Skocz do zawartości
masterdomin

Blue Reactor Mod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Na forum jestem userem już dosyć długo i tak sobie patrze, patrze, podziwiam i postanowiłem w końcu sam coś zmajstrować w kompie żeby nabrał troche wyglądu :)

 

oto co mi z tego wyszło... BLUE REACTOR MOD

 

p.s Planuje jeszcze zamontować WC ale wszystko dalej w tej samej budzie ponieważ komp robi mi za "laptopa" często go wynosze gdzieś, musze być mobilny :) WC chcem zrobic tylko po to zeby temp spadły (idle38-40C) a nie dla wyciszenia kompa bo tu praktycznie nic nie słychac :) tylko dysk.... no i oczywiście dla samego efektu ale narazie brak kasy :(

Edytowane przez masterdomin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno ocenic tego "moda", bo już tutaj były prowadzone zacięte dyskusje na temat "katoda-wentyl-mod". Ty dałes jeszcze naklejki i napisy na budzie, poza tym to standard buda.

Szkoda, że duża część płyty głównej jest wogole nie oświetlona .... karta graficzna zasłania tą jedną katode na dole obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ''szału ni ma'' :?

 

+ czysto

+ ciekawa czcionka napisów

+ porządek w okablowaniu

 

- za duże okno (wg mnie nie ma sensu pokazywanie paskudnych koszyków od napędów) poza tym widać zaczepy do mocowania ścianki bocznej i katodę (gdybyś zostawił trochę odbijającej blachy, wtedy lepiej oświetlone byłoby wnętrze. poza tym katoda nie świeciłaby w oczy...)

 

- standardowy przód budy

 

- nie podoba mi się też ta zaślepka z nalepką revoltec'a (wyglądałaby lepiej pomalowana na czarno)

 

- nalepa - symbol radioaktywności na oknie (wg mnie za duża i nieproporcjonalna)

Edytowane przez kedzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic specjalnego.. jednak zaniepokoiła mnie z początku nazwa... mój mod zwie się BIO-REACTOR a Twój BLUE-REACTOR... już pomyślałem, że znów ktoś sie dopuścił plagiatu moich wynalazków :D... ale na (jego) szczęście nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no cos ty Pelzak towja bude też widziałem :) a co do tego boku to to jest w całosci szyba :) jakos nie miałem przekonania do małego okienka z plexi bo t osie strasznie szybko rysuje... a ja czesto kompa nosze to juz wogole... no i mi sie jakos bardziej podoba jak wszytko w kompie widac a nie tylko płyte itp... mysle jescze nad pomalwoaniem na czarno środka ale nie chce mi sie wszytkiego wyciagac teraz bo nie mam duzo czasu... no i 2 dni bez kompa ? :P hehe... moze w jakis weekand sie pobawie :) a apropo podswietlenia to bedzie jeszcze katoda uv ale potem.... na górze i wszytko bedzie oświetlone :)

 

ps. wiem ze super szalu nie ma.... ale mi sie podoba i to najważniesze :) za prawie zerową kase.....ta buda i tak juz jest stara... chciałem ją troche odświerzyc i to wszytko.... jak dorwe jakiego biga to dopiero sie pobawie.... :)

 

----------------------------------------

EDIT:

 

własnie tak teraz patrze na ten front..... i moze faktycznie walnać tą zaslepke na czarno.... wtedy wszyto było by czarne :) bo przeciez tej plexi na froncie nie pomaluje na czarno.... :E

Edytowane przez masterdomin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz temat kasy....to tak....ok 50 zł(koszt katody i wentylii kabli) reszte wszytko sam wymodziłem :)

 

p.s. tak czytajac wasze wypowiedzi faktycznie chyba przemaluje tą zaslepke na froncie... jak juz mówilem do podswitlenia bedzie jeszcze katoda uv jak złoze wc zeby sie wszytko swiecilo :)i wtedy napewno płyta głowna bedzie oswietlona lepiej :) myslalem tez nad przemalowaniem całej budy w srodku i na zew. ale to zobaczymy jak z czasem :)

 

THX za posty i Pozdro :)

Edytowane przez masterdomin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle jescze nad pomalwoaniem na czarno środka ale nie chce mi sie wszytkiego wyciagac teraz bo nie mam duzo czasu... no i 2 dni bez kompa ? :P hehe... moze w jakis weekand sie pobawie

1673063[/snapback]

jak 2 dni bez kompa... monttujesz kompa na biurku a karoserie malujesz w piwnicy i kompa dalej masz :D.. u mnie tak komp smiga średnio 1/2 roku :D - tj. jako kabriolet na biurku...

 

Tylko nie wiem czy na czarno to dobry pomysł. Z autopsji wiem że śrubki od napędów potrafią tą farbę zedrzeć... a szary kolor będzie ładnie prześwitywał na czarnej powierzchni.. Ja swój malowałem na miedziany kolor i nie było aż tak źle. No ale możesz próbować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie... farba szybko odpryska... sprawdzalem na starej budzie... wystarczy kilka razy dysk wyjac i juz... i dlatego chyba nie zrobie tak ;/ a szkoda .... myslalem nad przemalowaniem z zewnątrz budy.... ale ładnie pasuje sivy kolorek do czarengo (no chyba ze strasznie bedzie widac rysy to wtedy przemaluje)

 

no i faktycznie dzieki za porade... przemaluje na czarno tą zaślepke z napisem revoltec i dopiero dam naklejke :)

 

Ja też już gdzieś to widziałem .... ale gdzie to też nie pamiętam

1674290[/snapback]

a gdzie ty moja bude mogłes widziec ?? <co?> nigdzie jej jeszce nigdy nie pokazywalem.... chyba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to pewnie gdzies widziales :) bo podobnego moda (o takiej nazwie nie wydzialem) wiec to chyba mój byl... ale ciekawe gdzie...

 

 

--------------------------------------------------------------------

EDIT:

pomalowałem tą zaslepke jak mi radziliscie i faktycznie fajniej wyglada :) tylko nie wiem czy dac tą naklejke czy zostawic tak jak jest....FRONT

Edytowane przez masterdomin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...