Skocz do zawartości
matti155

Gf 6600 Vs X 700

Rekomendowane odpowiedzi

szwendasz sie jak smrod po gaciach zakladajac kolejny bezsensowny topic - ktorych juz jest mnogosc na tym forum.

 

napisalem ci juz co lepsze - zreszta to nic odkrywczego wystarczy uzyc opcji SZUKAJ !!!

 

Winfast na PCI 6200 jest w 90 % modowalny - wiec ryzyko jest b.male - jesli chodzi o tego producenta ! (poza tym zawsze mozesz oddac karte bez podania przyczyny do 7 dni - Prawo konsumenta) a i 60 zl w kieszenie bedzie na dobre chlodzenie

A testy z PCLABA = mega LOL - moge sie mierzyc z kazdym x700

 

to tyle pozdro ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez kuki1989 dal ci link do testu porownawczego tych kart...... x700 wypada lepiej, poszukaj jeszcze jaka jest roznica wydajnosci tych kart miedzy 128 a 256mb jak cos to warto dolozyc

 

Tu http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4749...f3132385f313238 masz Gigabyte x700 128mb za 369zl kurde ale tanio

Edytowane przez Jeffrey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widze ten test na pclabie to mnie pusty smiech ogarnia.

1. Karty testowali w oddzielnym przedziale cenowym

2. X700 byl selekcjonowany i krecil sie nieziemsko.

3. GF6600TD byl selekcjonowany i sie NIEKRECIL wogole.

 

Do 400PLN nie znajdziesz nic wydajniejszego dzisiaj oprocz 6200 @ 6600 (mowie o nowych rzeczach).

Jezeli bralibysmy karte porownawcza (cenowo) do tego HIS`a to wybieram byle jakiego 6600GT i sie bawie z nia jak chce nawet underclokingiem :D

Znajdzcie mi test porownawczy X700 na pamieciach TSOP z GF6600TD krecacym sie chociaz przyzwoicie.

Testy z pclabu lubialem kiedys (szczegolnie te na zywo) ale zaczynaja mi zajezdzac i to ostro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te obecnie sprzedawane X700 nie mają taktowania pamięci 700 mhz, a 500 mhz. Sam miałem taki dylemat, ale porównując karty po OC to 6600 wypada korzystniej. X700 z mem 700mhz już nie sprzedają, X700pro są dużo droższe, których nie opłaca nię kupować, chyba że używkę na allegro.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko akurat x700 w proline pisze ze ma taktowanie pamieci 700mhz jak by wyslali z pamieciami 500mhz to karta do zwrotu .....towar niezgodny z opisem tak mi sie wydaje

 

w opisie u nich jest tak

Chipset ATI Radeon X700 Pro

Interfejs PCI Express x16

Taktowanie rdzenia 400 MHz

Taktowanie pamięci 350 MHz

RAMDAC 2 x 400 MHz

Wielkość pamięci 128 MB - GDDR3 SDRAM

Rodzaj wyjść/wejść 15 pin D-Sub, TV-Out, DVI

Chłodzenie Wentylator

heh

Edytowane przez Jeffrey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorzy serwisu dołożyli wszelkich możliwych starań, aby prezentowane informacje były prawdziwe i aktualne, jednak nie mogą tego zagwarantować. Dlatego błędne informacje na stronie internetowej nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z pracownikiem firmy ProLine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorzy serwisu dołożyli wszelkich możliwych starań, aby prezentowane informacje były prawdziwe i aktualne, jednak nie mogą tego zagwarantować. Dlatego błędne informacje na stronie internetowej nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z pracownikiem firmy ProLine.

1702509[/snapback]

No właśnie. Trzeba trochę poczytać :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta karta za tą cenę wymiata i z pewnością jest wydajniejsza od 6600

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4749...f3132385f313238 ta karta spokojnie poleci powyzej taktów pro a na pamięciach to juz wogóle poszaleć mozna zrobienić z tego x700xt nie powinno byc problemem a wtedy porównywalna jest z 6600gt. więc 6600 wogóle jest nie opłacalne w porównaniu np do tego radka za tą cenę

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta karta za tą cenę wymiata i z pewnością jest wydajniejsza od 6600

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4749...f3132385f313238 ta karta spokojnie poleci powyzej taktów pro a na pamięciach to juz wogóle poszaleć mozna zrobienić z tego x700xt nie powinno byc problemu a wtedy porównywalna jest z 6600gt. więc 6600 wogóle jest nie opłacalne w porównaniu np do tego radka za tą cenę

mam te karte i w tej cenie nie ma lepszej, bezglosne chlodzenie, dorzucasz cichy wentyl 80mm i jest chlodzona optymalnie.

mi udalo sie podkrecic na 472/452, zauwazylem ze pamieci nie sa chlodzone radiatorem, mozliwe ze doklejenie zwiekszy ich podatnosc na krecenie

aha i nie wiem czy to prawda ze ta karta ma pamieci GDDR3, w wiekszosci opisach napisane jest DDR ale w Ati Tray Tools pokazuje GDDR3, jak jest naprawde to nie wiem

 

tylko czy faktycznie za 370pln? w innych sklepach nadal jest po 460pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu cienko cos ten ram podkręciłes no ale przy tych taktach mimo wszystko podkręcone 6600 będzie i tak słabsze pozatym tym te pamięci gddr3 2ns mają spory potencjał spróbuj wyżej kręcić 1000 mhz to powinno byc minimum szkoda tylko , że te kości są niedowoltowane , ale to chyba zalezy od sztuki widziałem sporo ponad 1100 wykręcone te pamięci Proline jest tanie ale za 400zł dzisaj widziałem tą kartę na warszawskiej giełdzie pewnie taniej tez gdzies była , pozatym dobre 6600 np winfasta jest droższe i gorsze . pzdr . Podkręcone x700 na ddr3 spokojnie bije podkręcone 6600 .

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecał GF 6600. ja mam firmy galaxy z 256 mb i kręci sie bardzo dobrze. w rivie odblokowałem potoki zmieniłem nazwe na GT i podkręciłem i chodzi cudnie-nic sie nie tnie.naprawde polecam. jeśli to ważne to ja mam wersje na PCI-Express :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecał GF 6600. ja mam firmy galaxy z 256 mb i kręci sie bardzo dobrze. w rivie odblokowałem potoki zmieniłem nazwe na GT i podkręciłem i chodzi cudnie-nic sie nie tnie.naprawde polecam. jeśli to ważne to ja mam wersje na PCI-Express :D

1704422[/snapback]

Jakie potoki odblokowales w GF6600 ?

Te ktore u Ciebie za domkiem plyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecał GF 6600. ja mam firmy galaxy z 256 mb i kręci sie bardzo dobrze. w rivie odblokowałem potoki zmieniłem nazwe na GT i podkręciłem i chodzi cudnie-nic sie nie tnie.naprawde polecam. jeśli to ważne to ja mam wersje na PCI-Express :D

1704422[/snapback]

:lol: :lol: :lol:

leże

 

 

może wprowadzic test na IQ przy zakładaniu konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecał GF 6600. ja mam firmy galaxy z 256 mb i kręci sie bardzo dobrze. w rivie odblokowałem potoki zmieniłem nazwe na GT i podkręciłem i chodzi cudnie-nic sie nie tnie.naprawde polecam. jeśli to ważne to ja mam wersje na PCI-Express :D

1704422[/snapback]

Odblokowałeś potoki? :blink: Kurcze ale jesteś lollowaty. :wisielec:

To ile tych potoków teraz masz 16? To może masz 128-bitowego 6800GT?

 

Jak pokażesz screena i wyniki w markach to Ci uwieżę. :dontfeedtrolls:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a normalne potoki. gf 6600 ma 4 potoki a 6600 gt ma ich 8. za pomocą riva tuner da sie je odblokować.......

1704568[/snapback]

to ja miałem jakąs ruskąleakbeta wersje 6600 bo miała 8potoków :lol:

 

wyjdź póki możesz, potem wyniesiemy cie na tarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałeś potoki? :blink: Kurcze ale jesteś lollowaty. :wisielec:

To ile tych potoków teraz masz 16? To może masz 128-bitowego 6800GT?

 

Jak pokażesz screena i wyniki w markach to Ci uwieżę. :dontfeedtrolls:

1704584[/snapback]

to więc wyjasnienia: mam tą karte:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=21840

ona ma standardowo 4 potoki, ja odblokowałem 4 więc w sumie mam 8 czyli jak normalne 6600, po podkręceniu karty i zmianie nazwy w rivie mam wydajność jak w pełnym gf6600GT.......pasuje? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mi jak to możliwe jak odblokowałem......chyba wersje LE po to są żeby je podkręcić nie?? <_< wyraźnie mi pokazuje że mam teraz 8 potoków....więc nie rozumiem o co ci chodzi....ale z jednym sie zgadzam z tobą skończymy już to..... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...