Skocz do zawartości
bruce

Rydzyk Znowu :d

Rekomendowane odpowiedzi

Rydzyk ma najwieksza mafie w polsce, ci wszyscy emeryci to maja taki mord w oczach ze zrobia dla niego wszystko. Dla mnie to jest cyrk i niemoge uwierzyc ze tyle ludzi daje sie na to zlapac (chociaz moim Babcia niewiele brakuje :( )

Edytowane przez Egeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rydzyk ma najwieksza mafie w polsce, ci wszyscy emeryci to maja taki mord w oczach ze zrobia dla niego wszystko. Dla mnie to jest cyrk i niemoge uwierzyc ze tyle ludzi daje sie na to zlapac (chociaz moim Babcia niewiele brakuje :( )

1680811[/snapback]

 

Zgadzam się z tobą w 100%

rydzyk i jego emeryci to mafia-sekta :mur: , która jest gotowa na wszystko.

mnie martwi jedno że kościół oraz politycy nie reaguje na ich wyczyny tylko jeszcze przyzwalaja na jego bezkarność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio Maryja ma w naszym kraju największą władzę. Wystarczyło pare zdań Ojca Rydzyka i już wybory wygrał PiS. Obawiam się, że to samo może być z wyborami prezydenckimi :( Nawet Partie lewicowe mają z nimi powiązania :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze w tym wszystim jest to, że duchowni (a w szczegulności księża) nadal uważają się za postacie autorytalne. I mimo swojej obłudy, chciwości i wyrachowania potrafią wcisnąć ludzią taką ciewnotę, że... ach... Szkoda gadać...

 

Dobrze, że miałem kontakt z paroma klerykami z którymi można usiąść,  normalnie pogadać, pośpiewać i pograć na bębnie czy gitarze... Takie miłe oderwanie od tej nijakiej masy...

1680741[/snapback]

No to miałeś szczęście że na takiego trafiłeś ;)

Umnie wyglądało to bardziej tragiznie.

Mieszkam sobie teraz w małym miasteczku, na około jest 5 innych miasteczek w każdym kościół.

Księża do tej pory byli Ci sami od jakiś 15 lat :blink: , zawsze trzymali się razem, mieli jeden ,,cennik za usługi" oczywiście sztywno wyznaczony, pogrzeb 900, chrzest 700, ślub 1100, i nie było uproś czy ktoś jest biedy czy nie. Nie zapłacił- nie było ,,uługi". bo znajdowała się zawsze jakaś gadka jak pogrzeb to że alkoholik, jak ślub że rodzice do kościoła nie chodzili itp . ..

 

Więc jeden ksiądź z okolicznych parafii zmarł, przyszedł nowy około 30 letni księżulek, zupełnie inny. Ksiądź taki jak powinien być, kochał ludzi a nie ich nienawidził jak było do tej pory.

Za ,,usługi" brał ,,co łaska" jak ktoś naprawdę nie miał nie brał nic.widać było że ma powołanie, i bycie księdzem nie jest dla niego tylko ,,pracą".

Po 3 miesiącach przyszło jakieś duże święto gdzie wszyscy księża zjeźdżali się do jednego kościoła, oczywiście NOWY został niezaakceptowany . .. Księża dawali mu do zrozumienia że musi być tacy jak oni bo pewnie,, psuł im klientów"

Ale ojn dalej pzoostał nieugięty.

 

Skończyło się na tym że po roku, dęczeń, wyzwiks, pogróżek, ksiądź miał dośc poważny wypadek.

Po tym poprosił biskupa o przeniesienie . .. .

 

Stąd uważam że 20% na 100 to prawdziwi księża, a dla reszty to zawód jak każdy inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Smutne jest to pod pozorami wiary i religi wpaja się w ludzi strach przed innymi, nietolerancję, czy wręcz nienawiść, antysemityzm itp. A władze kościelne nie reagują. Episkopat mówi iż zakony podlegają Watytkanowi i oni nic nie mogą zaś z Watykanu nie było dotychczas żadnej reakcji. Co na to uwielbiany Jan Paweł 2? Jak brak reakcji to znaczy popierał. Chyba?

Edytowane przez ilubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale dziwi mnie bardzo jedna sprawa. Mianowicie jego suspensa. Niby miał być zawieszony z powodu ucieczki do niemiec ale po powrocie został dyrektorem Radia M. i co najlepsze nikt z jego otoczenia nie chce się o nim wypowiadać baaa nawet jego szefowie nic nie chcą mówić.

 

Szkoda że nikt nie chce zająć się tą sprawą tak aby raz na zawsze rozwiązać tą sprawę. Ale po wygranej PiS to raczej stanie się nierealne.

 

Btw. Po co mu takie bogactwa ? Przecie do grobu sobie tego nie weźmie. A z tych datków to mógł by pomagać ludziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze jest to że episkopat polski ma to daleko w [gluteus maximus]. A ci debilni emeryci babki i dziatki wierzą temu szatanowi rydzykowi. Nie no gdzie jest na tym świecie sprawiedliwość. :mur: Mam kumpla jego bapka wysyła rydzykowi co miesiąc po 50 - 100zł :blink: normalnie idiotyzm :mur: . Szkoda gadać i siędziwić czemu mam rydzyk maybacha :blink:

 

Na stos z nim

RADIO MARYJA najgorsza SEKTA na FALACH RADIOWYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna rzecz jeszcze...tak sobei pomyslalem...nei rusza go.....

 

powinni go juz zamknac, rm winno stracic koncesje, ale nie straci, bo rada boi sie tych emerytow, keidys ktos sie wypowiadal, ze nie zrobia tego bo boja sie zamieszek!!!

 

no to ja [ciach!]a dziekuje...

 

gornicy zrobili burdel i dostali ustawe, oni moga zrobic burdel i zostanie tak ja kchca.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Wy zaplute karły lewicowych wichrzycieli!!!!!! Jak tak można Ojca Dyrektora szargać?!!!!! To jest skandal!! Ojciec Rydzyk dał tyle pieniążków na istnienie forum Tweak, a Wy tak się odpłacacie? Jak tak można....

Ale spać spokojnie nie bedziecie, Ręka Boska Was dosięgnie za te wszystkie kłamstwa jakie rzucacie. Nie znacie dnia , ani godziny!

 

Już zadzwoniłem do Ojca Dyrektora i wszystko skrupulatnie przekazałem co tu się dzieje. Jutro tego forum nie bedzie!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rydzyk jak widac tworzy armie rencistow i emerytow , w programie dali popis jak bardzo nienawidza zydow i masonow ... RAUS RAUS :lol:

 

Pewnie niedlugo zaatakuje na wiejsckie zeby przejac wladze w Polsce razem z pierwszym pulkiem flagowym z Torunia , wpieranym przez rożańcowy szwadron matek dobrodziejek zpod bydgoszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi sie podobało...jak rydzyk właśnie na tym placu powiedział ze są intruzi :] i zero wywiadów :D:D ja piernicze a wtedy juz sie zaczęlo pospolite ruszenie. Bardzo chamskie wręcz kureskie były okrzyki precz z żydami... ci emeryci mają juz równo naje*ane ... sam chrystus był żydem. Ja się tak zastanawiam... jak rydzyk potrafi sobie tak przygarnąć tyle owieczek(w tym moją babcię-która jak wygra w totka to 1/3 daje na radio Maryja :/)potrafi im g*wno w mózgu zrobic :|. Ciekawe dlaczego boi sie rozmów z tvn... dlaczego boi sie podsłuchów. Dobre też były wypowiedzi byłych pracowaników... to jest szokujące,i to az tak bardzo ze smieszy:)RYDZYK RAUS Z POLSKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te radio to tylko przykrywka rydzyk na nim zarabia kupe forsy na tych bezmózgich emerytach któży oddają swe majątki bo wmawia im ze pujdą do nieba lol tych wszystkich psycholi powinno sie wsadzic do jednego jakiegoś wielkiego hangaru i rozwalić bombami w drobny mak był by spokuj.

 

ps. a ja mam dosc tego głupiego kraju jakim jest polska bo to co widze to co sie dzieje bardzie sklania mnie ku wynoszeniu sie z tad jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te radio to tylko przykrywka rydzyk na nim zarabia kupe forsy na tych bezmózgich emerytach któży oddają swe majątki bo wmawia im ze pujdą do nieba lol tych wszystkich psycholi powinno sie wsadzic do jednego jakiegoś wielkiego hangaru i rozwalić bombami w drobny mak był by spokuj.

 

ps. a ja mam dosc tego głupiego kraju jakim jest polska bo to co widze to co sie dzieje bardzie sklania mnie ku wynoszeniu sie z tad jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...