Skocz do zawartości
mars77

Hisx800gto Czy Leadtek6800gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

jasne, że 6800gt, pisze to jako fan ati, zeby mnie ktos nie oskarzył o to ze jestm nv fanboy

poprostu mozna tego leadteka, dostac za troszke wiecej niz x800gto z hisa, a karta lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to troche poczekasz - x1600 w sprzedazy maja byc od grudnia - w polsce pewnie w styczniu. nie wiem czy sie oplaca czekac. ja bym oczywiscie 6800gt - leadtek 6800gt jest podobno (wg opinii) najlepszym z serii 6800gt (w stosunku do pozostalych producentow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blagam -porownywac 6800gt do tego 800gto...... leadateki 6800gt raczej bez problemu kreca sie do 6800ultra -dotego 16 potokow i pelne wsparcie sm3.0

wogole jak mozna obie te karty stawiac na rowni ?chyba tylko cena jest zblizona i tylko fanatyk ati moze mowic ze maja podobna wydajnosc

odp jest jedna -tylko 6800GT!!!!!!!!!!1

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem, może sie myle ale czy X800gto robi więcej w 3dmark05 niż 6800gt??

 

Miałby ktoś może jakąs stronke z porównaniem X800GTO i innych kart z tej klasy?

1696630[/snapback]

 

 

dla mnie jest troszke dziwne sugerowanie się markami , moze lepiej sprawdzić wydajność w grach , chyba ze ktoś gra w 3Dmarka B)

Edytowane przez Lolek007(17)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

dla mnie jest troszke dziwne sugerowanie się markami , moze lepiej sprawdzić wydajność w grach , chyba ze ktoś gra w 3Dmarka

i mówi to posiadacz 6600gt..... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne jasne tylko niech ktos znajdzie w tej cenie!!!

Powaznie bo zamawialem w kazdym z tych gdzie ccena jest w granicach 900zł. W zadnym nie ma - to jest sciema a jesli jest to okazuje sie ze to model z jednoslotowym aluminiowym chlodzeniem.Za tego leadteka trzeba wydac ponad 1k i tu juz jest dylemat bo to conajmniej 200zł wiecej od HIS GTO

gdyby byly w tej cenie dostepne wogole bym sie nie zastanawial i pytał :mur:

Edytowane przez mars77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Gf6800 GT

Proszę: 1698308[/snapback]

co do tego sklepiku to rozmawialem z jednym Panem tam pracujacym i napisal mi cos takiego...

cena jest faktycznie dziwnie niska, ale widzę, że u dystrybutora leadtek'a jest równie niska na ten model - problem polega na tym, że tych kart nie ma

 

być może przy kolejnej dostawie ta cena zostanie skorygowana, ale póki co...

 

jeśli dystrybutor utrzyma cenę to my będziemy także sprzedawać w tej cenie

 

aktualnie, brak - nie mam też żadnych info o terminie kolejnej dostawy

to jest w sumie fragment rozmowy...z wycietymi informacjami..jak ktos chce moge wkleic cala :)

Edytowane przez sienkos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, zamowilem X800GTO2 - zobaczymy co z tego wyjdzie :?

 

znalazłem cos takiego , co prawda po czesku ale mozna skumac mw ;)

wyniki dosc ciekawe ale do GT ze def zegarami

http://www.svethardware.cz/art_doc-D29270F...9600797FCD.html

Edytowane przez mars77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na WInfasta 6800GT 256mb, powinni w którymś sklepie dowieżć.

1701611[/snapback]

gto2 rzadzi ;-D mam ja juz w chawirce czekam na reszte do modernizacji kompa... mozna ja dostac za 1000 zl ja zaplacilem 1080 z przesyłka www.mad-moxx.de

 

http://pclab.pl/art16906.html

http://www.techpowerup.com/articles/overclocking/vidcard/127

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh no nie wiem, czy naprawde dostarczą te 6800gt.

Poczekam toche, jak nie to kupuje chyba X800GTO 256mb Fireblade.

 

GF 6800(12\6)jest lepszy od tego X800GTO FIREblade??????

Edytowane przez sew333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze kupno Radeona X800GTO2 to dobrze zainwestowane pieniadze :) Sam go zamawiam jutro i wierze,ze spelni pokladane w nim oczekiwania.A co do tego Leadteka - ja rowniez probowalem go zamowic.Poza obietnicami nic z tego nie wyniknelo.A ja nie mam ochoty czekac kilka tygodni na karte i na koniec uslyszec,ze niestety towar nie doszedl......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapphire RADEON X800GTO ULTIMATE 256MB karta ta została wyposażona w 256MB 256 bitowej pamięci GDDR3 taktowanej zegarem 980MHz oraz 12 potokowy procesor graficzny pracujący z częstotliwością 400MHz, karta ta chłodzona jest w 100% pasywnie. Kolejną grafika jest Sapphire RADEON X800GTO Fireblade Edition posiadająca identyczne parametry techniczne jak wersja ULTIMATE jednak wyposażona będzie w nieco szybsze pamięci 1.6ns oraz w tradycyjny radiator z aktywnym chłodzeniem co pozwoli na sporo wyższe taktowania względem poprzednika. Najwolniejszą wersją będzie zwykła GTO, różnić się będzie zastosowaną sporo wolniejszą pamięcią DDR1 taktowaną zegarem 700MHz zaś rdzeń defaultowo ma chodzić na 350MHz jednak będzie to dokładnie ten sam procesor co na znacznie szybszych wersjach tak więc powinien się taktować nawet powyżej 500MHz, może to być najciekawsza karta jeśli chodzi o stosunek cena/możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...