówi, że jak mnie stać na WC to na paste też :blink: siostra nie a rodzice też nie :blink: :cry:

Nie mam ani grosza jeszcze siostra mi 1 grosz pożyczyła na WC :mur: :unsure: :lol2: :blink: :cry: :blink:

Edytowane przez RONIN3579

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź jakąś miętową paste do zębów, mięta też ma właściwości chłodzące :P Powiem ci że kombinowanie z pastami wazelinami i innymi syfami nie ma wedługm nie na dłuższą mete sensu, bo po pewnymn czasie i tak wszystko straci swoje właściwości, woda z kremu wyparyje, wazelina się rozpuści i zacznie spływać po procku. Najlepiej kupić jakiegoś titana, a jak dozbierasz więcej kasy to AS5 - na allego jakieś 17 zł. Jak kupowałeś wc to trza było pod uwagę wziąźc koszty psaty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem srebrną paste TITANA za free ;) Pierw się zapytałem czy mają, powiedział gość, że nie - więc się pytam gdzie kupie, bo mi na już potrzebna, jednak była niedziela i nigdzie nie mogłem kupić. Wychodząc ze sklepu gość mnie zawołał i dał mi tą srebrną paste titana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ronin, a nie mozesz np poczekac tygodnia ze składaniem wc? w miedzyczasie na pewno sie jakas kasa zjawi...

 

ja odlozylem zlozenie wc bo szukalem pasty a potem zbieralem kase przez tydzien zeby ja kupic (miałem cienko z przychodami)... tak, ale AS5 jest tego (26zł) warta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe rozwali mnie :D Panowie wielu z was ma wypasione sprzęty może ktoś poświeci te 2-3zl i wyśle mu w kopercie? Ja od siebie dodam ze jak bylem z kumplem po paste (moj as5 gdzies sie zawieruszyl, a skladalismy jego wc) to w pierwsyzm sklepie dali nam za darmo, pytam sie czy mają, oni że tak daje mi jednorazówke (która wystarczyła na cpu, gpu i nb) i gada zebym se ja wzioł. A co do kasy to jak serio nie masz skąd to jak koledzy wyżej, lub zastosuj moją technike jak czasem potrzebuje paru złociszy, a naprawde nie mam skąd ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> - poszukaj w fotelach, tapczanie czy np w pralce (pod uszczelka) ja tak zawsze znajde pare zeta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że topic zmienia temat na "Jak zdobyć tochę grosza" :)

@RONIN jeśli jesteś z Warszawy to przejedź się na giełdę (lecz to wiąże się z kupnem biletu, chyba że masz kartę miejską) elektroniczną lub komputerową a tam na 100% dostaniesz za frajer :)

Ja chętnie wysłałbym Ci listek pasty EverCool'a ale nie będzie mnie przez dłuższy czas w domu :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igomako w znaku mozna za 15 OCZ ultra dostac a ty 26 dales? :>

no niestety, łazilem po gdansku caaale mnóstwo czasu, ale nigdzie nie mieli srebrnej pasty, wiec gdy znalazlem za as5 26zł to sie nie zastanawialem... na dodatek ostatnia tubke mieli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha normalnie topic wypas :P Może uda nam się wynaleźc jakąś alternatywe dla past przewodzacych i bedziemy na tym zbijać kokosy :lol: Ronin dorwij [ciach!]arza pod blokiem i powiedz że albo kapucha albo ząbki :P Ja ci moge powiedzieć z własnego doswiadczenia - spotkałem tak narąbanego kolesia, a że wyglądał na nadzianego (biżuteria, garniak itp.) a ja nie miałem na bilet do chaty to zapytałem: "panie, da pan 5 zł na bilet, bo do domu nie mam jak dojechać :( " a koleś wyciąga portfel szuka, szuka i normalnie daje mi piątaka :D. Więc Ronin kombinuij :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, łazilem po gdansku caaale mnóstwo czasu, ale nigdzie nie mieli srebrnej pasty, wiec gdy znalazlem za as5 26zł to sie nie zastanawialem... na dodatek ostatnia tubke mieli :/

1655989[/snapback]

Z tego co wiem to we wrzeszczu w esc maja po 25 zł as5 (mieli 20 zł) :D złotowka mniej. Po za tym gdzies na pewno taniej jest. Dokladnie to gdzie w gdansku mieszkasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronin a skad jestes? :> jak z poznania to Ci pozycze :D  jak nie i nic nie znajdziesz to Ci moge zwyklym listem wyslac tubke z pasta zalmana CSL850 co dostalem do zoltego zalmana do NB :D

1655529[/snapback]

 

hehe rozwali mnie :D Panowie wielu z was ma wypasione sprzęty może ktoś poświeci te 2-3zl i wyśle mu w kopercie? Ja od siebie dodam ze jak bylem z kumplem po paste (moj as5 gdzies sie zawieruszyl, a skladalismy jego wc) to w pierwsyzm sklepie dali nam za darmo, pytam sie czy mają, oni że tak daje mi jednorazówke (która wystarczyła na cpu, gpu i nb) i gada zebym se ja wzioł. A co do kasy to jak serio nie masz skąd to jak koledzy wyżej, lub zastosuj moją technike jak czasem potrzebuje paru złociszy, a naprawde nie mam skąd ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> - poszukaj w fotelach, tapczanie czy np w pralce (pod uszczelka) ja tak zawsze znajde pare zeta :D

1655851[/snapback]

Mieszkam w Kończycach Małych 11 KM od Cieszyna.

Pytałem się nauczyciela od fizyki i chemi i powiedzieli, że lepiej kupić paste albo taśme wole paste ale może to nie jest głupi pomysł z tą składką więc nie mam nic przeciwko temu mój adres:

Paweł Kędzierski

ul. Świtezianki 21

43-410 Kończyce Małe

:D

:D

:D

:D

:lol2:

:lol2:

:lol2:

:lol:

Edytowane przez RONIN3579

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topic powinien się nazywać "zbieram jałmużne na paste do proca" :lol: Może każdy z nas wypisze ile i na co potrzebuje :D może znajdzie się jakiś darczyńca :> a tak na serio to Ronin rusz 4 litery i ulotki poroznoć czy cuś :P bo żeby żebrać na forum to tego chyba jeszcze nie było :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...