Skocz do zawartości
tau

Mech T7 [56k Warning]

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrobisz się w tydzień na targi? musze ją zobaczyć to będzie coś  B) i mam pytanie: czy będziesz ją "starzeć" to znaczy: troche rdzy, jakieś uszkodzenia, wielka dziura przez środek budy wypalona laserem  :wink:

1703969[/snapback]

Tutaj by bardziej pasowaly podmuchy powietrza od szybkosci, bo to w koncu przypomina bardziej scigacza, = szybkosc, moze wlosy dziwczyny powiewajace przykleisz u gory :wink: :?:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.. "ukradeś" mi pomysł z tymi nitami... Te niby płyty ołowiane czym robiłeś? Chodzi o te rowki... to jest rowek wycięty w szpachli? czy szurałeś go gęłbiej w plexi jeszcze? Bo coś takiego bede robił w podkładzie z drewna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrawerowalem to toyka (tym sztyftem diamentowym). Wszystko jest raczej tylko w szpachli tzn do wlukna szklanego.

 

 

To znitami sam wymyslilem :) Teraz spojrzalem na twoja stronke i widze ze rzeczywiscie masz cos bardzo podoblego tam pokazane. :D

Edytowane przez tau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho te czarne pudelka dodaja budzie tandetnosci

ale mam nadzieje ze zostana one pomalowane (na srebrno?) bo tau po prostu moda jeszcze nie skonczyl

 

@ dadziuk - bo jest na targach i nie ma czasu?

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah cudo :). Na poczatku myslalem, ze Autor topicu sciagnal pomysl gdzies z neta, a Wyscie odkrywli Jego nikczenny pomysl :twisted:. Ale widze, ze jednak to jest dzielo Tau, takze tym wieksze gratulacje, z trafila obudowa na targi :wink:. Naprawde Dzielo, prosze dodac do galerii modow w modyfikacjach :twisted2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ym... Powiem tak - praca i zdolności autora godne podziwu, ale sam pomysł i końcowy efekt - do bani :| Nie wiem co to ma przedstawiać, nie musi nic przedstawiać, ale wygląda strasznie tandetnie. Jak na takie zdolności manualne autora to mógł on zrobić coś lepszego, a to? Pierwsze wrażenie: coś z dwoma skrzynkami i rurkami wyglądającymi jak ser :| Bo słabo to przypomina tłumiki motocyklowe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Do you really want to hurt me Do you really want to make me cry" :cry: :cry: :cry:

 

 

Widze ze rzeczywiscie buda nie przypadla ludziom do gustu. 6 glosow na pierwsze miejsce kilkanascie na drugie (na trzecie nie zdarzylem spojrzec) :mur:

 

Bude bede jeszcze wykanczal wiec wszelkie uwagi krytyczne mile wskazane.

Jak juz zaczolem komentowac zjazd to dodam tylko ze wygraly choinki, wiec podczas dlugiej podrozy do domku wymyslikem cos nowego (pomyslem podziele sie wkrotce).

 

PS. moich zdjec tu nie ma gdyz w piatek jeszcze wszystko konczylem prawie do samego wyjazdu. Jakos w tygodniu zalatwie porzadna cyfrowke i zrobie dokladne zdjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tau, nie chodzi o to, że chcemy Cię urazić czy coś - facet, napracowałeś się ile wlezie, zdolności masz jak mało który i to się liczy! To, że ty miałeś akurat taki nietypowy pomysł na budę to już wiesz, swoją drogą. Zaletą jest to, że możesz zrobić praktycznie każdą budę, a to była taka... demobuda ;)

 

Thomas - jest wiele obudów mało przypominających obudowę, ale bardziej one trafiają w gusta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tau, nie chodzi o to, że chcemy Cię urazić czy coś

Wcale nie czuje sie urazony tylko zawiedziony tym ze znow nie trafilem w gusta.

 

tau, czarne elementy pomaluj na srebrno zeby wszystko wspolgralo

no i widze jeszcze ze te czarne pudelka maja strukture porowata czy jak tam, lepiej by bylo gdyby powierzchnia pudelek byla gladka

Chyba wlasnie tak zrobie i pomaluje je na srebrno. Tylko ze ten sreprny przycieniuje czarnym tak jak zielen. Nie chcialem tego poczatkowo robic zeby calosc nie byla tylko srebrno zielona. Radek_BVB widze ze nie widziales budy na zywo, gdyz te porowatosci to struktura wlukna szklanego. Wyglada ona (mam nadzieje ze nie tylko wg mnie) bardzo bardzo fajnie na zywo (zwlaszcza z czarnym kolorem, ktory nie stety nie pasuje do calosci) i nie zamierzam tego szpachlowac. Malowanie jednak zostawie na pozniej a najpierw postaram sie zmienic troche proporcje poprzez zwezenie prostokatow (przynajmniej po centymetrze z zewnatrz po kazdej stronie).

 

PS

A kazik w budzie roxx

O malo co bym zapomnial ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> plytke z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jeszcze mala dygresja. Wlaczylem teraz Prima na jakies pol godziny i okazalo sie temperaturki sa wiecej niz zadowalajace. W obudowie pokazuje caly czas 18 stopni (jest to pewnie spowodaowane tym ze wiatrak jakos bezposrednio wieje na czujnik), a na procku po wlaczeniu kompa 34 po wygrzewaniu 35 stopni (temperaturka wcale nie rosnie). Hardware to Abit NF7-S 2500+@3200+ na napieciu 1,6V, 2x256MB Hynix w dualu 2-2-2-6, GeForce 3 Ti200@Ti500 (tylko :sad:).

 

 

Zeby nie bylo watpliwosci :-P

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

 

Mam juz zdjecia. Oto one:

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Przelozylem hardware do starej budy i temperaturki na nie wygrzanym sprzecie to 25 w budzie i 47,5 stopnia na procku.

Edytowane przez tau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sie głowy posypią za nieprzepisowy rozmiar zdjęc :wink:

 

patrząc na powiekszone zdjęcia mozna dostrzec to że nie przykładasz uwagi do detali :) . Nie wiem czy to wina tempa pracy czy wrodzony rodzaj bałaganiarstwa :) .. ale ja też nieraz tak mam. Jednak postaram się żeby moja buda (jeśli ją kiedykowiek ukoncze :D ) była dopieszczona w każdym najdrobniejszym detalu, przynajmniej od tej strony, którą widać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...