Skocz do zawartości
raven_ns

Program Do Monitoringu Transferow Po Lanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problemik otuz mamy siec lokalna i uzywam pewnie wszysktkim nam znanego - Du metera ktory pozwala mi zobaczyc z jaka predkoscia odbywa sie w danej chwili moj upload i download. Ja szukam czegos co przekazywalo by mi wiecej informacji chodzi o to ze interesuje mnie co dana osoba z LANa sciaga odemnie z kompa ? Jezeli znacie nazwe takiego programu to podajcie bede bardzo wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chcialem zakladac nowego tematu bo w sumie mam zblizony problemik,mianowicie:

czy jest taki programik ktory by mi wyswietlił kilka informacji o komputerach w lanie np:

ip,mac adress karty , ile jaki komp pobiera danych z internetu ,czy ma wlaczony komp.

Wszystkie kompy sa podlaczone do routera ! Jesli ktos wie skad takie cudo wziac to prosze o linka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim, którzy są podłączeni do sieci LAN program NetView.

Pokazuje liczbę włączonych kompów w sieci oraz listę wszystkich członków sieci wraz z informacjami kiedy ostatnio mieli włączony sprzęt i kiedy wyłączyli itd.

Poza tym pokazuje kto, kiedy i co od nas pobierał. Można również ograniczać dostęp do udostępnionych zasobów - np. że w jednym czasie mogą ściągać dwie osoby itp.

Edytowane przez PUNISHER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chcialem zakladac nowego tematu bo w sumie mam zblizony problemik,mianowicie:

czy jest taki programik ktory by mi wyswietlił kilka informacji o komputerach w lanie np:

ip,mac adress karty , ile jaki komp pobiera danych z internetu ,czy ma wlaczony komp.

Wszystkie kompy sa podlaczone do routera ! Jesli ktos wie skad takie cudo wziac to prosze o linka .

1701431[/snapback]

chyba najlepszy używałem go w mojej starej sieci lokalnej

http://www.anasil.net/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...