Skocz do zawartości
Xenon_

Na wesoło ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre. A z pastą, to ja też raz przegiąłem, ale w dugą stronę - dawno temu wytarłem pastę z procka i radiatora i tak założyłem - ale to był P120 - zastanawiałem sie wtedy kto tak mógł zapaćkac procesor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam. Nagroda powinna wyglondac tak.

 

Totalnie upackany proc w pascie potem wlozony do kompa bez coolera i wlonczony. Po jakichs 30 sek bylaby fajna przypalona grzanka. A potem dorobic jakas podstaweczke i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ten amd przeżył pod taką ilością pasty, chyba biedak się udusił ;-)

Duron co był upaćkany przeżył. Kolega 30min go czyścił szczoteczką do zębów... 8) Pasta srebrna na mostkach to nie jest dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ten amd przeżył pod taką ilością pasty, chyba biedak się udusił ;-)

Duron co był upaćkany przeżył. Kolega 30min go czyścił szczoteczką do zębów... 8) Pasta srebrna na mostkach to nie jest dobry pomysł.

Moj przezył i nawet temperatura była nie zawysoka. A z ta pasta na mostkach to tylko lgenda bo ona nie przewodzi pradu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He przetestuje dzis czy przewodzi prad. Sprawdze to miernikiem i dam znac. Ale raczej napewno przewodzi.

 

W koncu to srebro no nie.

Błąd! Większość producentów nie dodaje do pasty srebra, tylko jakiś związek (na 90% jestem pewien ze to odpad przy przetapianiu). W każdym razie taen związek nie przewodzi prądu. Ci co dodają czyste srebro mają jakieś inne sposoby.

 

A z miernikiem się nie trudź - już to robiłem. I nie trafiłem na pastę któraby przewodziła (ale AS3 nie sprawdzałem).

 

Aha! Pasta na mostkach to zły pomysł, ze względu na to że tworzy się pojemność (tak jak w kondensatorze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...