Skocz do zawartości
Xanagaz

Xtreme-g Warcats 5.9 Xt

Rekomendowane odpowiedzi

XTreme-G WarCats 5.9 XT są przerobionymi sterownikami do kart ATI z serii RADEON. Bazują one na oryginalnych sterownikach ATI Catalyst 5.9. Według ich twórców poprawiają one jakość wyświetlanego obrazu zarówno w trybie Direct3D, jaki i OpenGL oraz pozwalają na uzyskanie większej ilości klatek w grach. Jednak najważniejszą zmianą w stosunku do oryginalnych sterowników jest włączony nowy tryb wygładzania krawędzi o nazwie Adaptive Anti-Aliasing. Dzięki niemu w scenach, gdzie nakładana jest przezroczysta tekstura na obiekty, nie pojawiają się już artefakty.

 

http://www.nvision.pl/news.php?extend.5118

 

Download: http://www.tweaksrus.com/index.php?option=...=158&Itemid=41/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=156264

 

A swoją drogą na WarCatsach Xt czasami potrafi się coś poputać sterownikowii w główce i obserwujemy wtedy dziwne efekty. Np. Wczoraj właśnie mnie to dopadło jak ustawiłem Adaptive AA i resecik trzeba było zrobić. A tak poza tym wszystko gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem: po zaistalowaniu sterowników XG WarCats 5.9 XT nie mogę ustawić we właściwościach ekranu jakości kolorów na "32 bity". Tzn. da się je ustawić ale po ponownym uruchomieniu kompa system zawzięcie przywraca na "16 bitów". Próbowałem reinstalkę sterów i nic nie pomogło. W Ati tray tools mam ustwione na 32 bity ale to nic nie daje. Co więc mam zrobić???

:sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem problem z Control panelem po zainstalowaniu i restarcie pojawia sie jakis błąd. Musiałem je wywalic i oddzielnie zainstalowac wszytsko tzn najpierw stery a potem control panela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a umnie jest taki dziwny problem ze sterownikami XG_WarCats_5.9_PRO po nacisnieciu na setup.exe wyskakuje mi taka dziwna ramka i pisze ( setup cannon proceed because the lenght of the specified directory path plus the installation folder name exceeds 88 charaters.please shorten one or both below the specified limit,and try again) i niech mi ktoś powie co to ma znaczyć ze nieda sie zainstalować tych sterowników :( :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam

Jeszcze piętnaście minut i będe testował

 

Tylko co z podkręcaniem pamiątek skoro nie ma być artów to będzie je można kręcić do granic wytrzymałości czyż nie???

 

Nie da sie uruchomić CC przy starcie wyskakuje błąd

 

"Aplikacja nie została właściwie zainicjowana "

 

blbleble

 

Co robić?

Edytowane przez SILENT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...