Skocz do zawartości
Mate

Konkours

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że zara mnie moderatorzy wywalą na inne forum, ale.... Ogłaszam mini konkursik. Na nazwę bloczków, zarówno starych jak i nowych. Nazwa powinna być krotka, oryginalna i wpadająca w ucho :) Na autorów najciekawszych pomysłów wykorzystanych przezemnie... nagrody.. Pasty ArcticSilverIII, zapinki do bloków lub 50% rabat na dowolny moj bloczek, ewentualnie nagroda do "negocjacji" :) ok mam nadzieję, że Lisek mnie nie wywali za szybko bo konkurs trwa miesiąc. Propozycje na Priva of kors :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zara mnie moderatorzy wywalą na inne forum, ale.... Ogłaszam mini konkursik. Na nazwę bloczków, zarówno starych jak i nowych. Nazwa powinna być krotka, oryginalna i wpadająca w ucho :) Na autorów najciekawszych pomysłów wykorzystanych przezemnie... nagrody.. Pasty ArcticSilverIII, zapinki do bloków lub 50% rabat na dowolny moj bloczek, ewentualnie nagroda do "negocjacji" :) ok mam nadzieję, że Lisek mnie nie wywali za szybko bo konkurs trwa miesiąc. Propozycje na Priva of kors :)

A jaka jest nagroda za nie wywalenie tematu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwy? Water Cooler zwany Chyngis-Chan`em napevno zrobi furore :lol: albo Trixtreme-X, egzul, ...

 

Na poważnie nie mam głowy do wymyślania ciekavych nazw :) wszystko przychodzi mi samo

 

Czemu na zdjęciu masz dvie moje siostry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwy? Water Cooler zwany Chyngis-Chan`em napevno zrobi furore  :lol:

hej hej wypraszam sobie :P GenghisKhan .....hyngishan - bleeee :D

Sorry, nie skojarzyłem ;)

 

Czemu Mate się nie odzywa? Zrezygnował z rozdawania nagród?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak i w reklamie bloczkow pusc piosenke madonny -"frozen" i bedzie pieknie

moze nie tyle w reklamie co dobudowac pozytywke do bloku z wiadoma melodia (tego jeszcze chyba nie bylo) byloby cicho (WC) i przyjemnie :D

 

kolejny pomysl to Mroźmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze "oddech sub-zero"

"winterfresh" (dla twojego proca) ale raczej zastrzezony

"ciepłocholik" - silnie uzależniony

"Mate Titanium"

"Mate Golden Sample" (wszystko jasne i marka jest ;])

 

"Fireman" albo po polskiemy "Strażak" (choc moglo by sie kojarzyc z przeciekiem)

 

CPU Booster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...