Skocz do zawartości
mb_asasello

Propozycja Podzielenie Modyfikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam propozycję - utwórzmy w dziale "Modyfikacje" dział "worklog". Byłoby gdzie kierować wszystkie te "mody", które polegają na napisaniu "mam w planie". Nie ukrywam, że nad moim modem pracuję już jakiś czas i tez mnie ręka świerzbi, żeby wrzucić to do "modyfikacji", ale wolę poczekać i wrzucić gotowe (bądź prawie gotowe)

W ogóle możnaby podzielić dział "Modyfikacje" na wzór bit-techa.

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo troche nie rozsadne. Wiekszosc osob, ktora decyduje sie na umieszczenie swojego "worklogu" myli jego pojecie i zamieszcza tylko i wylacznie swoje plany, propozcyje, ew. pytania. Wiec to z "worklogiem" nie ma za wiele wspolnego.

Prawdziwych worklogow nie znajdzie sie tak naprawde duzo, wiec chyba sie troche mija z celem robienie tego dzialu.

Juz bylo mowione, ze nadmierny podzial forum wcale nie bedzie sluzyl lepszej organizacji.

 

edit

Jeszcze warto byloby sie zastanowic ile tych planow jest realizowane w rzeczywistosci... Bo mi sie wydaje, ze wiele prac jest zawieszane lub sa to tylko plany i nic wiecej. Poprostu sporo ludzi zabiera sie za modyfikacje nie majac duzego zapalu lub wytrwania (znam z autopsji :) ).

 

edit2

A gdzie sie podzial Twoj post fipa? :>

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno sie zrobić taki jeden dział "Moja buda", żeby tam mogli wszyscy wrzucać (pseudo-moderzy) zdjątka swej budy. A te prawdziwe modyfikacje byłyby w głównym dziale tak jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno sie zrobić taki jeden dział "Moja buda", żeby tam mogli wszyscy wrzucać (pseudo-moderzy) zdjątka swej budy. A te prawdziwe modyfikacje byłyby w głównym dziale tak jak należy.

1675841[/snapback]

Proste pytanie: Po co?

Żeby userzy zwanie przez Ciebie "pseduo moderami" nie "zaśmiecali" wielkich projektów?

:mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...