Skocz do zawartości
nrl

Wolfenstein (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym "jak chcesz grać przy takim rozrzucie w ruchu" :ploom: To normalne jest, że jak człowiek się rusza, to jest większy rozrzut :neutral:

Nie masz pojęcia o ET/RCTW to po co piszesz o tym? To jakbyś w arcade chciał sima. W nowym wolfie bez przyrządów celowniczych odległość którą w ET traktuję jako niewielką w Wolfie jest za duża aby skutecznie strzelać bez muszki. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę realizmu w arcade nie zaszkodzi... nie grałem w Wolfa2, wiec nie wypowiem się, czy przesadzili z rozrzutem czy nie. Poza tym o gustach i guścikach się nie dyskutuje.

 

Mimo, że ostatnio nie jestem na czasie ale to już nowy Wolfenstein wyszedł? :blink:

 

 

PS: A no fakt zapomniałem torrenty :lol:

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałeś w QW to dostrzeżesz duże podobieństwo (movement, hitbox, animacja) takie QW z trzema klasami (inż,medyk, żołnierz-prawdę mówiąc myślałem że będą jeszcze 2 kolejne w full wersji) i bez pojazdów, a więc mniej się dzieje, znacznie mniejsze mapy, taka zwykła strzelanka bardziej jako dodatek do SP i pod konsole.

 

z wolfenstein.pl

Szczegóły rozgrywki

- Nie można być wychylonym i jednocześnie strzelać

- Z Mp40 potrzeba przynajmniej 4 trafień w głowę aby zabić przeciwnika

- Medyk może wydać tylko 2 apteczki na pełnej mocy

- Inżynier może wydać tylko 2 paczki z amunicją na pełnej mocy

- Configi serwerowe z QW pasują również do Wolfenstein

Czyli artylerzysty i raczej szpiega również, nie będzie.

 

Czas zapomnieć o Wolfenstein.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha, ale star wars. w DLC beda tez miecze swietlne. ciekawe czy panzerfaustem bedzie mozna powalic postac jednym strzalem.

Chryste... Nie rozumiem dlaczego ludzi tak ciagnie do komentowania gier ktorych nie znaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym komentowal juz po zakupie to musialbym sklamac, bo wstyd sie przyznac ze dalo sie ~100zl za gniot.

dlaczego zaraz nie znaja. zeby gre poznac trzeba odrazu w nia grac? nie kazdy ma ten przywilej. ale widze ze miecze swietlne sa na topie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak by się trochę jeszcze poznęcać :lol2:

 

Nowy wolf w oczach "esports"

 

http://www.esports.pl/news/Beta-MP-Wolfens...03/strona/1/kom

 

Stare to raz. Dwa nie podoba Ci się - nie graj.. proste? Nie rozumiem Twojego whine'u ;D Ludzie krytykują, bo myśleli, że dostaną drugie ET, a tu niestety. Na MP się jakoś strasznie nie zawiodłem, głównie dlatego, że się nie napalałem. Im większe oczekiwania, tym większe rozczarnowanie... I nie rozumiem ciągłego narzekania na ET:QW... Wg mnie na chwilę obecną jest to gra równie dobra jak ET. Promod naprawił wszystkie niedociągnięcia w QW więc.... dlaczego nie miałoby być tak z Wolfem?

Edytowane przez Graver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co stare? 6 dni temu -TO RAZ.

QW jest średni a Wolf jeszcze gorszy bo jeszcze bardziej ubogi- to dwa!

Promod dla QW nic nie zmienił, gra nadal ma słabą scene - to trzy! :lol2:

 

Ludzie krytykują bo dostali drętwy MP pełny nieprzemyślanych rozwiązań. Każdy się napalał bo nazwa Wolfenstein zawsze była i jest kojarzona z dobrymi produkcjami aż tu nagle pojawia się producent który podchodzi do sprawy jak amator.

Sama technika gry razi po oczach i uszach, fatalny dźwięk, nieszczególna grafika zdecydowanie gorsza niż w QW, kiepska animacja, ponownie kiepski system hitboxów, strzelanie to loteria, gra capi konsolą i jeszcze ktoś się dziwi skąd te uwagi wobec gry.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie :( ;)

 

------------------------

Reakcja Activision na wyciek.

 

http://gry.wp.pl/wiadomosci/id-software-ba...ne,44707,1.html

 

id Software bardzo zdenerowane

Activision jest bardzo zdenerwowane faktem, że do sieci wyciekła nieoficjalna wersja multiplayera najnowszego Wolfensteina i szykuje konsekwencje dla wszystkich graczy u których wykryje jej kopię.

 

Na początku Activision chce zacząć od banowania użytkowników forum, którzy przyznali się do posiadania nielegalnej bety, dodatkowo do akcji ma wkroczyć prawny oddział firmy, który może wyciągnąć znacznie poważniejsze konsekwencje.

 

"Dowiedzieliśmy się, że w piątek 31 lipca wyciekła nieoficjalna wersja Wolfenstein Multiplayer i jest teraz nielegalnie rozpowszechniana ze złamaniem NDA przez mirrory umieszczone w Internecie. Muszę ostrzec każdego iż dział prawny Activision podchodzi do tej sprawy bardzo poważnie.

 

To samo dotyczy forum. Jeśli ktoś wspomni, że uzyskał tę wersję, oznacza to iż otwarcie przyznaje się do jej nielegalnego pozyskania i zostanie natychmiast zbanowany. Zostaliście ostrzeżeni.

 

Odnośnie do każdego materiału, screena i komentarza umieszczonego tutaj i w całym Internecie ważne jest, aby pamiętać iż żadne z nich nie zostało stworzone na podstawie wersji gry, która jest ukończona lub gotowa do sprzedaży.

 

Obecnie jedyne co możemy zrobić to kontynuować naszą pracę nad grą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaaasne. latwiej ukarac tych co mają bete niz tych co ja wpuscili do sieci. bo na dobra sprawe jest to niewykonalne. ta sama sytuacja tyczy sie piractwa na sofcie.

zapewne wyzsza cena gier poprawi sytuacje buahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee... to nie był zwykły shooter tylko shooter z klimatem ;) a z filmiku wynika, że czeka nas dwupłaszczyznowa masowa eksterminacja wrogów :D poszli bardziej w stronę Necrovision'a niestety...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, bo poprzedni Wolf nie był zwykłym shooterem :rolleyes:

Ja bym to ujął inaczej :> Poprzedni Wolf był oczywiście zwykłym shooterem, ale autorzy doskonale wyważyli proporcje pomiędzy s-f oraz realiami II WW. Czerpiąc z historii i mitów krążących na temat niemieckiej wunderwaffe stworzyli świetnego Fps, który pomimo iż ocierał się o fantastykę sprawiał wrażenie gry twardo osadzonej w ówczesnej rzeczywistości. RTCW na mojej prywatnej liście jest bardzo wysoko. Niestety jak patrze na nowego Wolfa nie czuję przekonania, że to będzie godny następca poprzednika. Gra wygląda na przebajerzoną, przenoszenie się pomiędzy wymiarami jest po prostu śmieszne (dobre dla Prey lub Soul Reaver ale nie tu), nie wspominając już o super-hiper giwerach przypominających te z UT III lub Bioshock. Nie twierdzę że nowy W nie będzie grywalny, ale spodziewałem się czegoś innego, a po obejrzeniu wszystkich trailerów, screenów i przeczytaniu zapowiedzi mam dość mieszane uczucia. Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie Q4 bardzo podobał, oprócz levelu gdzie się jezdziło czołgiem. Na prawdę nie wiem, czemu Q4 jest tak odbierany, kawał porządnego prostolinijnego shootera, właśnie takiego w jakich specjalizuje się Id. Mam nadzieję, że nie zmienią podejścia. Ja lubię ich tytuły właśnie za prostotę, nie kombinowanie, nie mieszanie innych gatunków. Fajne giwery, dobra rozwałka, dobry klimat i nic więcej nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz k@rwa mać. Mp zapowiada sie na konsolowy krap ;( a sp na ostatnim filmiku nie takie złe. Ja poczekam na officjalne "zdjęcia" z mp i po nich ocenie czy warto to kupić... No chyba ze wydadzą demo mp jak to zrobili w przypadku QW czy RTCW1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...