Skocz do zawartości
Maks!

Sound Blaster Audigy 2 Oem

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. małe pytanie, co warto kupić, u mnie w sklepie, w którym zawsze kupuję części Audigy 4 OEM stoi po 221.00 zł, a Audigy 2 nie mają w ogóle, tylko 2ZS video, która to już cenowo mnie raczej dobija trochę. Co polecicie? Brać tego Audigy 4, czy może z wysyłkowej wziąć 2 OEM? Generalnie chodzi mi o to, czy jest między nimi duża różnica w jakości słyszanego dźwięku, a zaznaczam, że zwracam na to dużą uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. małe pytanie, co warto kupić, u mnie w sklepie, w którym zawsze kupuję części Audigy 4 OEM stoi po 221.00 zł, a Audigy 2 nie mają w ogóle, tylko 2ZS video, która to już cenowo mnie raczej dobija trochę. Co polecicie? Brać tego Audigy 4, czy może z wysyłkowej wziąć 2 OEM? Generalnie chodzi mi o to, czy jest między nimi duża różnica w jakości słyszanego dźwięku, a zaznaczam, że zwracam na to dużą uwagę.

Pamietaj tylok jedno Creative nie wspiera wersji OEM wiec nie pomoga CI jesli bedziesz mmial z nia problemy !! Ja mam A2 OEM i wiem jedno Nigdy wiecej OEM :) :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamerzam kupic sluchawki Syberia ale mam dziadowa zintegrowana karte dzwiekowa AC97. Nie wiem jaka dzwiekowke wybrac. Czytalem ze Syberia obsluguje dzwiek surround 7.1 wiec pewnie potrzebna mi bedzie karta 7.1 ale jaka? Czy SB Audigy2 OEM wystarczy aby w pelni wykorzystac mozliwosci tych sluchawek? Bede ich uzywal do gier i muzy. Nie znam sie zabardzo na tego typu rzeczach ;)

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=178506&st=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm raczej Creativa kupuje sie dla EAXu :) Paradoks polega na tym ze 80% u mnie czasu creative odtwarza muzyczke a moze w 20% produkuje sie dla EAXu i te 20% nie pozwala mi sie pobawic kXem :) i takze te 20% wplywaja na to ze nie chce wiecej slyszec o OEMie :) ale to moje wlasne przemyslenia . Jesli ktos cchce miec tania karte do sluchania muzyczki to Audigy + kX to pomysl rozsadny zwlaszcza djako altenatywa dla karty onboard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie dotyczace bubla jakim jest sba2 oem. Czy u wszystkich posiadaczy tej karty aby po fotmacie zainstalowac windowsa xp sp2 trzeba wyjać owa karte. Jezeli tego nie zrobiłem tzn nie wyjelem karty to instalacja sie zawieszała. To juz kolejny ptroblem z ta karta i firma creative. Chyba ja sprzedam i juz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie dotyczace bubla jakim jest sba2 oem. Czy u wszystkich posiadaczy tej karty aby po fotmacie zainstalowac windowsa xp sp2 trzeba wyjać owa karte. Jezeli tego nie zrobiłem tzn nie wyjelem karty to instalacja sie zawieszała. To juz kolejny ptroblem z ta karta i firma creative. Chyba ja sprzedam i juz:)

uuu z tego co sobie przypominam to zainstalowalem winde z moim bublem :) widze ze kazda A2 OEM ma cos innego do zaoferowania . Tez chetnie bym ja sprzedal ale nie ma alternatywy w tym momecie X-Fi jeszcze jest za drogie ( a nie kupie X-Fi OEM chocby kosztowala 200pln :F ) a z pozostalych produktow Creative sie chyba wycofuje. Pozostaje sie meczyc z tym bublem i czekac az X-Fi stanieje do rozsadnego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez kazdy sam instaluje sobie ta karte :P

Heh jasniej plz :blink:

Czym sie roznia te wszystkie sołndblastery?! Audigy SE OEM, Audigy2 SE OEM, Audigy2 OEM, Live?

Zamierzam kupic sluchawki syberia i do tego jakas niezla karte do 120zl. Chyba A2 Oem jest dobra.

Edytowane przez Mr X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi wywala w foobarze taki komunikat

 

INFO (CORE) : startup time: 181 ms

ERROR (CORE) : Failed to load DLL: foo_output_asio(exe).dll, reason: Unable to load DLL.

 

 

Mam sterowniki Audigy4.02, myslalem ze moze pojdzie skoro kolega ichladen zainstalowal na oryginalnych creativa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym uzyskać porade czy Adigy 4 Retail jest warta swojej ceny (290zł) i czy lepiej kupić ją zamiast Audigy 2 ZS? Prosze o konkretną odpowiedź. Najlepiej kogoś kto dobrze zna sie na sprzęcie audio. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ktoś mi wyjaśni co mam zrobic by moje ustawienia odległości głośników w zakładce THX Setup Console, nie resetowały się po ponownym włączeniu komputera?

Gdy nie mam tych wartości poprawnie wprowadzonych nie da się oglądać w systemie 5.1 fimów, muzyka zresztą też gożej wypada.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos odpowie mi na poje pytanie? :mur: Dlaczego nie ma w zadnym sklepie (nawet jak jest to i tak nie ma - brak towaru) SB Audigy2 OEM :?: Wycofali ja z produkcji? Chcialbym ja kupic. Chyba niezla karta :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooooo :cry:

A jest jakas w tej cenie i podobnych parametrach :?:

W ogole to jest duza roznica miedzy takim SB a AC97 :?:

 

różnica nawet dla muzycznego ignoranta jak ja, jest miażdżąca :mrgreen:

na korzyść SB oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja wycofali? Dobra karta, kazdy chcial ja kupic (przynajmniej ja ;)) a tu ni ma. Moze ktos chcialby ja (mi) sprzedac? ;) Na allegro jest kilka. Byla sobie pewna licytacja i doszla do 11zl ale... zostala przerwana bo koles uszkodzil ja przy demontazu :P OMG

Czy ta karta odciaza procesor? Jest duzy spadek fpsuf w grach?

Edytowane przez Mr X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzisiaj ją wyrwałem. SB Audigy 2 OEM - 199zł wraz z przesyłką. Gdzie? Odsyłam do ESC.PL.

Jeszcze nie podpiołem. Dziś to zrobie i zobaczę czy hula.

W zestawie śledz z portem i płyta ze sterami. Złącza nie pozłacane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 98% gościu ją sprzedał i dlatego tak napisał :>

Albo slabo licytacja szla i zrezygnowal. Hmm jak mozna uszkodzic karte przy wyjmowaniu? Chyba ze zebami to robil :lol:

Zeczywiscie jest na esc.pl ale nie OEM czyli drozej. Kosztuje az 179zl.

Czym sie roznie OEM od nieOEM :?:

Edytowane przez Mr X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeczywiscie jest na esc.pl ale nie OEM czyli drozej. Kosztuje az 179zl.

Czym sie roznie OEM od nieOEM :?:

Nie pisze OEM ale to OEM. Karta, stery i śledz w woreczku.

Zainstalowałem. Chodzi za....ście. Od razu widać róznicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...