Skocz do zawartości
fipa

Titan D5TB (3)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zakładam do niego regulator obrotów za 10 zł w takim sklepie w mojej miejscowości. Ile puścic go na maxa żeby się nie spalił? Zakładam, że czasem (do lepszych gier ) będę go podkręcał, a tak do windowsa czy mp3 to spuszczał na mniej. Normalnie chodzi na 2900 obr na minute. Proszę o szybką odpowiedż. Na przykład do 3DMarka to będę go puszczał na maxa, żeby procka lepiej podkręcić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakładam do niego regulator obrotów za 10 zł w takim sklepie w mojej miejscowości. Ile puścic go na maxa żeby się nie spalił? Zakładam, że czasem (do lepszych gier ) będę go podkręcał, a tak do windowsa czy mp3 to spuszczał na mniej. Normalnie chodzi na 2900 obr na minute. Proszę o szybką odpowiedż. Na przykład do 3DMarka to będę go puszczał na maxa, żeby procka lepiej podkręcić...

przy około 2000 obr/min jest już dość cicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi na 2400 i jest cichszy nish wentylatorek na radeonie wiec nizej niema sensu, u Ciebie na gf4 bedzie podobnie. 2400 obrotow to natyle duzo ze podczas grania dlugiego procek sie nieprzegrzewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz farta bo trafiles na taki potencjometr ktory ma kolo 2w lub wyzej, ja trafilem na taki ktory sie shajcowal i wporo zauwazylem, bo na moim starym duronku bylo 93 stopnie ! 8O wyrwalem kabel z zasilania i nic si eniestalo pozatym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...