Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedawno kupiłem sobie GoW i musze powiedzieć że bardzo mi się spodobała. Wszyscy pisali, że jest krwawa, no według mnie krwawa to ona nie jest :) Dwa dni temu przysiadłem u kolego na 15min. w GoW 2 i to jest to co tygrysy lubią najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze swa posty, ale mam problem. Trochę glupi, ale jest. Jestem w drugim akcie. Przyszedłem do jakiegoś obozu, gdzie są ludzie, jakiś kolo dał mojemu koleżce kluczyki od samochodu. I postawili mnie na ulicy razem z Dominicem i każą mi dojść do jakiegoś checkpointa nad rzeką, czy przejść rzeke jakoś tak. I tu pojawia się problem Ide ta ulicą i w jednym miejscu leży kupa gruzu i nie moge przejść, więc kulturalnie skręciłem w lewo, ide sobie dalej a tam znowu przejście zawalone gruzami. Nie mogę się cofnąć bo brama jest zamknięta. Pomożecie? Gdzie trzeba iść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chciałby spuścić manto szarańczy we dwóch?

Przeszedłem na dobrą stronę mocy, zarejestrowałem konto i szkoda mi darmowego okresu, a póki co mam tylko GoW ;]

Poziom trudności średni, bo już nie chce mi się po raz trzeci przechodzić gry w singlu, tylko po to by odblokować trudny.

Ostrzegam od razu, że mam radiówkę z dość wysokim pingiem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...