Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam :) Wraz z .:RoGeR:. grało się wyśmienicie :) Opcja coop jest boska, ale tylko po live wraz z obowiązkowym headsetem !! Tak powinno się przechodzić większość - współpracą. Jeden czyści lewą stronę, drugi prawą :) .:RoGeR:. dziś też gramy ;)

 

PS Ach te akcje piłą mechaniczną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW pokonane przez Fife 07 i NFS Carbona http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,31831;core.html

Pod uwagę należy wziąć fakt, iż Gears of War to tytuł ekskluzywny dla konsoli Microsoftu, gdy reszta wymienionych produkcji została wydana na więcej niż tylko jedną platformę.

naucz się czytać ze zrozumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Kucyk daj sobie spokój! Lubisz zrzucać na czytanie ze zrozumieniem a może masz też dysleksje ( która się włącza dopiero gdy za każdym razem zrobisz bład)? Może lepiej już zacznij rzucać mięsem jak masz zrzucać na głupoty.

GoW spadło z pierwszego miejsca brytyjskiej multiplatformowej listy, a miejsce hitu na Xboksa 360, zajęła wszystkim dobrze znana FIFA 07.

 

GoW wylądowało na trzeciej pozycji, więc stale trzyma się podium. Drugą lokację zajmuje Need for Speed Carbon.

Na gry.wp lubią wyrywać z kontekstu coś ;)

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naucz się czytać ze zrozumieniem

 

Kucyk daj sobie spokój! Lubisz zrzucać na pisanie ze zrozumieniem

:lol:

a może masz też dysleksje ( która się włącza dopiero gdy za każdym razem zrobisz bład)?

przybij do mnie jeszcze raz w ten sposób, czekam

Może lepiej już zacznij rzucać mięsem jak masz zrzucać na głupoty.

może jednak ty pokrzyczysz, lubisz to robić Ludwiczku :lol:

Na gry.wp lubią wyrywać z kontekstu coś ;)

? :lol: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając juz czytanie ze zrozumieniem. Pisząc gdziekolwiek ze GoW zostal pobity przez taka fife07 :lol: , ktora ma na plecach mocna konkurencje w postaci pes, jest chyba lekkim nieporozumieniem ;)

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Pomijając juz czytanie ze zrozumieniem. Pisząc gdziekolwiek ze GoW zostal pobity przez taka fife07 :lol: , ktora ma na plecach mocna konkurencje w postaci pes, jest chyba lekkim nieporozumieniem ;)

Widzisz Ty zrozumiałeś o co mi chodzi. Wyciąganie z kontekstu słów by napisać w nagłówku taką głupotę :wink: Inni woleli się doczepiać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Gdyby GoW był multiplatformowy jak crapy EA, to nie miał by ŻADNEJ konkurencji, a te porownania do Fify i Carbona pokazuja jak bardzo GoW jest mocnym tytułem na jednej platformie.

Dla mnie to cud, że Carbona ktoś kupuje :wink: I pan "redaktor" mógłby przed nazwaniem FIFY 07 hitem na Xboxa zobaczyć oceny prasy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi juz na sama mysl o gow juz robi sie niedobrze. Wszedzie tylko gow gow jakby jakas inwazja kosmitow czy co. Jakby to jedyna gra na rynku byla. Ekscytacja podniecanie sie jakimis naklejkami promocyjnymi. Swoisty owczy ped

 

robi sie powoli szopka i maly cyrk z tym calym gow ktore jest jedna gra z wielu nie a nie jakims arcydzielem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi juz na sama mysl o gow juz robi sie niedobrze. Wszedzie tylko gow gow jakby jakas inwazja kosmitow czy co. Jakby to jedyna gra na rynku byla. Ekscytacja podniecanie sie jakimis naklejkami promocyjnymi. Swoisty owczy ped

 

robi sie powoli szopka i maly cyrk z tym calym gow ktore jest jedna gra z wielu nie a nie jakims arcydzielem

Ja nie wiem jak ty sobie wyobrazasz gre - arcydzielo, szczegolnie w dzisiejszych czasach.

 

... dlatego kupuje XO bo slinie sie na widok naklejek promocyjnych :lol:

 

puknij sie pan :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi juz na sama mysl o gow juz robi sie niedobrze. Wszedzie tylko gow gow jakby jakas inwazja kosmitow czy co. Jakby to jedyna gra na rynku byla. Ekscytacja podniecanie sie jakimis naklejkami promocyjnymi. Swoisty owczy ped

czyli musi chyba coś w tym być -skoro świat oszalał na punkcie Gears OF War.

 

Grałeś chociaż, że robi ci się nie dobrze?

 

Ostatnio zauważyłem bardzo dziwną rzecz, nawet najbardziej zagorzali fanatycy i wyznawcy pc :) kupują lub mają zamiar kupić xboxa 360. Normalnie w coś takiego bym nigdy nie uwierzył...

 

Mi pakowanie kasy w pc znudziło się kilka lat temu. Stwierdziłem, że wystarczy mi standardowy komp, a nie jakieś monstrum. Za zaoszczędzoną kase kupiłem wszystkie konsole poprzedniej generacji, no i teraz mam xboxa 360.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie kupilbym konsole, ale jest taki maaaly szczegol - brak kasy :lol:. A pan banned aka milion nickow jest znany z niesamowitej niecheci do konsoli i gier na te platforme.

 

Rzeczywiscie wiele osob ma racje, ludzie wchodza do tematu o GoW i rownaja gre z ziemia z powodu tekstur :lol:. Nie widzialem tej gry, nie gralem wiec sie nie wypowiadam. Na pierwszy rzut oka graficznie wyglada spoko, sama rozgrywka z filmikow na youtube nie zrobila na mnie wrazenia - moze przez to, ze na tych filmikach graja ludzie co chyba pierwszy raz pada w reku trzymaja i ledwo potrafili ustrzelic cokolwiek :lol:

 

karaluchos :lol: jaki nick jeszcze wymyslisz?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam oszoloma moderatora ktoremu staje jak mi da kolejnego bana

tak to jest jak male dzieci dostaja uprawnienia na forum

kolejne zalozenie konta to 3 minuty wiec jedynie na zlosc i fatyge upierdliwy moderator robi samemu sobie

Hehe, zdaje sie, ze dublowanie kont jest karane banem, wiec nie masz co liczyc na dluzsze zapoznanie sie ze swoim nickiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

taa te malolaty napewno sa swiadome tego ze to jest "unreal engine 3.0"....

 

po prostu gra sie ladnie prezentuje i jest naglosniona w mediach. Ja sam pojechalem z checia do MM w rzeszowie i pogralem w sumie z godzinke. I tez byly dzieciaki ktore tak szarpaly kontrolerem ze az ta hostessa musiala uspokajac. No ale to tylko dzieci....

 

Nie rozumie karaluchos w sumie o co ci chodzi. Masz pretensje do dzieci ze graja w GOW na standach ? (w sumie nie graja bo hostessy przestrzegaly tego zeby dzieciaki graly tylko w jakas denna scigalke arcadowa) Ale to malo istotne jest.

 

A jaki bedzie Killzone2 to nie pisz bo sie tylko osmieszasz. Ocenianie gry jaka ona bedzie na podstawie wlasnych marzen i oczekiwan to zenada kolego karaluchos. I kazdy ci to powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie karmcie Trolla (Karaluchos)

 

szkoda czasu na tego..Banite ;)

 

lepiej niech moderacja sie nim zaopiekuje

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie wiele osob ma racje, ludzie wchodza do tematu o GoW i rownaja gre z ziemia z powodu tekstur :lol:.

A z tymi teksturami to też piepszenie niewiernych :wink: Fakt, że w niektórych miejscach są słabszej jakości, ale w niczym to nie ujmuje grze. Czepiają się ci którzy koniecznie chcą się czegoś czepić. Zresztą ciekawe czemu nikt nie wspomina o miejscach gdzie teksturki biją na głowę wszystko co do tej pory widziałem na piecu =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc osob, ktora czepila sie tekstur (w tym i moja skromna osoba) oceniala gre bardzo wysoko. I nie przypominam sobie by ktos 'rownal gre z ziemia' z powodu tekstur jak to napisal Pioorek. ;) Na tym forum temat tekstur w grach jest bardzo czesto poruszany wiec nie powinno nikogo dziwic, ze i w tym topiku byla rozmowa o tym. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos tekstur

czy sadzicie ze osoba ktora nie ma pieca ,lub nie pogrywa na piecu bedzie grac w GOW i po jakims czasie powie : ..jakas ta tekstura brzydka na tle innych..;)

 

Tak naprawde jest to skrzywienie-syndrom gracza PC ,ktory ma juz we krwi ciagle ulepszanie i wyciskanie z GPU wszystkich sokow aby grafa lsnila

 

A taki nie "skazony" gracz bedzie sobie spokojnie gral szczesliwy ze ma fajna gierkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to cud, że Carbona ktoś kupuje :wink: I pan "redaktor" mógłby przed nazwaniem FIFY 07 hitem na Xboxa zobaczyć oceny prasy :wink:

on nie nazwał fify hitem na x-boxa, tylko ze fifa zajeła miejsce hitu z x-boxa, czyli zajeła miejsce GoW ;)

 

A w tym nic dziwnego nie ma, bo np. Gow wyszedł tylko na x360, PES na 2 konsole i PC, a fifa na wszystko co jest obecnie na rynku (od GameBoy'a Advance, przez DS, PSP, "czarnule" itd po x360. A oni licza sprzedane egzemplarze z wszystkich konsol - nic dziwnego ze FIFA jest 1st - tak jest co roku zresztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Wiekszosc osob, ktora czepila sie tekstur (w tym i moja skromna osoba) oceniala gre bardzo wysoko. I nie przypominam sobie by ktos 'rownal gre z ziemia' z powodu tekstur jak to napisal Pioorek. ;) Na tym forum temat tekstur w grach jest bardzo czesto poruszany wiec nie powinno nikogo dziwic, ze i w tym topiku byla rozmowa o tym. ;]

No, Santi dobrze napisal, ja tez mialem takie podejscie. Patrzylem na strone techniczna gry. Bylem ciekawy jak nowy unreal engnie generowal grafe i dywagowalem (a raczej mialem nadzieje) zeby na PC to wygladalo lepiej. Ale gre oceniam wysoko i pomimo ze DLA MNIE byla troche za monotonna, to walka wizualnie syci, i gra sie moze podobac, nie ma co tu kryc.

Niektorzy zapominaja ze tutaja kazda gra niwazne czy na PC czy jaka kolwiek konsole bedzie oceniana pod tym katem, a jak dodac do tego fakt ze nie kazdy moze zagrac a kazdy moze zobaczyc screeny czy takie "fist 10 minutes of GOW" w HD, - to nie ma sie co dziwic. Czy to sie komus podoba czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

on nie nazwał fify hitem na x-boxa, tylko ze fifa zajeła miejsce hitu z x-boxa, czyli zajeła miejsce GoW ;)

 

A w tym nic dziwnego nie ma, bo np. Gow wyszedł tylko na x360, PES na 2 konsole i PC, a fifa na wszystko co jest obecnie na rynku (od GameBoy'a Advance, przez DS, PSP, "czarnule" itd po x360. A oni licza sprzedane egzemplarze z wszystkich konsol - nic dziwnego ze FIFA jest 1st - tak jest co roku zresztą.

"GoW spadło z pierwszego miejsca brytyjskiej multiplatformowej listy, a miejsce hitu na Xboksa 360, zajęła wszystkim dobrze znana FIFA 07."

 

No tak i robi to ( ocenia hity na X36) na podstawie multiplatformowego rankingu :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"GoW spadło z pierwszego miejsca brytyjskiej multiplatformowej listy, a miejsce hitu na Xboksa 360, zajęła wszystkim dobrze znana FIFA 07."

 

No tak i robi to ( ocenia hity na X36) na podstawie multiplatformowego rankingu :-|

dobra to inaczej

 

"GoW spadło z pierwszego miejsca brytyjskiej multiplatformowej listy, a miejsce hitu na Xboksa 360, zajęła wszystkim dobrze znana FIFA 07."

 

czyli

 

"GoW spadło z pierwszego miejsca brytyjskiej multiplatformowej listy, a jego miejsce, zajęła wszystkim dobrze znana FIFA 07."

 

Poprostu Gow w pewnym tygodniu sprzedawal sie na jedna konsole w wiekszej ilosci egzemplarzy niz fifa na wszystkie platformy razem wziete! No ale w koncu ludzie nakupowali sie tego i potem fifa znow wrocila na miejsce pierwsze, zwalajac z tej pozycji "hit z Xboxa" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

nic dziwnego ze FIFA jest 1st - tak jest co roku zresztą.

dorzuc do tego fakt, ze FIFE06 mozna w Tesco kupic za 15 Funtow ;)

a GOW cos kolo 40...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taką nietypową prośbę związaną z tą grą. Zamierzam niedługo rozpocząć pracę nad figurką Marcusa Fenixa . Figurka będzie w skali około 1:9 (jakies 200 mm). Do zrobienia figurki uzyję profesjonalnej masy Magic Sculp (1kg około 180zł) a jako szkielet i wewnętrzne wypełnienie drutu miedzianego i glinki polimerowej FIMO-SOFT. Obróbką narzędziami dentystycznymi, dremelem i pilnikami.

 

Ponizej mozecie zobaczyc figurkę zrobioną własnie z Magic Sculpa:

 

http://www.planetfigure.com/forums/index.php?showtopic=5533

 

a tutaj widać w duzym uproszczeniu cały proces powstawania (czyli drut miedziany + manekin i na to kolejno detale)

 

http://www.planetfigure.com/forums/index.php?showtopic=11803

 

Prosba dotyczy materiałów referencyjnych do Marcusa. Od razu mówię że przekopałem internet wszerz i wzdłuż i wszystkie screenshoty czy concepty z gry które gdzies były zamieszczone juz mam. Problem w tym ze nie pokazują one Marcusa ze wszystkich stron dosyc dokładnie a chcialbym zeby ta figurka wiernie odwzorowywała detale (tzn zgodnie z oryginałem).

 

Jesli więc ktos ma aparat cyfrówkę i oczywiscie xboxa i GoW-a i bedzie chciał mi pomóc to byłoy miło. Po prostu chodzi o zrobienie zdjęc postaci z wszystkich mozliwych ujęć najlepiej maksymalne zblizenia. Moze w trybie single-cooperative się da drugim graczem zdjąc takie shoty z monitora/dobrego tv lub rzutnika. Pomocne byłyby tez zdjęcia z cutscenek realtimowych (w cutscenkach obiekty podmieniane są na dokładniejsze niz w samej grze)

 

Jesli więc ktos będzie miał mozliwosci sprzętowe i na tyle czasu i chęci by pomóc to proszę o przesłanie zdjęć na maila: azakiel@poczta.onet.pl

 

w przeciwnym wypadku będę musiał troszkę improwizować przy robieniu pewnych elementów figurki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...