Skocz do zawartości
und3r

2014

Rekomendowane odpowiedzi

M@ly nie przesadzaj ;) To jest ośla czyli wszystko i o wszystkim :D

1659609[/snapback]

Osla czyli o oslach :wink:. Ale tak to po co najpierw topic 2012, a teraz 2014, boze... Troche mnie to drazni, ze und3r zaklada kolejny topic o tym bezsensownym temacie :angry:. Najlepiej to, gdy rano bedziesz wstawal zastanawiaj sie czy moze dzisiaj zginiesz pod kolami auta, spadnie Ci na glowe cegla, albo jeszcze inny sposob na wieczny odpoczynek :blink:. Pf dobra gadajcie sobie o tym, i myslcie 24 godziny dziennie kiedy bedzie zaglada, nie bede Wam w tym przeszkadzal :lol:. Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bezsensownie zalozyles topic i zasmiecasz jakimis bzdurami forum :blink: :angry:!

1659604[/snapback]

kufa czlowieku przeszkadza ci to? a od czego jest ośla ? :-|

 

mało ci banów? ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, weź mnie nie ucz co to horyzon zdarzeń. Ja tylko przetlumaczylem ten artykul. To po pierwsze. A po drugie sam sobie zaprzeczyles :P . Jesli nic nie da rady sie wydostac to skad to promieniowanie? :P

1659594[/snapback]

Stary ja Cię nie uczę tylko skierowałem te słowa [; . I cała dziura wypromieniowuje to promieniowanie (już dokładnie nie pamiętam jak to się odbywa [; ale na bank wypromieniowywuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

kufa czlowieku przeszkadza ci to? a od czego jest ośla ? :-|

 

mało ci banów? ;]

1659630[/snapback]

A ty nie pamietasz, jak to przepraszales ludzi na forum, ze sie poprawisz, takze tez nie jestes swiety...
/OT
Dobra zycze przyjemnej debaty na temat 2014, nie zapomnijcie dodac, ze jasnowidz, przepowie, ze w 2013 wroca na Ziemie dinosaury :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ja Cię nie uczę tylko skierowałem te słowa [; . I cała dziura wypromieniowuje to promieniowanie (już dokładnie nie pamiętam jak  to się odbywa [; ale na bank wypromieniowywuje).

Wiem, ze czarne dziury promieniują ("parują") - chodzilo mi tylko o to, ze w swojej wypowiedzi najpierw napisales, ze nic sie nie wydostaje, a potem, ze jednak promieniuje. Gdyby nic sie nie wydostawało, to nie byloby promieniowania. To tak gwoli ścisłości.

 

M@ły -> :lol:

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak sobie [ciach!]la na temat roku 2014, ze przepowiednie itd. a jak to na oslej laczce, osly nawet nie przeczytaly czego topic dotyczy, przeczytaly tylko temat, dorobily sobie ideologie i urrrrraaa juz wszystko wiedza.(slowa przede wszystkim do m@lego)

 

Dla zainteresowanych - topic jest o "odkryciu naukowym" o ktorym mozna poczytac w linku oraz w tlumaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych - topic jest o "odkryciu naukowym" o ktorym mozna poczytac w linku oraz w tlumaczeniu.

No, pseudo-naukowym powiedzmy ;)

 

EDIT:

Sorry, nie zauwazylem cudzyslowiu :)

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topic nabiera pozytywnej energii :P Czują ją w paznokciah i dzięki niej mogę wam powiedzieć żę koniec nastapi w 2888 :lol: A tak na serio to niezła hała sie zaczyna robić, ale w sumie zabawne to jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jakie to bedzie mialo znaczenie przy wybieraniu organizatora mistrzostw swiata w pilce noznej w 2014 ;] Toc moze byc boom i gwiazdki moze nie byc, a gwiazdka fajna sprawa ;] Jestem ciekaw kto przesunie koniec na 2016 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jakie to bedzie mialo znaczenie przy wybieraniu organizatora mistrzostw swiata w pilce noznej w 2014 ;] Toc moze byc boom i gwiazdki moze nie byc, a gwiazdka fajna sprawa ;] Jestem ciekaw kto przesunie koniec na 2016 ;]

1659953[/snapback]

Bedzie boom i bedzie sywester, zabawa do białego rana :D ( o ile świat się przed rankiem nie skończy :P ) a mistrzostwa 2014 obdbędą sie na księżyciu i będa rozgwywane ołowianą piłką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janio Ty zbyciarzu ;] Mistrzostwa odbędą się w bardzo ciepłej i miłej atmosferze - na Słońcu ;];]

1660019[/snapback]

A nie mam nic przeciwko :D Tylko jeszcze słoneczne i gorące panienki i gdzie tu sie martwić o koniec świata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko propozycja, ze ktos moze podjac sie takiego zadania...;] Nagroda bedzie strzal w dziesiatke i satysfakcja, ze jest sie jasnowidzem ;];]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...