Skocz do zawartości
janio

Paraliż Senny

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo tego snu kontrolowanego to miałem coś takiego jakiś rok temu, a mianowicie chodiłem po mieście, wszystkich wyzywałem, lałem, każdego chciałem skopać, chciałem lać się z każdym i nie mogłem przestać, ale miałem taką dziwną świadomość tego co robię, a jak potem przylazł taki spasiony policjant i szczelił mi w bebech to jak się obudziłem to tak mnie napierniczał że ho ho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o czymś takim jak OBE link TU ! i TU ! ! Niby coś w tym jest prawdy, próbowałem nawet wywołać, ale się nie udało. Ponoć jacyś naukowcy badają od wielu lat to zjawisko. Hmm nawet interesujące, ale... czy ja wiem.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze a propos mojej wczesniejszej wypowiedzi, to chciałbym dodac, iż w przypadku oobe kontrolowanie procesu zasypiania to połowa sukcesu. Jesli za pomoca np. wizualizacji (albo czegos innego) nauczycie sie swiadomie wybrac moment zasniecia, to od oobe bedzie dzielilo Was juz tylko kilka krokow;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tych astralnych kroków :P posłuchałem sobie bwgena przez dłuzszy czas na słuchawkach i miałem dziwne jaja najpierw chce otworzyć oczy cholera nie moge w końcu z trudem otworzylem jakoś ciezko mi wszystko szło :/ sciągnąłem słuchawki i dalej słyszałem ten dzwiek i jakos tak głupio sie czułem :/ przeszło mi dopiero po 0,5 h :/ ogólnie to dziwne sie czułem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sie położyłem rozluzniłem i na słuchawkach słuchałem i sobie próbowałem wywołac obe czyli robiłem wizualizacje kuli itp. ale po jakimś czasie już mi sie znudziło i wstałem poprostu i dalej słyszałem ten dzwiek słuchałem presetu SHAMAN BEAT (musisz sciągnąc dodatkowo ze strony bwgena )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty szybki jesres my tu od 7 stron gadamy o oobe i ld a ty tutaj wyskakujesz :lol:

1683223[/snapback]

Big Zonk, no ale cóż, nie czytałem przyznam wcześniejszych postów, tylko tak wrzuciłem jakieś 2 linki. Uwierzę w to jak doświadcze na własnej skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno jak spałem coś mnie złapało za szyją i trzymało :? bałem się odwrócić. Czasem mnie udo w nocy że... najdziwniej sze jest w tym udzie to że raz zacząłem zapaliłem światło w kuchni a tu zonk nie boli :blink: Nastepnym razem nie podziałało.

Miałem tez niedawno sen "reżyserowany" że miałem jakas super kome (modelu nie pamiętam Siemensa była tyle wiem)

bugiem tych snów jest chyba że jak się budzimy to niema tego co wyreżysowalismi :lol2:

raz miałem sen że jechałem autobusem po krętych sciezkach i nieźle rzucało :lol:

Edytowane przez endriuman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera a ja nie moge wytrzymac tak mnie leb boli wziołem 3 ibupromy i nic nie przechodzi :? chyba bede musiał sie przespać wiec wniosek nie używaj standartowych presetów z bwgena :-|

Edytowane przez bjabrzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość niewyspany

DO autora

moglbys wyraz senny napisac z malej

kiedy zobaczylem tytul odnioslem wrazenie ze mowisz o efektach jazdy zwiazanych z kierowca F1 Ayrtonem Senna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO autora

moglbys wyraz senny napisac z malej

kiedy zobaczylem tytul odnioslem wrazenie ze mowisz o efektach jazdy zwiazanych z kierowca F1 Ayrtonem Senna.

Na tym forum w tytule watku automatycznie wszystkie litery zmienia na duze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO autora

moglbys wyraz senny napisac z malej

kiedy zobaczylem tytul odnioslem wrazenie ze mowisz o efektach jazdy zwiazanych z kierowca F1 Ayrtonem Senna.

1684779[/snapback]

A może ten kierowca też to ma? :D Porozmawiaj z nim o tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tego co wiem to ten kierowca F1 zginal 1 Maja 1994 podczas Grand Prix San Marino...

1685512[/snapback]

uuuu nie wiedziałem. No to (*) dla niego :)

 

 

A ostatnimo czasy wogle nie miewam żadnych tików, ani paraliż mnie nie złapał, ani innych dziwnych zachowań, czyżby tweak mnie wyleczył? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paraliż senny parę miesięcy temu miałem wiele razy przy nadmiernym przemęczeniu, gdy się kładłem spać w dzień. Tej nocy natomiast dostałem to w nocy (trochę bez sensu zdanie)i nie byłem przemęczony, postanowiłem tym razem wykorzystać fakt i spróbowałem wyjść z ciała i się udało, ale gdy byłem na odległość około 1 metra, to dostałem cykora i wróciłem metodą poruszyć nogą. W momencie po wyjściu czułem się lekko i widziałem wszystko z niebieskim zabarwieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej nocy natomiast dostałem to w nocy (trochę bez sensu zdanie)i nie byłem przemęczony, postanowiłem tym razem wykorzystać fakt i spróbowałem wyjść z ciała i się udało, ale gdy byłem na odległość około 1 metra, to dostałem cykora i wróciłem metodą poruszyć nogą. W momencie po wyjściu czułem się lekko i widziałem wszystko z niebieskim zabarwieniem.

Yeah, right:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie mogłeś iśc do siedziby MS, Adoba i tak dalej. Zmarnowałes okazję :D

 

PS. Szybko sie mogłes poruszać?

1686555[/snapback]

To dopiero pierwszy raz, zrozum, że skoro wyszedłem poza ciało, miałem stracha że nie wrócę. Nawer w samym paraliżu sennym trzeba się trochę pomęczyć, aby uzyskać kontrolę. Nie wiem kiedy drugi raz będę miał taką możliwość, bo nie umiem tego wywołać na własne życzenie, za następnym razem spróbuję chociaż mieć odwagę wyjść na korytarz albo do innego pokoju w akademiku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak za kazdym razem i nie wiem co o tym sadzic, w zasadzie to moze wlasnie dlatego nie potrafie skojarzyc ze moge zapanowac nad snem ?

 

BTW czy wy tez tak macie ze gdy przed snem dlugo bedziecie rozmyslac o ktorej godzinie wstac to nastepnego dnia wstajecie akurat kiedy trzeba ? :) ja gdy sobie ponysle zeby wstac o 8:00 to na 100% wstaje przed czasem a roznica to jakies 15 do 20 minut :D no normalnie czuje co to pojecie biologicznego zegarka  :lol2:

1674635[/snapback]

Ja rowniez budze sie maxymalnie 5 minut PRZED budzikiem, no zawsze tak jest :-). Nie wiem czy to biologiczny zegar czy strach przed alarmem ale tak wlasnie jest ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...