Skocz do zawartości
samhain

Pomaranczova Revolucja Realitynet

Rekomendowane odpowiedzi

Producencie ! Po raz kolejny apeluję (tym razem publicznie) o dosłanie brakujących o-ringów i paragonu...Kojarzysz ?

Drogi kliencie jak napisalem w odpowiedzi na dwa maile (tym razem publicznie odpowiadam) paragon i oringi poszly juz dawno, jesli nie doszly daj znac... od tej pory cisza, wiec stwierdzilem ze wsio ok...

 

jutro wysylam po raz kolejny... si?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać powyżej, znać dałem.Kolejną przesyłkę proponuję wysłać za potwierdzeniem odbioru - wtedy będzie jasność.

A swoją drogą - dwa paragony za jeden towar...Hmm...,dziwne...Ciekawe co na to kasa fiskalna...Nie będzie protestować :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać powyżej, znać dałem.Kolejną przesyłkę proponuję wysłać za potwierdzeniem odbioru - wtedy będzie jasność.

A swoją drogą - dwa paragony za jeden towar...Hmm...,dziwne...Ciekawe co na to kasa fiskalna...Nie będzie protestować :) ?

nie pod warunkiem ze ma opcje KOPI paragonu :)

 

paragon zaksiegowany, a kopie mozna zrobic wiec jaki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kto robil te rezerwuary powinien zostac powieszony za j..a. juz pomijajac fakt ze mi malo kompa nie zalalo to znowu opoznienia i dodatkowe koszty.. a tak liczylem na uruchomienie kibelka w tym tygodniu

 

Sam czekam na wiesci co teraz zrobic z tym rezem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kto robil te rezerwuary powinien zostac powieszony za j..a. juz pomijajac fakt ze mi malo kompa nie zalalo to znowu opoznienia i dodatkowe koszty.. a tak liczylem na uruchomienie kibelka w tym tygodniu

 

Sam czekam na wiesci co teraz zrobic z tym rezem..

Ja dostałem reza z tzw. wadliwej parti a jest w pełni szczelny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...