Skocz do zawartości
siwy_bos

Geforce 2 Mx 440 Na Quadro 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy taka operacja jak w topicu jest możliwa ?? Wiem że na tweaku są jakies tematy o tym ale są one troszeczke nieaktualne. Czy ktoś byłby uoprzejmy powiedzieć mi o tym ze świeżym doświadczeniem jak to zrobić i czym.

A jeżeli był już taki topick to bardzo przepraszam ale jakoś nie doszedłem do niego przez 30 minut szukania.

Edytowane przez siwy_bos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak dobrze że się spytałem. :) A jak szukałem na google to mi pisało że trzeba strowniki , program i niewiadomo co jeszcze zainstalować a to takie proste się okazało :) Dzięki Wielkie :)

1688620[/snapback]

Sorki za offtop.Ale co to daje?Jakiś wyrażny wzrost wydajności??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz ..... jak to dokłądnie zrobić ??? mam riva tuner 2.0 ..... gdzie szukać tego ???

1737786[/snapback]

Niewiesz niekombinuj bo coś zepsujesz.

Na początek proponuje przejżeć zasoby naszego forum oraz użyć wyszukiwarki np.google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

durek jakbyś nie zauważył to On napisał że przeglądał już zasoby forum i jak szukał w googlach to znalazł że trzeba różne cuda wyrabiac z geforcem i sterami...może zamiast zwracc uwage innym byś najpierw sam dokładnie czytał posty, co? :)

i nie wiem czemu niektórzy użytkownicy są tacy jakby to nazwać....chamscy człowiek założył topic już odpowiedziało mu kilka osób i w pewnym momencie jak pytaj gdzie co się znajduje żeby to zmienić ( jak w tym pzypadku) to mu mówią niektórzy użytkownicy...użyj szukajki albo sprawdź w googlach....ludzie jak coś komuś tłumaczycie to do końca :) pozdro

Edytowane przez kisiel91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze :przerabianie GFMX4xxx na Quadro to BEZSENS,przyrostu wydajności w grach to nie da,a moze wręcz spowolnić kartę.

Po drugie: ta karta jest w ogóle kiepska więc raczej lepiej ją podkręcic niż kombinować z modami.

Po trzecie: trzeba użuć odpowiednich sterowników -nowe sterowniki są zabezpieczone przed modyfikacją i nie da się ich spatchowac za pomoca RT.

Po czwarte: zmiana Device ID za pomocą rivy niczego nie zmienia oprocz NAZWY karty-wszystkie dodatkowe opcje w zakładkach (OpenGL) są zablokowane.

 

Wbrew pozorom przerobienie karty nie jest takie proste-przerabiałem kilka modeli(różnych ale akurat nie MX z powodow jakie podałem wyżej) i wiem o czym mówię.

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...