Skocz do zawartości
janio

Palomino Z Serii Agoia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dzisiaj zmieniałem paste na procu (na AS5:D ) no i przepisałem sobie to co pisało na nim. A mianowicie pisało to:

 

AX1700DMT3C

AGOIA0209RPAW

98667571147

 

Czy jest to w miare przyzwoity proc? Dodam żę jest na jądzre palomino.

Jeszcze mógłby ktoś napisać jak rozszyfrować te napisy tzn. który tydzień produkcji itp.

 

Pozdro! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tydzien 9 roku panskiego 2002  jak na palomino  to i tak z niego duzo soka wycisnołes  t-bred rządzi  patrz podpis ( na lajcie )

1685063[/snapback]

Ale tylko B. :D

T-bredy A to prawie takie same padalce jak Palomino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LCP: To ile tam masz dokładnie w MHz?

 

@janio: Ja tam na mojego Palomino nie narzekam. Jak udało mi się ustalić ogranicza mnie brak blokady oraz pamięci (które fabrycznie mają 133MHz). Twój też ładnie śmiga, więc się nie przejmuj i czekaj na A64 (jak ja czekam) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@janio: Ja tam na mojego Palomino nie narzekam. Jak udało mi się ustalić ogranicza mnie brak blokady oraz pamięci (które fabrycznie mają 133MHz). Twój też ładnie śmiga, więc się nie przejmuj i czekaj na A64 (jak ja czekam) :)

1685890[/snapback]

Ja tam nie narzekam, 1.8 Ghz, na procku którego kupiłme za 100 zł :D (fakt wc wyszło mnie 400zł ale to nie ważne :P ).

 

Przymierzam sie do odblokowania go i chce pomalować mostki lakierem, tylko nie jestem pewien czy ten zabieg pomoże, bo widziałem też opinie że jak jest mnoznik fabrycznie zablokowany to juz kicha. No ale sam już nie wiem, jeszcze poszukam i popatrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo widziałem też opinie że jak jest mnoznik fabrycznie zablokowany to juz kicha.

To dotyczy tylko Throghbredów / Applebredów / Bartonów / Thortonów. Na Palomino można odblokować mnożnik łącząc mostki L1 lakierem przewodzącym.

 

Ja tam nie narzekam, 1.8 Ghz, na procku którego kupiłme za 100 zł  (fakt wc wyszło mnie 400zł ale to nie ważne  ).

Hehe, ja za swojego Duraka dałem 100zł + 55zł wentyl i zobacz jak chodzi ;) - więcej nie mogę chwilowo dać, bo ogranicza mnie zasilacz :-/ Edytowane przez luk1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym pewnie więcej z niego wycisnął, ale zasiłka badziewna i nie trzyma dobrze napięcia, gdy dam mu żeby chodził na 1833 to sie sam system resetuje, na niżyszych taktowaniach tego nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...