Skocz do zawartości
sebi0104

Pobór Mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak napiecia byly mierzone miernikiem bo progamy przeklamuja az sie zdziwilem bios i speed fan wskazuja mi 11,92/11,86 gdzie miernik j/w. wiec chyba miernik ma racje prawda????

1701127[/snapback]

Jeżeli tak to możesz spać pokojnie, sprwadź jeszcze tylko pozostałe napięcia (+5V i +3.3V). W razie czego możesz skorzystać z małej pomocy

 

http://forum.zenfist.pl/viewtopic.php?t=33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze jedno ptanko.Wymienilem zasilacz na jaki juz wiadomo wyzej bylo pisane i teraz w biosie mam cos takieg -5v NONE czyli nie posiada on zasilania -5v <zaś speed fan pokazuje linie -5v ze niby jest 3,55> i czy moja plyta je potrzebuje skoro w biosie jest ze go brak????I jak moge wiedziec za co odpowiada ta linia???Czy jej brak moze mi uszkodzic sprzet??

Edytowane przez sebi0104

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze jedno ptanko.Wymienilem zasilacz na jaki juz wiadomo wyzej bylo pisane i teraz w biosie mam cos takieg -5v  NONE    czyli nie posiada on zasilania -5v <zaś speed fan pokazuje linie -5v ze niby jest 3,55> i czy moja plyta je potrzebuje skoro w biosie jest ze go brak????I jak moge wiedziec za co odpowiada ta linia???Czy jej brak moze mi uszkodzic sprzet??

1702749[/snapback]

Spokojna głowa. Linia -5V była kiedyś używana przez gniazda ISA ;] Teraz nie jest już do niczego potrzebna, a speed fan zawsze bajki pokazuje (do wyboru... napięcia baterii, pamięci, chipsetu albo inną anomalie :lol: ).

 

Jednym słowem> -5V nie jest do niczego potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...