Skocz do zawartości
Insane_PL

[www] Le Parkour...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam na stronke w 60% ukonczona :D www.sampervitare.blo.pl

Jest to stronka o teamie parkourowym :D, dosc znanym sporcie juz dzis :D...

Mam zamair meic domene .com wiec jezeli chcecie mi w tym pomoc prosze o klikniecie w banner podobny do google.pl ads pod enterem,

 

A przedewszystkim prosze o ocene :D

 

Bardzo dziekuje i pozdrawiam

 

Insane....

 

PS. niezapomnij kliknac w bannerek pod enterem , bardoz mi pomozesz w zdobyciu domeny .com :D, potzrebuje ejszcze tylko 170 unikatowych klikniec w banner :D (podobny do google, jest pod enterem na stronie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przyznam ze layuot niezły, taki "urbanowy" pasujcy do tematu parkour ;) Tylko że widze krzaczki na stronie, użwywam firefoxa 1.0.6, może na IE działa normalnie :D

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przedewszystkim prosze o ocene

1661746[/snapback]

A co ma znaczyć ten tekst:

Strona Przystosowana do Internet Explorer`a, używaj tylko tej przeglądarki aby

uzyskać jak najlepszy wygląd .Bla bla...

Równie dobrze mógłbyś zalecać przechodzenie przez ulicę tylko na czerwonym świetle, a to że napisałeś żeby w kIEpskim przeglądać Cię nie usprawiedliwia. :-P .

 

W Operze 8.02 trzeba wcisnąć "Dopasuj do szerokosci ekranu" aby obrazki sie nie rozjeżdżały, a na samym dole wciąż widzę to menu wyboru języka z pierwszej strony i po ponownym wybraniu jezyka (z polskiego na angielski) Operka mi sie wysypała.

 

W Firefoxie wygląda OK żednych krzaków.

 

Mam nadzieję ze to przejściowe problemy wersji beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma znaczyć ten tekst:

Strona Przystosowana do Internet Explorer`a, używaj tylko tej przeglądarki aby

uzyskać jak najlepszy wygląd .Bla bla...

Równie dobrze mógłbyś zalecać przechodzenie przez ulicę tylko na czerwonym świetle, a to że napisałeś żeby w kIEpskim przeglądać Cię nie usprawiedliwia.  :-P .

 

W Operze 8.02 trzeba wcisnąć "Dopasuj do szerokosci ekranu" aby obrazki sie nie rozjeżdżały, a na samym dole wciąż widzę to menu wyboru języka z pierwszej strony i po ponownym wybraniu jezyka (z polskiego na angielski) Operka mi sie wysypała.

 

W Firefoxie wygląda OK żednych krzaków.

 

Mam nadzieję ze to przejściowe problemy wersji beta.

1663473[/snapback]

nierozumiem motywwu zmenu, u mnie sie menu nie powtarza , a problem jak problem zawsze pierwsza wersja strony ma luki :D...

 

 

Mam pytanie:

Jestes w BidVertiser czy ktos daje domene za umieszczenie jego reklamy?

1663892[/snapback]

 

jestes desigerem w www.dragonhosting.biz ( darmowe servery do 10GB i darmwe domeny) za 200 klikow w baner bid pozniewaz dragon nimi wspolpracuje, ja otrzymam darmowa domene :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...