Skocz do zawartości
devildriver

Neostrada... Czy Monitorowana Siec ?

Rekomendowane odpowiedzi

Przy takiej liczbie uzytkownikow neostrady nie jest to wykonalne. Oczywiscie regulamin zlamiesz. Byly przypadki ze ten kto nie przestrzegal regulaminu byl karany...no ale po co TP ma sie bawic w takie głupoty, wprowadzila limity by przestac sie martwic dzieleniem sygnalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem niedawno byl przypadek: dzwoni kobieta i pyta czy jest dozwolone rozdzielenie neostrady na 2 mieszkania, oczywiscie jest to nie zgodne z regulaminem, na to ona, to ja chcialabym zglosic ze moj sasiad ma takie polaczenie. I tak do sasiada zapukali technicy. Niestety mial zlosliwa sasiadke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to nie zgodne z regulaminem, ale wykryć tego raczej nie mogą. Ja mam już ponad rok dzieloną neostradę na 3 komputery i nie ma żadnych problemów, chyba że tak jak napisali koledzy wcześniej ktoś cię podkabluje.. :blink:

Edytowane przez Griszman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się pieklić tylko nie wpuszczać do domu i tyle :)

Siłą się nie wbiją a jak chcą przyjść to się wcześniej muszą umówić - takie są zasady więc nie ma się czego obawiać :D

Posłuże się cytatem troszkę przezemnie zmodyfikowanym ;)

"Chałupę spalić, a sąsiadkę pod lód" - niech ma darmową wycieczkę nad morze :lol:

Edytowane przez Damiano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem niedawno byl przypadek: dzwoni kobieta i pyta czy jest dozwolone rozdzielenie neostrady na 2 mieszkania, oczywiscie jest to nie zgodne z regulaminem, na to ona, to ja chcialabym zglosic ze moj sasiad ma takie polaczenie. I tak do sasiada zapukali technicy. Niestety mial zlosliwa sasiadke :)

1686725[/snapback]

heh ja bym ich wogole nie wpuscil bo i po co... nawet psow mozna nie wpuscic a co dopiero tepse :D

 

[wspomnienia mode]

... ech, przypomnialy misie czasy dzwonienia z budki tepsy z karty serwisowej....

[/wspomnienia mode]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do noedawna myslalem ze nie mozna ale jeden moj kuzyn pracuje w tpsa i powiedzial mi ze jest taka mozliwosc... Nie wiem moze jakas czesc adresow arp jest zapisywana w ramce czy jakos tak ale tak czy inaczej jakby chcieli to by pewnie znalezli :P ale po co?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie?

W jaki sposob TP ma sie skumac że ktoś dzieli net poza lokal :lol:

Przeciez kazdy moze dzielic neo w lokalu jak chce wiec skąd mają wiedziec czy jest podzielone w lokalu czy poza lokal. Myslcie logicznie ;)

To sie da sprawdzic organoleptycznie :] Czasem ludzie ktorym ktos udostepnia net dzwonia podkablowac np na zlosc ze net nie dziala lub dziala slabo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietajcie o TTL :P czyli praktycznie moga zablokowac/wykryc dzielenie lacza ... i mysle ze kiedys wkoncu im sie zachce to zrobic ;) (oby)

 

pozdrawiam

korall

1691172[/snapback]

boze popatrz co pisze Sparrov a pozatym ttl da sie podbic!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie podbic ..ale rozne systemy ustawiaja inne ttl pakietu potym mozna rozpoznac ile kompow jest w sieci za modemem. pozatym tepsa ma prawo miec dostep do zakonczenia abonenckiego!! ( tak moga wejsc do mieszkania i oblookac przy gniazdku i modemie/routerze!!)

 

pozdrawiam

korall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie podbic ..ale rozne systemy ustawiaja inne ttl pakietu potym mozna rozpoznac ile kompow jest w sieci za modemem. pozatym tepsa ma prawo miec dostep do zakonczenia abonenckiego!! ( tak moga wejsc do mieszkania i oblookac przy gniazdku i modemie/routerze!!)

 

pozdrawiam

korall

1692459[/snapback]

az tak dobrze sie nie znam ale co to da ze wiadomo ile kompow jest w sieci?? prezciez te kompy moga byc w jednym mieszkaniu...chyba nie da sie wykryc czy komp jest w drugim mieszkaniu czy nie prawda??

 

a co do wejscia..moga mnie pocalowac gleboko w tylek..nie chce - nie wpuszczam i koniec..maja prawo..heheeh..dobre sobie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukk tak maja prawo przeczytaj umowe o swiadczenie uslug telekomunikacyjnych :P masz tam zastrzezenie ze tepsa ma prawo uzyskac dostep do zakonczenia abonenckiego!! niestety podpisales ty lub twoi rodziciele :P

 

zgodze sie ze wykryc sie nieda czy w 1 czy w wielu ...

ale jesli im sie zakce i tak beda wstaie cie odwiedzic/sprawdzic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukk tak maja prawo przeczytaj umowe o swiadczenie uslug telekomunikacyjnych :P masz tam zastrzezenie ze tepsa ma prawo uzyskac dostep do zakonczenia abonenckiego!! niestety podpisales ty lub twoi rodziciele :P

1692771[/snapback]

a ze tepsa sobie zastrzegła ze ma prawo to prosze bardzo..niech sobie ma..ale ja i tak nie musze ich wpuścić, gdyż ważniejsze jest Prawo Polskie niz jakies wymysły tepsy :) oczywiscie "nmormalnie" wiadomo ze sie wpuszcza..ale jesli np. dzielimy neo i nie chcemy akurat w tym momencie wizyty (aby zatuszowac) to "nic nie stoi na przeszkodzie" aby im zamknac drzwi przed nosem..no chyba ze przyjdą z nakazem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...