Skocz do zawartości
Gość RBEJ

Day of Defeat: Source

Rekomendowane odpowiedzi

kwestia bardzo dyskusyjna. bronie z ww2 uzywaly znacznie mocniejszych ladunkow miotajacych niz obecne - pocisk z kar98 spokojnie mogl zabic kogos po przeleceniu kilometra i wiecej, pocisk z m16 moze miec klopoty z doleceniem.

bylo nie bylo m16 uzywa natowskiej amo 5.56mm a taki kar98 standardowego ~8mm - roznica znaczna

kalach dobrze kopie, bo on uzywa prawie takiej samej a reszta to zabawki na wode [na duzy dystans, z bliska wszystkie sa zabojcze]

 

do dzis w armi amerykanskiej jest silna frakcja zwolennikow tezy, ze wycofanie broni duzokalibrowej [takiej jak m1 garand] i zastapienie jej rodzina pochodzaca od karabinka m1 carbine bylo bledem. slaby pocisk w ogniu automatycznym okazal sie w praktyce gorszy niz mocny pocisk w ogniu polautomatycznym

 

inna rzecz - celnosc karabinow z ww2 do dzis jest rzecza trudna do docenienia - to byly doskonale konstrukcje, do dzis uzywane jako bron mysliwska czy snajperska.nie nalezy mowic, ze mialy 'duzy rozrzut' :)

1673436[/snapback]

bron maszynowa w ww2 miala wiekszy odrzut .... w seryjnym strzale ...a garand to juz inna sprawa ... piekno samo w sobie i moc ;]

 

generalnie chodzilo o to ze smieszne jest to ze ludzie oczekuja ze kazda gra bedzie miala tą samo "fizyke" ... a chyba nie o to chodzi

 

co do samej gry ..

to hdr wyglada ciekawie..

ale miazdzy sprzet niemilosiernie

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób kupiliście tą gre? Macie Master Card? Czy da się kupić jak ma sie vise electron?

1679535[/snapback]

Trzeba miec karte kredytowa(wypukla), Visa electron to zwykla bankomatowa :)

NIe mam Mastercard, tylko Vise Classic :)

Edytowane przez Kominiara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem wlasnie dod:s i wcale mnie nie powalil na kolana :(

Mapy owszem ladne ale gra pelna bledow goscie sie klinuja itp (z rozrzutem przesadzili)

Dla porownania zagralem w DoD:classic i bez porownania musza jeszcze dlugo popracowac nad tym nowym :(

 

Ciesze sie ze go zobaczylem\pogralem bo ochlonolem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec karte kredytowa(wypukla), Visa electron to zwykla bankomatowa :)

NIe mam Mastercard, tylko Vise Classic :)

1680941[/snapback]

to zależy jeszcze z jakiego banku ma się tą vise electron - mając w inteligo i mbanku można kupować na necie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli mija free weekend z DOD:S. Ciekawy jestem jakie sa wasze wrazenia? :-)

Ktos sie zdecydowal na kupno po przetestowaniu? Ja kupilem od razu jak tylko sie pojawil na steamie jesienia i nie zaluje ani centa - od chwili zakupu gram praktycznie tylko w DOS:S odstawiwszy CS:S na polke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogralem i napewno kupie :D Dla mnie dobra odmiana od csa :-P

 

A co do kwestii recoila: zrobione jest to wg mnie po to żeby urealistycznić grę, wiadomo że jest dużo trudniej ale pewnie można się przyzwyczaić. W końcu jak strzela sie z prawdziwych karabinów dużymi seriami to celownik unosi sie ku górze i nie wraca do pierwotnej postaci sam i trzeba "ściągać" go w dół :> To moja teoria :D

 

Btw coś bidny ten temat :D

 

EDIT:

Co do kupowania gry za 20$ - nie lepiej kupic konto z DoDem na allegro? Stoi 25zl. Ja tak zrobie, i bede mial juz 3 konta xD

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no bidny bo ludzie żałuja $ na DoD:S ... :cry:

Ja podobnie jak wkamil nie żaluje ani 1 wydaniej na niego zlotoweczki ;)

Wrażenia z gry ? - zajebiste na poczatku narzekałem na recoil ale teraz stwierdzam ze

jest relistyczny

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
(tak realistyczny ze aż niemożliwy :> ;))
ale przynajmniej trzeba sie napracowac żeby zdobyc fraga nie to co w Css :)

Oczywiscie mowa tu o broniach bo noze i saperki to inna bajeczka ... kto gral wczoraj na festungu wie o czym mowa :D

======

Edit: a co do kupowania gry to teraz gdy juz wyszla (wreszczie <_< ) wersja pudełkowa to

ją imho lepiej kupic klik w Empiku takowa rownież się znajduje :)

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogralem i napewno kupie :D Dla mnie dobra odmiana od csa :-P

 

A co do kwestii recoila: zrobione jest to wg mnie po to żeby urealistycznić grę, wiadomo że jest dużo trudniej ale pewnie można się przyzwyczaić. W końcu jak strzela sie z prawdziwych karabinów dużymi seriami to celownik unosi sie ku górze i nie wraca do pierwotnej postaci sam i trzeba "ściągać" go w dół :> To moja teoria :D

 

Btw coś bidny ten temat :D

 

EDIT:

Co do kupowania gry za 20$ - nie lepiej kupic konto z DoDem na allegro? Stoi 25zl. Ja tak zrobie, i bede mial juz 3 konta xD

Kurcze... no coz, zaplacilem i nie zaluje :-) Wtedy gdy kupowalem nie widzialem takich okazji, jak ta o ktorej wspominasz... :-)

A recoil... no coz, faktycznie gra sie inaczej, trudniej, jak po dlugiej przerwie wrocilem pograc troche w css, to jakbym wiecej fragow lapal... ale do takiej odmiany ciezko sie przyzwyczaic (mowie o powrocie do css)

W kazdym razie jak dla mnie garand wymiata :-) oraz BAR, w ogole wole strone allies, chociaz jak trzeba to i gram w wermachcie - z tym, ze nieczesto, zona na mnie krzyczy jak gram Niemcami :-D

 

A no bidny bo ludzie żałuja $ na DoD:S ... :cry:

Ja podobnie jak wkamil nie żaluje ani 1 wydaniej na niego zlotoweczki ;)

Wrażenia z gry ? - zajebiste na poczatku narzekałem na recoil ale teraz stwierdzam ze

jest relistyczny

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
(tak realistyczny ze aż niemożliwy :> ;))
ale przynajmniej trzeba sie napracowac żeby zdobyc fraga nie to co w Css :)

Oczywiscie mowa tu o broniach bo noze i saperki to inna bajeczka ... kto gral wczoraj na festungu wie o czym mowa :D

======

Edit: a co do kupowania gry to teraz gdy juz wyszla (wreszczie <_< ) wersja pudełkowa to

ją imho lepiej kupic klik w Empiku takowa rownież się znajduje :)

 

Czy grasz z nickiem RogerWhite? Bo wydaje mi sie, ze pare razy cie spotkalem na serwerkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś późno odkryliście, że pudełkowa wersja jest :-) Od końca Grudnia jest już dostępna, równo z nią wyszła wersja CS:CZ + CS. Tylko cena dziwna, za tego CS:S + DOD:S + HL2:DM jest tyle samo, co za HL2 + CS:S + HL2DM, czyli 89zł. A za tamtego CS:CZ + CS jest... bodajże około 60 - 70zł, nie wiem dokładnie. Mi w sumie pozostało do kupienia DOD:S i HL1:S, żeby mieć wszystkie, ale nie będę przecież kupować pudełkowej wersji, dla samego DOD:S, a tym bardziej na steamie.

Edytowane przez Grees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś późno odkryliście, że pudełkowa wersja jest :-) Od końca Grudnia jest już dostępna, równo z nią wyszła wersja CS:CZ + CS. Tylko cena dziwna, za tego CS:S + DOD:S + HL2:DM jest tyle samo, co za HL2 + CS:S + HL2DM, czyli 89zł. A za tamtego CS:CZ + CS jest... bodajże około 60 - 70zł, nie wiem dokładnie. Mi w sumie pozostało do kupienia DOD:S i HL1:S, żeby mieć wszystkie, ale nie będę przecież kupować pudełkowej wersji, dla samego DOD:S, a tym bardziej na steamie.

Na poczatku DOD:S byl dostepny tylko via steam, co wiecej, w ogole nie bylo wiadomo czy ukaze sie wesja pudelkowa... wiec? Ja nie widzialem powodu, zeby czekac, chcialem po prostu grac :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tego konta : http://allegro.pl/show_item.php?item=86296511 - screen został zrobiony podczas 'promocji' z DoD'em, tzn że day of defeat będzie działał tylko w czasie promocji? Czy te konto ma DoD'a na stałe?

Skad wiesz ze podczas promocji? :D Poza tym w opisie aukcji napisane jest, że jest DoD:S wiec nie wiem o co chodzi, zakładając że typek jest uczciwy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tha.Doggfather - Słuchaj... nie wiem czy sie myle... ale Ty DoD:S nie masz... to tylko podczas udostępnienia na weekend DoD:S sie wyświetliła ta ikonka z grą i możliwość grania w nią... stracisz ją chyba już jutro...

 

a jak będziesz chciał to możemy pograć w DoD (zwykłego) kiedyś na jakimś serwerku ;) pozdro

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZoZol niestety masz racje :-P Zasugerowałem sie tym, że wcześniej w darmowy weekend było pre-load comlete a nie 100% complete <_< Wiec bede musiał wybulić 20$, nie będę dorabiać złodziejów kont z allegro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[; ja ostatnio bym ukradł konto siakiemuś cheaterowi 13 latkowi xD prosił mnie bym mu wrzucił moje czity (same heady wierciłem wiertarką przez pare rund xD) a ja do niego by mi podał na gg accounta i passworda xD chciał mi jeszcze zapłacić... (czego to sie nie robi by mieć czity? o.0) potem powiedziałem mu że to joke, i że nie używa nikt na tym serwie czitów, a on do mnie taki tekst: Dobra, może i nie masz czitów, ale prześlij mi trainery na heady których używasz o.0 wyśmiałem go razem z marmarem(chyba z nim, nie pamiętam już z kim, ale wiem że przez pare rund mnie o te czity prosił [; ) Pierwszy raz w csa i prosi odrazu o czity... jak ja takich nienawidze :/ ale dobra, koniec OT [;

 

Doggfather- to jak? umówimy sie kiedy na pare rundek w DoD'a zwykłego dopuki sobie nie kupie DoD:S? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos poszukiwal konta steam z DoD:S to niech da znac ;)

Czy grasz z nickiem RogerWhite? Bo wydaje mi sie, ze pare razy cie spotkalem na serwerkach...

Tja w DoD'a nie gram na fejkach ;) najczesciej grywam na festungu

BTW w Polsce sa tylko 2 servery Festung i Neo ? jesli sie myle poprawcie mnie :)

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos poszukiwal konta steam z DoD:S to niech da znac ;)

 

Tja w DoD'a nie gram na fejkach ;) najczesciej grywam na festungu

BTW w Polsce sa tylko 2 servery Festung i Neo ? jesli sie myle poprawcie mnie :)

No tak, ale ja ani na festung ani na neo (ten to zawsze pusty jest) nie gralem, jeno na francuskich, niemieckich albo angolskich serwerkach - jest to mozliwe, zem cie tam gdzies widzial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz ta gierke (polecam konta od iwo [; ) i powiem ze jest trudna strasznie w porównaniu do kantera :D

Huheuehuehuehue, ano, letko nie ma ;-) Przynajmniej na poczatku, natomiast co ciekawe, pozniej trudno jest powrocic do cs:s - ja zupelnie teraz nie "czuje" cs:s'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...