Skocz do zawartości
nrl

Wolfenstein (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

Z Onet.pl"

 

 

:blink: Myślicie, że to prawda czy zwykła kaczka dziennikarska. Do tej pory wszystkie informacje wskazywały na id Tech 4.

Imo może być to i prawdą bo przecież nie ma oficjalnego potwierdzenia ze nowy wolf bedzie jechał na idTech 4 ;]. Mnie tam to stuka bo grafa mi sie podoba ale jak ma być jeszcze lepsza (ale nie kosztem wydajności) to spoko. Skoro konsole bedą ciągneły idtech 5 to i dzisiejszy pc spokojne sobie z tym poradzi (ofc z większą ilością fps).

Jeżeli znów bede grał półprofesjonalnie w Wolfa (zupełnie jak w ET) to i tak grafa w MP bedzie wyglądała jak legoland.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie takie rzeczy jak obcinanie detali do maksymalnego minimum powinni ukrócić np przez dozór PunkBuster'em, przecież to najzwyczajniej forma czitowania tylko że legalna, na konsolach każdy gracz ma równie szanse, tam nie stosuje się indywidualnych configów, wszyscy mają to samo.

 

ps

z ciekawości napiszę do EB by poznać ich opinię w tej sprawie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie takie rzeczy jak obcinanie detali do maksymalnego minimum powinni ukrócić [...] przecież to najzwyczajniej forma czitowania tylko że legalna, na konsolach każdy gracz ma równie szanse, tam nie stosuje się indywidualnych configów, wszyscy mają to samo.

:lol2: :lol:

 

gralem w roznych turniejach i ligach, za czasow Q1, Q3, pozniej RTCW:ET , i takich glupot nie slyszalem :)

 

Oczywiscie istnialy rozne przegiecia jak podmienianie skorek domyslnych, czy wszelkie boty, wh i inne. ale to jest wlasnie genialne w grach ID ze mozna zmieniac w ustawieniach aby grac jak najskuteczniej.

 

No offence HiS ale domyslam sie ze jestes niezlym low-skillem skoro postrzegasz configi jako forme oszukiwania. No chyba ze znasz e-sport jedynie z konsol , ale sorry, nie od nich sie wszystko zaczelo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to i ja wolałbym cvar locka ale wiem ze inni tak grają to po co mam sobie utrudniać życie ? ;]. Zresztą na stronach klanowych czesto ludzie dawali swoje cfg ;].

Mnie denerwuje ze czegoś takiego jak brightness nie da sie zablokować - nawet z cvarlockiem masz opcje w sterownikach czy na monitorze możesz sobie to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol:

 

gralem w roznych turniejach i ligach, za czasow Q1, Q3, pozniej RTCW:ET , i takich glupot nie slyszalem :)

 

Oczywiscie istnialy rozne przegiecia jak podmienianie skorek domyslnych, czy wszelkie boty, wh i inne. ale to jest wlasnie genialne w grach ID ze mozna zmieniac w ustawieniach aby grac jak najskuteczniej.

 

No offence HiS ale domyslam sie ze jestes niezlym low-skillem skoro postrzegasz configi jako forme oszukiwania. No chyba ze znasz e-sport jedynie z konsol , ale sorry, nie od nich sie wszystko zaczelo :)

Zobacz, ukróćmy detale do minimum, wyłączmy cienie itp, zawsze widać więcej np przez krzaki. Zawsze bez zbędnych detali widzimy więcej. Ale imho nie powinniśmy się czepiać ludzi, którzy grają na swoich configach. Ja tam jakimś maniakiem cfg nie jestem, wystarczą mi bindy na zakup broni w zupełności. Reszta mnie nie interesuje.

 

Jak dla mnie formą oszukiwania są wh, aim bot'y i wszelkie inne cheaty to forma oszustwa.

 

 

Ciekaw jestem jak w nowym Wolfie będzie prezentował się multi, może ukaże się jakieś demko z jedną mapką do MP, jak kiedyś w BF2.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@His

 

PB zabrania wielu komend ktore by za bardzo namiesaly w grze, ograniczaja fov i inne sprawy tazke teoretycznie kazdy ma takie same mozliwosci

 

Dana opcja = dany przedzial dla kazdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT]To zależy co ukrócamy ;) Np. w Call of Duty 4 ponoć da się wyłączyć całkowicie trawę, a to przecież spore ułatwienie, . Zmiana rozdzielczości tekstur,wyłączenie cieni czy to w RTCW, czy ET,bądź CS nie jest dla mnie żadnym czitowaniem.To samo tyczy się zwiększania jasności czy gamma. [koniec/OT]

 

Co do silnika RTCW 2 jakim niby ma być ID_Tech to raczej w to wątpie. O RTCW 2 już słyszałem wcześniej niż o Rage czy DOOM4. Więc pracę też mogli zacząć wcześniej. Ale jakby to nie wyglądało i będzie grywalne to i tak kupię na 100%.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol:

 

gralem w roznych turniejach i ligach, za czasow Q1, Q3, pozniej RTCW:ET , i takich glupot nie slyszalem :)

 

Oczywiscie istnialy rozne przegiecia jak podmienianie skorek domyslnych, czy wszelkie boty, wh i inne. ale to jest wlasnie genialne w grach ID ze mozna zmieniac w ustawieniach aby grac jak najskuteczniej.

 

No offence HiS ale domyslam sie ze jestes niezlym low-skillem skoro postrzegasz configi jako forme oszukiwania. No chyba ze znasz e-sport jedynie z konsol , ale sorry, nie od nich sie wszystko zaczelo :)

:lol:

w ET można tyle nazmieniać że staje się to zwykłym cziterstwem, z ekranu może zniknąć ponad 50% detali jak nie więcej, masz dosłownie jedną wielką rozjaśnioną plamę- wszystkich graczy jak na patelni i to niby nie jest oszukiwanie? i mam głęboko w (****) zasady "esportu" bo widocznie są poronione.

 

pewnie że też mam trochę przerobiony cfg ale z umiarem by ta gra w ogóle jakoś wyglądała,

a na serwerach publicznych gram dla drużyny a nie biegam jak idiota przez 30 minut szukając fraga...

 

obecnie w America's Army sporo ukrócono, polokowano możliwość zaawansowanego ingerowania w ustawienia gry i jest cacy, tak właśnie to powinno wyglądać w innych grach.

 

konkluzja: cvar block we wszystkich grach supportowanych przez punkbuster, tzn blokady takich wartości które wykraczają poza normę, bo jak narazie wiele w tym kierunku się nie robi lub te ograniczenia są zbyt liberalne...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa zapowiedź z nowym trailerem:

http://www.gamespot.com/pc/action/returnto...=topslot;link;1

 

Źle to nie wygląda ;). Dużo ciekawostek w tym arcie. Imo to zasługuje na uwage:

Online multiplayer is being developed in the same vein as in Wolfenstein: Enemy Territory, which inspired the more recent Enemy Territory: Quake Wars. Expect class-based, team-based gameplay as opposing forces do battle over control points. Only this time, you will be able to play with a whole lot of Black Sun-powered weaponry, supernatural abilities, and the veil itself.

Zapowiada sie naprawde dobrze ;). Oby MP było tak szybkie jak starty WOLF.

Ciekawy skrin z trailera :P

 

Dołączona grafika

 

Dodatkowo polecam onthespot od 3:01 min - wywiad na temat nowego Wolfika.

http://www.gamespot.com/shows/on-the-spot/...;om_clk=topslot

 

Zapomniałem dodać linka do nowych skrinów:

http://beta.gamespot.com/pc/action/returnt...tml?sid=6195258

 

Niektóre są naprawde dobre:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Imo grafa bardzo dobra i zarazem wystarczająca :). Dla mnie must have (jeżeli MP bedzie tak dobre jak w rtcw i et).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z gościem z Raven Software można się dowiedzieć jakimi to super mocami będzie dysponował B.J m.in, speed (co by szybciej biegał od osłony do osłony), bullet-time, itd. chyba chłopaki idą trochę w stronę Crysis'a no ale pożyjemy zobaczymy. Za znalezione złoto i kasę będziemy mogli sobie upgradeować bronie i moce, data premiery "When it's done". Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Wywiad z gościem z Raven Software można się dowiedzieć jakimi to super mocami będzie dysponował B.J m.in, speed (co by szybciej biegał od osłony do osłony), bullet-time, itd. chyba chłopaki idą trochę w stronę Crysis'a no ale pożyjemy zobaczymy. Za znalezione złoto i kasę będziemy mogli sobie upgradeować bronie i moce, data premiery "When it's done".

no wlasnie to cale kupowanie mocy i broni za kase mi nie pasuje!- takie troche jak w RE4, wole zeby wynikalo to z scenariusza gry, a nie z "budek z bronia i mocami" <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to cale kupowanie mocy i broni za kase mi nie pasuje!- takie troche jak w RE4, wole zeby wynikalo to z scenariusza gry, a nie z "budek z bronia i mocami" <_<

RE4 albo tak jak w Bioshock zobaczymy co wymyślą mnie już same super moce za bardzo nie pasują, ale zdam się na Raven i zobaczę jak to umieszczą w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

RE4 albo tak jak w Bioshock zobaczymy co wymyślą mnie już same super moce za bardzo nie pasują, ale zdam się na Raven i zobaczę jak to umieszczą w grze.

W bioshock kupowanie bylo uzasadnione fabula,a w nowym Wolf'ie widzisz kogos tam i mowisz: poprosze 2 ulepszone ckm'y i 2 nowe moce-......do bani,oby nie bylo powtorki z RE4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wzielo na wspomnienia i jeszcze sobie przypominam jak rowno 14 lat temu zagrywalem sie w Wolfestein-a 3D, na 386 DX - 40mhz - 4mg ramu - Trident 0,5mb - 200mb Maxtor %) (w tamtych czasach byl to komp za przeszlo 30 milionow)

 

Ale ten czas biegnie ... nie do uwierzenia :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4mg ramu

dożylnie ? ;)

grało się w W3D oj grało..

 

trzymam kciuki za Raven, oby dali radę, bo straszny sentyment do tego tytułu mam..

btw jak widzę tytuł RTCW to mi się przemowa Pitt'a z trailera Inglourious Basterds teraz kojarzy..

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

gra na pewno nie będzie się nazywać RCTW. Ponieważ rctw było powrotem do wolfenstein 3d (stąd return), następna część, która nie została ukończona została nazwana Wolfenstein: Enemy Territory (a nie rctw: et). Kolejna z części to Enemy Territory: Quake Wars. Ostatecznie najnowsza część będzie nazywać się Wolfenstein (lub Castle Wolfenstein). Po więcej zdjęć, filmów i materiałów zapraszam na:

 

http://forum.wolfteam.pl/viewtopic.php?f=10&t=1061

Edytowane przez Luk4ward

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, ale ET:QW jest w pewnym sensie kontynuacją. Niby ma bazować na tym co najlepsze w W:ET, czyli: grywalność, podział klas, współpraca (teamplay), gra na cele (coś rozwalić, coś naprawić), zdobywanie doświadczenia. To jest jakby rozwinięcie ET, ale w złą stronę :). I rzeczywiście w konsekwencji powstała zupełnie nowa gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widok z muszki, czyli mozna juz zapomniec o multi ktore bylo w rtcw/et :/

 

edit

i do tego jeszcze beda super moce nazistow w multi, eeeh...

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widok z muszki, czyli mozna juz zapomniec o multi ktore bylo w rtcw/et :/

tutaj wielka lypa.

edit

i do tego jeszcze beda super moce nazistow w multi, eeeh...

A to mi nawet styka. Pewnie na dniach wyjdzie wolfpr0 i zbędne rzeczy bedą pozmieniane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym co zobaczylem, to dla mnie jest cod (no nawet celownik tem sam, i granaty wygladaja na zywcem wyjete z cod2 :D ) + voodoo, a myslalem ze bede mogl sie przerzucic na ta gre :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pr0mode to załatwi ;). Wywali zbędne ciach!ły jak "celowanie" z muchy i w ogolę dostosuje gameplay do potrzeb rasowego mp. Poza tym grafa bardzo podoba, bronie co pokazali + nadnaturalny klim. Wiec powinno być ciekawie nie tylko w MP. Ja sie nie mogę doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...